Dejte sbohem inkoustovým kazetám

zístejte dostatek inkoustu
na 2 roky

Play Video

MIMOŘÁDNĚ DOSTUPNÝ, PROFESIONÁLNÍ TISK VYSOKÉ KVALITY

Ať pracujete doma nebo v kanceláři, tiskárny Epson s inkoustovým tankovým systémem výrazně sníží vaše náklady na tisk a provoz. Naše řada velkokapacitních inkoustových tiskáren představuje výjimečnou kombinaci cenové dostupnosti, praktičnosti, kvality a spolehlivosti.

Tiskárny Epson s inkoustovým tankovým systémem jsou ideální volbou pro uživatele, kteří požadují bezproblémový tisk s minimálními náklady, aniž by museli ustupovat ze svých nároků na výkon nebo kvalitu.

HLAVNÍ VÝHODY

  • Vestavěná nádržka na inkoust s ultravysokou kapacitou
  • Mimořádně úsporný tisk
  • Výtisky v kvalitě Epson
  • Velkoobjemové lahvičky s inkoustem
  • Spolehlivý provoz
  • Jistota originální záruky Epson
Key Benefits

VYSOCE ÚSPORNÝ PROVOZ ZARUČUJÍCÍ MIMOŘÁDNĚ NÍZKÉ NÁKLADY NA TISK

Nádržka na inkoust s ultravysokou kapacitou zaručuje kvalitu Epson při mimořádně nízkých nákladech.

Tiskárny jsou dodávány s velkoobjemovými originálními inkoustovými lahvičkami Epson, které nabízí vysokou výtěžnost a mimořádnou kapacitu.

Nejenže tento systém poskytuje vysokou užitnou hodnotu za příznivou cenu, ale také činí tuto řadu tiskáren vysoce produktivním a spolehlivým doplňkem každé kanceláře.

Ultra-low-cost printing

SPOLEHLIVÝ A BEZSTAROSTNÝ TISK

Každá tiskárna je vybavena tiskovou hlavou s technologií Epson Micro Piezo, která zaručuje bezkonkurenčně dlouhou životnost, kvalitu a spolehlivost. Nádržka na inkoust s ultravysokou kapacitou je plně integrovanou součástí tiskárny, takže si můžete užívat spolehlivého barevného tisku bez nepořádku nebo problémů typických pro jiné doplňovací systémy.

Součástí unikátní technologie rychlého doplňování inkoustu od společnosti Epson jsou speciálně navržené vzduchotěsné uzávěry a filtry, které zajišťují minimální ztráty inkoustu.

Reliable Printing

KVALITA EPSON NABÍZÍ JISTOTU

Používání originálního inkoustu Epson vám přinese kvalitu, kterou od tisku očekáváte, zatímco utěsnitelné víko každé lahvičky s inkoustem umožňuje uskladnění nepoužitého inkoustu.

Díky záruce Epson si můžete být jisti, že se svou tiskárnou získáváte maximální užitnou hodnotu, spolehlivost a jistotu.

Epson Quality

BEZDRÁTOVÝ TISK SE SLUŽBOU EPSON CONNECT

Služba Epson Connect umožňuje tisk odkudkoli na světě. Stačí odeslat fotografie či dokumenty do tiskárny e-mailem nebo pomocí ovladače Remote Print Driver. Součástí služby Epson Connect je také aplikace Epson iPrint pro snadný tisk přes rozhraní Wi-Fi z chytrých telefonů a tabletů. Dokumenty a fotografie lze tisknout také přímo z mobilních zařízení, a to díky kompatibilitě se službou Apple AirPrint. Podporována je také služba Google Cloud Print.

Epson iPrint
  1. Další informace a seznam podporovaných jazyků a zařízení naleznete na adrese www.epson.cz/connect
  2. * „Dostatek inkoustu na 2 roky tisku“ vychází z měsíčního objemu tisku průměrného uživatele (IDC WW Page Volume Program, 2013).