VYSOKÁ KVALITA 3D PROJEKCE

OSTRÝ A JASNÝ OBRAZ

DOKONALÝ VÝKON

Řada projektorů Epson určených pro domácí kino přináší zcela nové zážitky při hraní her a sledování filmů a sportovních přenosů ve velkoplošném formátu.

Technologie 3D a 3LCD použité v projektorech spolu s vysokým rozlišením zaručují, že děj nejen uvidíte, ale budete se cítit jeho součástí. Snadno se přesvědčíte, proč jsme světovou jedničkou mezi výrobci projektorů1.

Jsme přední světovou společností v oblasti technologií pro zpracování obrazu1, a proto víme, jak na vaši obrazovku přinést vysoce kvalitní 3D zábavu. Ať jste milovníci filmů, vášniví hráči, nebo sportovní fanoušci, naši nejnovější řadu projektorů pro domácí kino si jednoduše zamilujete.

PROHLÉDNĚTE SI TUTO ŘADU

3LCD

REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE

VELMI JASNÉ 3D BARVY A POKROČILÁ TECHNOLOGIE 3D ZOBRAZENÍ

Jasnější barvy díky vysokému barevnému světelnému výstupu se speciálním principem činnosti

Nikdo neprodává více projektorů než společnost Epson. Proč? Je to jasem. Neměříme pouze bílý světelný výstup, ale měříme také barevný světelný výstup (CLO).
U projektorů značky Epson je projekce spolehlivě realistická a v porovnání s nejkvalitnějšími jednočipovými DLP projektory pro domácí zábavu přináší až třikrát jasnější barvy7. Můžete si být jisti, že naše projektory vždy zaručí nádherný, skutečně jasný obraz.

Takto kvalitní jas ve 3D zobrazení je výsledkem naší 480Hz technologie. Tento systém s obnovovací frekvencí 480 Hz zkracuje prodlevu 3D brýlí na minimum. Optimalizovaná 480Hz optická soustava přináší 3D obraz, který je ve srovnání s předchozími modely až o 10 % jasnější.

The Brightest Colours

VYNIKAJÍCÍ DYNAMICKÝ KONTRAST

Čistý obraz za všech světelných podmínek

Všechny naše projektory nabízí přesné úrovně kontrastu. Špičkové produktové řady přináší vyšší kontrastní poměry než kdy dříve (až 600 000 : 1). Naše vysoce efektivní funkce automatické clony spolu s technologií C2fine zajišťuje zobrazení optimálních černých a zářivějších bílých odstínů ve všech scénách, díky čemuž obraz v kvalitě Full HD skutečně vynikne.

SUPER-RESOLUTION

RADIOFREKVENČNÍ 3D BRÝLE
S AKTIVNÍ ZÁVĚRKOU2

Výjimečná technologie 3D s aktivní závěrkou

Naše radiofrekvenční 3D brýle s aktivní závěrkou2 vydrží až 40 hodin a bleskově se nabijí během pouhých 3 minut. Budete si moci dopřát pohlcující zážitky s vysoce kvalitním 3D obrazem na vzdálenost až 10 m. Jsou vhodné do jakékoli místnosti. Díky naší jedinečné technologii zvýšení svítivosti si můžete všude nerušeně užívat jasný 3D obraz.

RADIO FREQUENCY (RF) ACTIVE SHUTTER 3D GLASSES2

PŘEVOD Z FORMÁTU 2D
DO FORMÁTU 3D

Funkce převodu

Díky konektoru HDMI můžete převádět běžné disky, disky Blu-ray i svou kolekci videozáznamů ve formátu 2D do formátu 3D a zajistit si tak ještě lepší zážitky při jejich sledování.

2D to 3D Conversion

TECHNOLOGIE SUPER RESOLUTION

Ten nejlepší vizuální zážitek všech filmů

Díky technologii Super Resolution, která využívá proces separace smíšených barev a simulace obrazu, obsah ve standardním rozlišení a filmy na DVD na plátně doslova ožívají. Zostření jednotlivých snímků zajišťuje jasný, čistý obraz s vynikajícím a vysoce kvalitním rozlišením.

SUPERB DYNAMIC CONTRAST

INTERPOLACE SNÍMKŮ

Redukce blikání a chvění obrazu

Díky jedinečné technologii interpolace snímků společnosti Epson zůstanou i nejrychlejší akční sekvence zcela ostré3. Pomocí tohoto pokročilého procesu se vytvoří přechodné snímky, které se vloží mezi původní snímky a přehrají se dvojnásobnou rychlostí. Tím se eliminuje rozmazání a pohybové sekvence jsou plynulejší a ostřejší.

FRAME INTERPOLATION

ŠPIČKOVÁ TECHNOLOGIE WIRELESSHD™4

Jednoduchá, praktická, výjimečná

Užijte si 2D a 3D obraz v rozlišení Full HD bez překážejících propojovacích vodičů a kabelů. Díky technologii Full HD pro stálou optimální kvalitu obrazu nabízí náš projektor EH-TW9200W s technologií WirelessHD4 přenos kompatibilní s normou HDCP bez ukládání do vyrovnávací paměti. Dokonce si můžete nechat bezdrátově zobrazit i druhé zařízení pomocí režimu obraz v obraze a přepínat až mezi pěti připojenými zařízení HDMI. Vysílač WirelessHD4 je také vybaven praktickým portem MHL pro snadné prohlížení obsahu chytrých telefonů a tabletů5.

CUTTING EDGE WIRELESSHD™4

OPTICKÝ ZOOM 2,1×

Široké možnosti umístění bez ztráty kvality obrazu

Vychutnejte si filmy v nejvyšší kvalitě v místnostech téměř všech velikostí. Díky objektivu s poměrem přiblížení 2,1x (nejvyšší v tomto segmentu) lze naše projektory umístit téměř kamkoli, aniž by došlo ke snížení kvality obrazu. Špičkové funkce optického zoomu také umožnily zkrátit kabely, takže případné zhoršení signálu je zcela minimální.

2.1x OPTICAL ZOOM

FUNKCE PIP (OBRAZ V OBRAZE)

Dvojnásobná zábava na jedné projekční ploše

S touto funkcí můžete promítat dva obrazy (video nebo fotografie) vedle sebe zároveň ze dvou různých zdrojů s konektory HDMI6. Když si chcete prohlížet fotografie nebo hrát hru, ale nechcete přijít o jedinou vteřinu oblíbeného televizního pořadu nebo filmu, naše nejnovější produkty nabízí praktickou funkci PIP (obraz v obraze), která tomuto požadavku vyhoví.

Picture-in-Picture

NATÁČENÍ S KLUBEM
MANCHESTER UNITED

Podívejte se na naše exkluzivní propagační video, záběry ze zákulisí a fotografie pořízené během natáčení.

  • 3D PROJECTOR LAUNCH VIDEO ÚVODNÍ VIDEO K 3D PROJEKTORŮM
  • DOCUMENTARY DOKUMENT
  • MANCHESTER UNITED AND EPSON MANCHESTER UNITED A SPOLEČNOST EPSON

ZE ZÁKULISÍ

Prohlédněte si galerii exkluzivních záběrů ze zákulisí, pořízených během natáčení.

PROHLÉDNOUT GALERII

Behind the Scenes
Manchester United | Epson | 3LCD | 3D | HD Ready 1080p | HDMI
  • Průzkum provedla společnost Future Source Consulting Limited za období 2001 až 2012.
  • Radiofrekvenční 3D brýle s aktivní závěrkou od společnosti Epson jsou součástí iniciativy Full HD 3D Glasses Initiative, www.fullhd3dglasses.com
  • Pouze pro modely EH-TW9200W/EH-TW9200.
  • Funkce WirelessHD je nabízena ve 28 členských zemích EU a také, na Islandu, v Norsku, v Saudské Arábii, ve Švýcarsku, v Turecku a ve Spojených arabských emirátech. Dostupnost se může změnit. Podrobné informace o dostupnosti na jednotlivých trzích si vyžádejte u místního zástupce společnosti Epson.
  • Kompatibilitu svého zařízení můžete zkontrolovat na adrese www.mhlconsortium.org. MHL, Mobile High-Definition Link a logo MHL jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti MHL, LLC.
  • Nebo prostřednictvím vysílače WirelessHD (platí pouze pro model EH-TW9200W).
  • V porovnání s předními jednočipovými DLP projektory pro domácí zábavu. Projektory Epson 720p nabízejí třikrát vyšší jas; projektory Epson 1080p pak spolehlivě dvakrát a až třikrát vyšší jas. Údaje vycházejí z dat společnosti NPD za období od července 2011 do června 2012. Barevný jas (barevný světelný výstup) byl měřen podle normy IDMS 15.4. Barevný jas se mění v závislosti na konkrétních podmínkách použití. Další informace naleznete na adrese www.epson.cz/CLO