Skutečné příklady použití domácích fotografických tiskáren, bezdrátových domácích tiskáren, profesionálních fotografických tiskáren, tiskáren formátu A3+ a fotografických tiskáren pro tisk bez okrajů zákazníky Epson.

VAŠE DOMÁCÍ FOTOLABORATOŘ

Vaše vzpomínky mají nádherné barvy ve vysokém rozlišení, takže by je měly mít i vaše výtisky. Vaše fotografie vás nesmí zklamat stejně jako vaše tiskárna.

Pomáháme vám uchovat si cenné vzpomínky.

Zákazníci používají naše produkty mnoha způsoby. Přečtěte si o různých způsobech jejich použití a seznamte se s tím, jak naše technologie funguje v praxi. Tyto příklady úspěchu vám mohou pomoci zjistit, jaké výhody vám naše produkty nabízejí.

Zákazníci PhotoGenia preferují tiskárny Epson

Zákazníci PhotoGenia preferují tiskárny Epson

Od profesionálních tiskáren po úsporný tisk

Institut fotografických studií PhotoGenia nabízí komplexní školící studio pro amatéry i profesionály a také pořádá výstavy fotografií a propagační akce. PhotoGenia na různorodé nároky svých zákazníků reagovala nákupem tiskáren Epson.

Ondřej Neff tiskne na fototiskárnách ITS

Ondřej Neff tiskne       na fototiskárnách ITS

Známý český spisovatel a fotograf je fanouškem fototiskáren Epson

Ondřej Neff už přes patnáct let pořádá kurzy počítačové grafiky zaměřené na vyhodnocování fotografií a posuzování jejich případného zlepšení. Celou dobu ho však trápilo, že se digitální fotografie uchovávají v podstatě stejně jako čísla. Až s fototiskárnou Epson začala jeho práce dostávat hmatatelnou podobu.

FOTOGRAF JIŘÍ TUREK

FOTOGRAF JIŘÍ TUREK

ZNÁMÝ ČESKÝ FOTOGRAF SI OBLÍBIL PROFESIONÁLNÍ TISKÁRNY EPSON

Portrétoval světové ikony, jako jsou Rolling Stones, David Bowie, Luciano Pavarotti, Lou Reed, Sting a mnoho dalších. Je držitelem několika prestižních ocenění a patří mezi celosvětově uznávané fotografy. Řeč je o Jiřím Turkovi.