ŘADA FIREMNÍCH SKENERŮ
SPOLEČNOSTI
EPSON

RYCHLÉ, SPOLEHLIVÉ A VŠESTRANNÉ SNÍMÁNÍ DOKUMENTŮ

Rychlé, všestranné a spolehlivé firemní skenery Epson představují řešení šitá na míru specifickým potřebám firem a umožňují snímat, převádět a distribuovat informace téměř do jakéhokoli systému správy dokumentů.

SKENERY ŠETRNÉ VŮČI ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Technologie Epson ReadyScan LED zkracuje dobu zahřívání a nevyužívá žádnou rtuť.

  • Zdroj světla LED 1 s
  • Zdroj světla CCF 12 - 15 s

DOCUMENT CAPTURE SUITE

Společnost Epson nabízí svoje vlastní balíčky softwaru, Document Capture Pro a Pro Server, jejichž účelem je pomoci společnostem zvyšovat produktivitu. Tento software firmám pomáhá integrovat papírové dokumenty do jejich pracovního postupu.

  • Bezproblémová integrace do většiny systémů pro správu dokumentů a cloudových služeb
  • Díky možnosti volby mezi verzemi Client a Server jsou tato řešení vhodná pro všechny firmy bez ohledu na jejich velikost či používaný systém IT.
  • Intuitivní uživatelské rozhraní
  • Funkce přímého skenování
  • Rozšířená registrace profilů úloh
DALŠÍ INFORMACE

Snímání

Optimalizujte automatické pracovní procesy pomocí nadefinovaných úloh.

Integrace pracovních toků

Skenery Epson lze přizpůsobit pomocí nadefinovaných profilů úloh, takže integrace dokumentů do podnikových procesů je pro všechny zaměstnance jednodušší.

NAJDĚTE SI SVŮJ PRODUKT

DALŠÍ FIREMNÍ PRODUKTY EPSON

FIREMNÍ INKOUSTOVÉ TISKÁRNY

Naše inkoustové tiskárny nabízejí vynikající vlastnosti ve všech aspektech důležitých pro firemní tisk – od nákladů na stránku přes spotřebu energie až po rychlost, spolehlivost a kvalitu.

PROHLÉDNĚTE SI TUTO ŘADU

FIREMNÍ LASEROVÉ TISKÁRNY

Ať už jsou priority vaší firmy jakékoli, společnost Epson vám nabídne laserovou tiskárnu přesně podle vašich představ. Když záleží na kvalitě, naše technologie přináší to nejlepší. Pokud máte omezený rozpočet, naše zařízení vám pomohou snížit náklady na tisk a energii.

PROHLÉDNĚTE SI TUTO ŘADU

BUSINESS PROJEKTORY

Ty nejlepší firmy se od ostatních odlišují jasnější a kvalitnější vizuální komunikací. Jsme již více než deset let jedničkou na poli výrobců projektorů1, a proto dokážeme nabídnout přesně to, co firmy potřebují, aby dosáhly co nejlepšího výsledku při promítání ve výukových, zasedacích a jednacích místnostech a posluchárnách.

PROHLÉDNĚTE SI TUTO ŘADU
  1. Průzkum provedla společnost FutureSource Consulting Limited v letech 2001 až 2012.