Změňte pravidla hry
Neměňte náplně

Navždy jsme změnili domácí tisk. Naše tiskárny s inkoustovým tankovým systémem dodáváme s inkoustem na dva roky1. A bez nutnosti nákupu nebo výměny inkoustových náplní, můžete očekávat úsporu až 90%2 nákladů na tisk.

Play Video
SOUČÁSTÍ
BALENÍ JE
INKOUST NA
DVA ROKY1

Dejte sbohem inkoustovým kazetám.
Představujeme tiskárny s inkoustovým tankovým systémem

Inovativní tiskárny s inkoustovým tankovým systémem s mimořádně vysokou kapacitou odbourávají potřebu inkoustových zásobníků, takže nemusíte dokupovat zásobníky ani náplně. Místo nich jsou tiskárny se systémem ITS dodávány s lahvičkami s inkoustem, díky kterým můžete tisknout tisíce stran bez přerušení a neočekávaných výdajů.

Až o 90 % nižší náklady na stránku ve srovnání
s konkurenčními tiskárnami2
Celosvětově
prodáno
20 000 000 kusů3
Tiskněte až 13 000  stran ze sady lahviček
s inkoustem, které
jsou součástí balení4
 • 5/5 Inkoust vám už nikdy nedojde!
 • 5/5 Tisk ve skvělé kvalitě, inovativní a úsporný!
 • 5/5 Naprostá nezbytnost!
Zobrazit další recenze

Seznamte se s modelovou řadou

Důvody pro zakoupení

Na tiskárnách Epson s inkoustovým tankovým systémem budete zbožňovat spoustu věcí, ale existuje několik atributů, které si dle našeho názoru skutečně zaslouží vaši pozornost. Tyto tiskárny nabízejí řešení s neuvěřitelně nízkými tiskovými náklady, obrovskou spolehlivostí a snadnou obsluhou. Čtěte dál, pokud se chcete dovědět víc.

Mimořádně úsporný tisk

Nádržka na inkoust s ultravysokou kapacitou zaručuje tisk v kvalitě Epson při mimořádně nízkých nákladech.

Tiskněte tisíce stran z originálních velkoobjemových lahviček s inkoustem Epson, které jsou dodávány s tiskárnou4.

Praktické lahvičky s inkoustem o objemu 70 ml a 140 ml jsou zárukou mimořádně nízkých nákladů na stránku, takže ušetříte až 90 % z ceny každodenního tisku2.

Přehrát video

Tiskněte tisíce stran

Která tiskárna je pro vás ta nejvhodnější? Pomocí našeho průvodce níže můžete vyhledat tu nejlepší tiskárnu pro vás podle toho, co a v jakém množství tisknete.

Domácnost

Modely L310, L382, L386 a L486 jsou dodávány s úplnou sadou inkoustů a dvěma lahvičkami černého inkoustu navíc. Díky tomu můžete vytisknout až 13 000 černých a 6500 barevných stran4, což je srovnatelné s 63 zásobníky inkoustu4. To se rovná zhruba tisku až 17 stran každý den po dobu dvou let.

Kancelář

Modely L605, L655 a L1455 mohou vytisknout až 11 000 stran4 ze dvou dodaných sad originálního inkoustu (sada obsahuje a všechny tři 70ml barvy a 140ml pigmentovou černou), což se rovná zhruba tisku až 15 stran denně po dobu dvou let.

Fotografie

Modely L805, L810, L850 a L1800 jsou dodávány s inkoustem pro tisk až 1900 fotografií5 ve formátu 10 x 15 cm. To se rovná zhruba tisku více než 18 fotografií za týden po dobu dvou let.

Záruka

Díky servisnímu a záručnímu programu a technické podpoře Epson světové úrovně získáváte jistotu maximální užitné hodnoty a spolehlivosti vaší tiskárny. S našimi speciálními tiskárnami s inkoustovým tankovým systémem a originálními inkousty můžete být zcela klidní – vaše tiskárna je plně chráněna zárukou společnosti Epson.

Tisková hlava Micro Piezo

Můžete se spolehnout, že jedinečná technologie Micro Piezo od společnosti Epson vždy zaručí vysoce kvalitní tisk, nádherné barvy a čistý obraz při vysokých rychlostech, díky inovativní, efektivní a přesné tiskové hlavě. Tato jedinečná technologie od společnosti Epson využívá inkoust velmi efektivně a umisťuje inkoustové kapičky s neuvěřitelnou přesností, což brání plýtvání papírem a minimalizuje dopad na životní prostředí.

Odolnost

Speciální inkoustová nádržka je plně integrovanou součástí tiskárny, takže si můžete užívat spolehlivého barevného tisku bez nepořádku a bez problémů, které se často spojují s neoriginálními systémy doplňování a systémy inkoustových nádržek od jiných výrobců.

Originální inkousty Epson se vyrábějí v naprosto čistém prostředí a jsou optimalizovány pro použití s technologií tiskové hlavy Epson Micro Piezo, která zajišťuje bezkonkurenční kvalitu, dlouhou životnost a spolehlivost.

Step 1: Fill up Step 2: Set up Step 3: Print

Snadná obsluha

Díky integrovaným vysokokapacitním nádržkám na inkoust je inkoust do tiskárny dodáván nepřetržitě. Není třeba měnit žádné zásobníky. Stačí doplnit nádržky lahvičkami na inkoust Epson a pokračovat v tisku. Nejen že je to mnohem praktičtější, ale díky hromadnému nákupu získáte také mnohem lepší hodnotu.

Začněte třemi jednoduchými kroky:

Krok 1: Naplnění Krok 2: Nastavení Krok 3: Tisk

Je doplnění nádržek na inkoust obtížné?

Přehrát video
Simple printing

Možnosti připojení

Není třeba nechat se brzdit počítači nebo kabely. Tiskárny se systémem ITS nabízí širokou škálu možností připojení, jako je síť Wi-Fi s automatickým nastavením, Wi-Fi Direct a Ethernet. Dokumenty a fotografie lze snadno odesílat k tisku e-mailem. Kromě toho můžete také k odesílání položek k tisku využít i chytrý telefon nebo tablet s kompatibilní aplikací a funkcí Epson Connect6.

Epson Connect

Tiskněte kdykoli a kdekoli díky funkci Epson Connect6. Dokumenty lze odeslat k tisku a naskenovat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu s bezplatnou aplikací Epson iPrint6. Pro ještě větší flexibilitu je možné soubory odeslat e-mailem z kteréhokoli koutu světa, a to díky funkci Epson Email Print6.

Lewis gets inked

A revolutionary product deserves an equally innovative and impressive campaign. The pioneering Ink Tank System printer features alongside Mercedes-AMG Petronas Motorsport Team driver Lewis Hamilton, in a surprising and remarkable new film.

Přehrát video

rozlišení, L486

5/5

Dejte sbohem inkoustovým kazetám! Skvělá tiskárna s mnoha funkcemi, robustním provedením a neuvěřitelně nízkými náklady na tisk. Nabízí velmi úsporný tisk a díky náhradním lahvičkám na inkoust nemusíte kupovat drahé zásobníky inkoustu. Jednoduché, levné a šetrné k životnímu prostředí!

Skrýt recenze
L655 5/5

CottageGirl

Používám L655 už dobrých 14 dní.

Multifunkční zařízení s geniálním řešením inkoustu!

Používám L655 už dobrých 14 dní.

Naplnění nádržek bylo vážně velmi jednoduché, rychlé a čisté. Nejvíce mě však potěšilo, že jsem se konečně zbavila těch otravných a předražených zásobníků inkoustu!

Coby multifunkční zařízení se v posledních dnech skvěle osvědčilo. Můj verdikt:

Robustní provedení zařízení:

 • Tiskárna působí dojmem promyšlené a pevné konstrukce.
 • Nádržky na inkoust jsou upevněny na pravé straně a jsou dobře viditelné.
 • Je vybavena (bohužel pouze) jednou přihrádkou na papír. Uvítala bych ještě druhou přihrádku. Díky tomu by bylo možné používat další typ papíru (například hlavičkový nebo fotografický papír).
 • Víko zařízení je skvěle promyšlené, ergonomické a funkční. Zařízení je vybavené automatickým podavačem papíru, který mimořádně dobře funguje.
 • Tlačítka pro výběr funkcí jsou umístěna pod krytem. Rychle a intuitivně jsem pochopila procházení nabídek. I když mám raději tlačítka na horní straně krytu. Při kopírování učebnic ve formátu A4 musím vždycky nadzvednout stránku, která vyčnívá zpod krytu, abych mohla stisknout tlačítko kopírování.

Zařízení v akci:

 • V posledních dnech jsem potřebovala kvůli práci a studiu zkopírovat a naskenovat spoustu materiálů. Tiskárna to zvládla skutečně velmi dobře.
 • Když mi byla doručena, byla jsem velice zvědavá, jestli je možné dosáhnout uváděného poměru počtu stran ku spotřebě inkoustu. Musím pochopitelně přiznat, že jsem nevytiskla 11 000 stran. Ale díky znázornění hladiny inkoustu, která je mimochodem dobře vidět, můžu toto tvrzení potvrdit! To je pro mě jednou z největších předností tohoto zařízení, pro kterou je můžu doporučit ke koupi.
 • Kopie byly vždy čisté a tiskárna pracovala neuvěřitelně potichu.
 • Skeny a dodaný software na mě také udělaly dobrý dojem. Čistota, jednoduché ovládání a skutečnost, že nemusíte strávit spoustu času čtením uživatelské příručky. Skenovala jsem s automatickým podavačem dokumentů – pohodová a čistá práce, listy papíru se plynule podávaly jeden za druhým.
 • Vedle tohoto zařízení můžete klidně pracovat, i když nepřetržitě běží. Můžete dokonce i poslouchat audioknihy :-)
 • Tisk přímo z mobilního telefonu nebo tabletu funguje stejně dobře jako u jiných tiskáren v domácí síti.
 • Funkci faxu jsem vyzkoušela pouze jednou, takže můžu jen říct, že všechny fungovalo normálně.
 • Kvalita fotografií byla také velmi dobrá a rozhodně budeme funkci tisku fotografií často využívat.

Kromě drobných přání, která jsem uvedla, na mě zařízení skutečně udělalo dojem. Tiskárna bude mít v naší kanceláři nadále čestné místo.

L655 5/5

totton74

Model Epson L655 je skvělé zařízení, i když to by nemělo být u produktu v této kategorii žádným překvapením.

Multitalent

Model Epson L655 je skvělé zařízení, i když to by nemělo být u produktu v této kategorii žádným překvapením.

Balíček obsahuje inkoust pro 11 000 stran.
Jestli bude slib výrobce naplněn, ukáže čas. Během tak krátké doby jsme nezvládli 11 000 stran vytisknout!
Doplnění nádržek je poměrně jednoduché. Lahvičky s inkoustem jsou téměř okamžitě připraveny k doplnění nádržek. Pokyny k plnění v balíčku vysvětlují jednotlivé kroky jednoduše a s názornými obrázky.
Pokud po doplnění nádržky zbude v lahvičce inkoust, můžete ji zavíčkovat a uchovat do příštího doplnění.

Jakmile je v tiskárně doplněn černý, azurový, purpurový a žlutý inkoust, můžete ji připojit k elektrické síti. Při prvotním použití se trysky tiskárny naplní inkoustem. Nabíjení může trvat až 20 minut.

První instalace tiskárny běží automaticky a na displeji jsou popisovány jednotlivé kroky.
Instalace softwaru je pro každého uživatele hračka!
Pokud budete dodržovat dodané stručné pokyny krok za krokem, bude tiskárna brzy připravena fungovat bez jakýchkoli zásadních zásahů!

Model L655 nabízí uživatelům spoustu možností odesílání příkazů k tisku, skenování nebo faxování. Prostřednictvím notebooku/MacBooku a chytrého telefonu, prostřednictvím připojení k síti WLAN nebo USB či pomocí vzdáleného přístupu, jste-li na cestách. Můžete využít také online úložiště Epson a kombinovat je s dalšími službami, například Google Drive. Příkazy k tisku lze na tiskárnu posílat také e-mailem.

Protože je tiskárna neustále v pohotovostním režimu, přirozeně také v úsporném režimu, můžete se k ní připojit odkudkoli na světě a posílat na ni příkazy. Tiskárna také velmi rychle reaguje!

Pokud si do svého chytrého telefonu stáhnete aplikaci „Epson iPrint“, získáte různé možnosti připojení k tiskárně. (Zobrazení hladiny inkoustu, online úložiště, skenování atd.) Můžete dokonce nahrávat dokumenty pomocí chytrého telefonu a přímo je tisknout. Online úložiště má přístup k hlavním cloudům, jako jsou Google Drive, Dropbox a OneDrive atd.

Tiskárnu používám se zařízeními Apple MacBook, iPhone a iPad. A zatím si nemůžu stěžovat. Mohl jsem posílat příkazy k tisku na tiskárnu L655 z jakékoli aplikace.

Kvalita tisku mě ještě nezklamala.

Funkci faxování jsem ještě neměl příležitost vyzkoušet. Ale jsem si jistý, že bude fungovat stejně dobře jako funkce, které jsem vyzkoušel.

Skener tiskárny lze používat jako plochý skener nebo prostřednictvím podavače dokumentů. Stránky jsou podávány rychle a čistě. Skenovat můžete ve formátu JPEG nebo PDF. Také se můžete rozhodnout, zda je chcete uložit do online úložiště, nebo do počítače.

Můj verdikt:
Pro domácí kanceláře a soukromé uživatele, kteří potřebují tisknout, skenovat a také faxovat, ji mohu jen doporučit!

L486 5/5

MacGyverNRW

Jsem ohromen objemem tisku, kterého můžete dosáhnout s novou řadou tiskáren s inkoustovým tankovým systémem.

Laťka inkoustových tiskáren se zvýšila!

Jsem ohromen objemem tisku, kterého můžete dosáhnout s novou řadou tiskáren s inkoustovým tankovým systémem. Tiskárnu jsem testoval zhruba tři týdny, a nejen že jsem model Epson L486 důkladně vyzkoušel, ale svou zkušenost jsem také popsal na video portále ve čtyřdílné sérii testů. Výkon, který tato tiskárna může poskytovat, byl zřejmý už od první vytištěné stránky. Testování produktu jsem si užíval a bez výhrad ho mohu doporučit.

Mezi jeho přednosti patří možnost použití s tabletem a chytrým telefonem a také testy kvality s různými typy papíru. Objevil jsem jedinou slabinu: Nepodařilo se mi během 27 sekund vytisknout fotku ve formátu 10 x 15 cm, která by stále vypadala „překrásně“. Ocenil bych, kdyby Epson předem popsal, jak se s nastavením poprat.

Mnohokrát děkuji a přeji vám jen to nejlepší!
MacGyverNRW

L486 5/5

rozlišení

Skvělá tiskárna s mnoha funkcemi, robustním provedením a neuvěřitelně nízkými náklady na tisk.

Dejte sbohem inkoustovým kazetám!

Skvělá tiskárna s mnoha funkcemi, robustním provedením a neuvěřitelně nízkými náklady na tisk.
Nabízí velmi úsporný tisk a díky náhradním lahvičkám na inkoust nemusíte kupovat drahé zásobníky inkoustu. Jednoduché, levné a šetrné k životnímu prostředí!
Tiskárna umí také skenovat, takže můžete rychle zkopírovat, co potřebujete – bez počítače.
Kvalitní barevný a černobílý tisk s aplikací Epson, která je dostupná kdykoli a kdekoli.
Foťte pomocí mobilního telefonu a tiskněte fotografie ještě během pořizování dalšího snímku :-D

L655 5/5

Tanja1988

Tiskárnu jsem testovala dva týdny a myslím si, že je naprosto úžasná!

Úžasné zařízení se spoustou funkcí

Tiskárnu jsem testovala dva týdny a myslím si, že je naprosto úžasná! Už žádné plýtvání papírem, protože můžu celkem jednoduše tisknout oboustranně. A nejlepší je, že k tomu ani nepotřebuju počítač. Stačí zadat příkaz k tisku z mobilního telefonu nebo e-mailem, a tiskárna tiskne! Jednodušší už to být nemůže. S radostí ji můžu doporučit. Za tu cenu stojí!

L655 5/5

SMB2002

Nastavení je velmi jednoduché, plnění nádržek snadné a rychlé.

Skvělé multifunkční zařízení

Nastavení je velmi jednoduché, plnění nádržek snadné a rychlé. Tiskárnu jsem instaloval do počítače, notebooku, tabletu a mobilního telefonu. Ve všech případech funguje skvěle a rychle, bez jakýchkoli problémů. Tisk prostřednictvím funkce Epson Connect je také velmi jednoduchý. Při použití speciální e-mailové adresy lze e-maily s přílohami tisknout bez jakéhokoli dalšího softwaru.

Kopírování a skenování zvládá rychle a ve velmi dobré kvalitě.

Jediným negativním zjištěním bylo, že tiskárna během tisku přenáší vibrace na stůl, což způsobuje například kývání monitoru.

Tuto tiskárnu mohu obecně rozhodně doporučit, stojí za utracené peníze.

L655 5/5

Kaja03

Společnost Epson stvořila skvělou tiskárnu.

Rychle a čistě

Společnost Epson stvořila skvělou tiskárnu. Plnění zásobníků a nastavení tiskárny zvládnete levou zadní. Velmi rychlý tisk černobíle i barevně. Kvalita tisku bez jakýchkoli zásadních úprav je bezchybná a velmi čistá – ať jde pouze o text, nebo text s obrázky. Kvalita fotografií formátu A4. Funkce připojení k síti Wi-Fi a tisku na cestách je geniální. Stačí si stáhnout aplikaci do chytrého telefonu nebo tabletu, a jste připraveni pustit se do práce.

L655 5/5

Feetonfire1988

Tiskárnu Epson L655 jsem podrobil důkladnému testování.

Úsporné multifunkční zařízení

Tiskárnu Epson L655 jsem podrobil důkladnému testování.
I když je o něco dražší než jiné modely, každá koruna na ni je dobře vynaložená.
Inovativní nádržky na inkoust a lahvičky na inkoust za skvělou cenu jsou zárukou bezkonkurenční ceny za tisk.

Naprosto mě ohromila kvalita a rychlost tiskárny. Jiné modely jí absolutně nemohou konkurovat.

Spousta různých funkcí celý obrázek skvěle doplňuje.
Konkrétně aplikace Epson iPrint značně usnadňuje tisk prostřednictvím chytrého telefonu a tabletu.
Báječná je také funkce oboustranného tisku a skenování, která umožňuje tisknout oboustranně bez obracení listu.

Tuto tiskárnu bych si rozhodně koupil znovu.

L486 5/5

DanielKaiser

Po vybalení z velmi dobrého obalu bylo dalším krokem zapnutí zařízení, z čehož jsem měl mírné obavy.

Nové zážitky s tiskem...

Po vybalení z velmi dobrého obalu bylo dalším krokem zapnutí zařízení, z čehož jsem měl mírné obavy. Proč? Protože nastavení prostřednictvím sítě Wi-Fi u jiných zařízení většinou nebylo bez problémů. Z tohoto omylu jsem však byl vyveden. Zařízení se spustilo a provedlo mě inicializací. Uvádí se, že tento postup trvá asi 20 minut, ale zvládl jsem to za pouhých 15 minut. Poté jsem spustil Wi-Fi asistenta (používám domácí síť se směrovačem). Za několik sekund po zadání hesla k síti jsem byl připojen ke směrovači. V počítači (Windows 10) byla tiskárna okamžitě viditelná v části „zařízení a tiskárny“, a mohl jsem okamžitě začít tisknout a skenovat.

Kvalita tisku i skenování je velmi dobrá, což mě příjemně překvapilo.

Normální kvalita tisku stránek s textem je velmi dobrá, ale nijak se neliší od jiných zařízení. Rozdíl je však patrný u tisku fotografií. Vložil jsem fotografický papír a vytiskl fotku z dovolené. Výsledek byl úžasný a nerozeznali byste jej od profesionálně vytištěné fotografie. Vše proběhlo při vysoké rychlosti a přiměřené hlasitosti. Zařízení také velmi tiše skenuje.

Tisk z SD karty je velmi snadný. Vložíte kartu a vyberete symbol obrázku na displeji. Zobrazí se obrázky. Můžete vytisknout všechny, nebo pouze vybrané. Tato funkce už by nemohla být jednodušší. Připojení chytrého telefonu také fungovalo bez jakýchkoli problémů. Nainstaloval jsem si aplikaci „Epson iPrint“, a nyní mohu tisknout z mobilních zařízení bez chyb, ve špičkové kvalitě.

Ode mě dva palce nahoru!

L486 5/5

Ceyda81

Tiskárnu jsem testovala dva týdny a jsem potěšena.

Epson ITS... zcela naplnily moje očekávání

Tiskárnu jsem testovala dva týdny a jsem potěšena. Dodané lahvičky s inkoustem lze rychle přelít do nádržek. Na začátku jsem měla stále prst umazaný od inkoustu, ale to je malá cena za levné doplňovací lahvičky. To říkám proto, že u předchozí tiskárny od jiné značky jsem měla stejný problém, ale tato tiskárna byla velmi drahá a rychle mi došel inkoust. To znamená, jste si třikrát rozmysleli, jestli něco vytisknete. S touto tiskárnou to není problém. Nastavení je velmi rychlé a bezproblémové. Funkce Wi-Fi je báječná. Nepotřebujete kabely. Tisk je velmi rychlý, a dokonce i tisk z chytrého telefonu je hračka. Stačí si stáhnout aplikaci Epson. To se mi velmi líbí.

Výsledné barvy jsou překrásné. Obecně je to skvělé zařízení, které bych rozhodně doporučila ostatním.

L486 5/5

Gudy

Tiskárnu L486 používám dva týdny a pořád se nemohu nabažit toho, jak snadno se ovládá.

Paráda!

Tato tiskárna je multitalent.
Tiskárnu L486 používám dva týdny a pořád se nemohu nabažit toho, jak snadno se ovládá. Na počátku jsem měla pochybnosti, jak ji budu moct integrovat do sítě bez něčí pomoci, ale ty se rozplynuly půl hodiny po přečtení přiložené brožury. Tiskárna bez problémů fungovala. Naplnění nádržek na inkoust je jednoduché a jako bonus mohu říct, že ani při prvním použití jsem si neumazala prsty inkoustem (což se stává při výměně zásobníků). Skenování a kopírování je přesné, tisk ve špičkové kvalitě a ovládání jednotlivých akcí je velmi snadné a také dobře znázorněné na displeji. Máte pocit, jako by vás při procházení programu někdo neustále vedl za ruku a podporoval. Tisk z SD karty také funguje bez problémů. Podle mě je hladina hluku rovněž příjemná. Minimálně ve srovnání s jinými zařízeními, která jsem měla a byla mnohem hlučnější.

L486 5/5

blondi18

Toto zařízení pracuje velmi přesně. Obrázky jsou také velmi dobré.

L486

Toto zařízení pracuje velmi přesně. Obrázky jsou také velmi dobré.

L486 4/5

Neptunia

Jsem skutečně potěšena, protože tiskne neuvěřitelně rychle a v intenzivních barvách. Skenování zvládnete levou zadní, stejně jako kopírování. Také se mi líbí, že inkoust do nádržek lze jednoduše doplnit... Největší předností z mého pohledu je však připojení k síti Wi-Fi a možnost tisku z notebooku, chytrého telefonu nebo tabletu.

Mám radost

Jsem skutečně potěšena, protože tiskne neuvěřitelně rychle a v intenzivních barvách. Skenování zvládnete levou zadní, stejně jako kopírování. Také se mi líbí, že inkoust do nádržek lze jednoduše doplnit... Největší předností z mého pohledu je však připojení k síti Wi-Fi a možnost tisku z notebooku, chytrého telefonu nebo tabletu.

L655 5/5

Moorhusen

Tiskárnu máme v provozu na pracovišti asi týden. Kvalita tisku je skvělá. Jednoduchá instalace a ovládání, rychlý tisk dokonce i fotografií a barevných dokumentů, bez jakýchkoli nedostatků kvality.

Super tiskárna

Tiskárnu máme v provozu na pracovišti asi týden. Kvalita tisku je skvělá. Jednoduchá instalace a ovládání, rychlý tisk dokonce i fotografií a barevných dokumentů, bez jakýchkoli nedostatků kvality.

L655 5/5

HanniHD

Skutečně působivá tiskárna!

Super multifunkční zařízení!

Skutečně působivá tiskárna!
Tiskne rychle a tiše, s dobrými výsledky.
Vytiskla jsem více než 500 stran, a podle ukazatele inkoustu se nespotřeboval téměř žádný inkoust.
Při plnění nádržek na inkoust také nedošlo k žádným zásadním problémům. Tip: Při vytahování lahviček použijte ubrousek, abyste se neumazali.
Funkce skenování a kopírování jsou taky skvělé. Přímé skenování do PDF je praktické.
Barevný tisk je mimořádně kvalitní. Jedinou výjimku tvoří velké černé plochy, ve kterých se při normálním nastavení kvality objevují pruhy.
Tiskárna mě ohromila, i navzdory vysoké ceně, protože díky nízkým nákladům na tisk se stále vyplatí!

L486 5/5

Free

Je fascinující, jak rychle se technologie tisku vyvíjí. Jednoduchá instalace a postup doplnění inkoustu. I když je kupní cena poměrně vysoká, ostatní náklady jsou sympaticky nízké. Možnost použití tiskárny odkudkoli je pro mě také velmi důležitá.

Technologie jde kupředu.

Je fascinující, jak rychle se technologie tisku vyvíjí. Jednoduchá instalace a postup doplnění inkoustu. I když je kupní cena poměrně vysoká, ostatní náklady jsou sympaticky nízké. Možnost použití tiskárny odkudkoli je pro mě také velmi důležitá.

Nová „malá“ tiskárna Epson na nás udělala opravdu dobrý dojem.

Dobrá tiskárna se skvělým „inkoustovým systémem“

Nová „malá“ tiskárna Epson na nás udělala opravdu dobrý dojem.
Doplňování inkoustů je velmi snadné, i když samozřejmě je potřeba být opatrný.
Kvalita tisku se zdá slušná (černobíle i barevně) a nejspíš dlouho vydrží.
Důležité je, že inkoust v nádržkách, doufejme, nezasychá, ale bohužel to zatím nemohu potvrdit.
Připojení a nastavení je hračka. Tisk ze sítě WLAN funguje bezvadně.
Černá je řádně tmavá a barvy velmi jasné.

Negativa:
Osobně se mi nelíbí podavač papíru. Shora máte vždy nevýhodu, že se listy relativně rychle ohýbají.
Spíše bych ocenil oboustranný tisk. Je ostudné, že ho tento model nenabízí.

Jinak jsem se zařízením velmi spokojen. Dělá to, co má, a možnost zbavit se zásobníků je naprosto geniální!

A nakonec v dnešní době je také nutné dobře vypadat!

L486 5/5

MichaelaFL2010

1. Vybalení, nastavení, instalace a doplnění nádržek bylo bez problémů (neuvěřitelně jednoduché) s velmi dobrou dokumentací (tištěnou i na disku CD).

Bezva multifunkční tiskárna

 1. Vybalení, nastavení, instalace a doplnění nádržek bylo bez problémů (neuvěřitelně jednoduché) s velmi dobrou dokumentací (tištěnou i na disku CD).
 2. Model L486 tiskne velmi tiše a rychle, například ve srovnání s modelem Epson Stylus SX 210.
 3. Radost mi udělala funkce Wi-Fi. Teď můžu odesílat příkaz k tisku odkudkoli přímo na tiskárnu L486 prostřednictvím chytrého telefonu a vytištěné stránky na mě už budou čekat doma (skvěle a bezvadně funguje).
 4. Skenování, kopírování černobíle a barevně (kvalita tisku: špičková)
 5. Stejně jako u funkce tisku fotografií – zářivé barvy a velmi rychlé výsledky tisku!
 6. Zítra se chystám na hromadný tisk – 2000 letáků pro další divadelní představení! Už jsem vytiskla 350 kopií ve formátu A5! První stránka vypadala úplně stejně jako 350. kopie (velmi rychlý tisk, ostrá kvalita)!
 7. Prozatím úžasná tiskárna se super funkcemi!

L655 5/5

quoxl

Velmi dobrý kancelářský všeuměl se čtyřmi samostatnými nádržkami na inkoust, který si uživatel sám doplní. Kvalita tisku a skenování je velmi dobrá a množství funkcí, včetně oboustranného tisku, faxování, WLAN, LAN, AirPrint atd., je ohromující.

Vyvážené kancelářské multifunkční zařízení

Velmi dobrý kancelářský všeuměl se čtyřmi samostatnými nádržkami na inkoust, který si uživatel sám doplní. Kvalita tisku a skenování je velmi dobrá a množství funkcí, včetně oboustranného tisku, faxování, WLAN, LAN, AirPrint atd., je ohromující.

Náhradní inkousty lze koupit poměrně levně a jednoduše doplnit (přesto doporučuji používat jednorázové rukavice, protože inkoust může občas ukápnout).

Jediná slabina: přihrádka na 150 listů papíru je příliš malá...

L486 5/5

Agabog

Tiskárnu lze perfektně používat doma. Plnění nádržek je mimořádně snadné a nic se nerozlije.

Super tiskárna pro lidi, kteří často tisknou doma

Tiskárnu lze perfektně používat doma. Plnění nádržek je mimořádně snadné a nic se nerozlije.
Jako učitel tisknu spoustu materiálů pro individuální výuku, včetně hromady velkých barevných obrázků. Barvy se nerozmazávaly a na obrázcích nebyly žádné divné čáry. Jinými slovy všechno vypadalo velice hezky. Výsledné barvy odpovídají barvám na obrazovce.
A navíc se barvy nemění ani po zatavení do fólie.
Velice se mi líbí, že mohu tisknout prostřednictvím sítě WLAN ze všech zařízení, která používám: iPad, iPhone a různé počítače. Ohromně praktické!
Kopírování také funguje perfektně.
S radostí můžu tuto tiskárnu doporučit.

L655 5/5

ChrisR

Velmi dobré provedení.

Jednoduše senzační tiskárna pro malou kancelář.

Velmi dobré provedení.
Díky oboustrannému tisku můžete tisknout na obě strany papíru.
Skener s automatickým podavačem na několik listů je poměrně rychlý.
Plochý skener je však o hodně rychlejší.
Skeny a kopie jsou velmi kvalitní. Musíte se smířit s několika rozmazáními u obrázků (pochopitelně, není to tiskárna fotografií), ale přesto je kvalita poměrně slušná.
Doplnění nádržek na inkoust zvládnete levou zadní.
Počet portů je úžasný.
Patří mezi ně USB, síť a WLAN a lze je ovládat také pomocí aplikace v chytrém telefonu.
Počáteční instalace trvá delší dobu. 20 minut na plnění nádržky v tiskových hlavách, ale mezitím si můžete projít PDF příručku.
Po chvilce čekání bude instalace dalších nastavení velmi rychlá.
Tiskárna Epson L655 mě v tom nejlepším slova smyslu překvapila.

L486 5/5

IEAZ

Tato inkoustová tiskárna 3 v 1 je ideální volbou pro každého, kdo chce snížit náklady na tisk.

Super multifunkční tiskárna

Kalkulátor úspor

KALKULÁTOR ÚSPOR

Šetřete peníze pomocí tiskáren s inkoustovým tankovým systémem Epson

Použijte náš kalkulátor nákladů k zobrazení, kolik byste mohli ušetřit s tiskárnou Epson s inkoustovým tankovým systémem (ITS).

Zjistěte více
 1. „Dostatek inkoustu na 2 roky tisku“ vychází z měsíčního objemu tisku průměrného uživatele (IDC WW Page Volume Program, 2015)
 2. Srovnání provedené s 10 nejlepšími konkurenčními černobílými laserovými tiskárnami formátu A4 a multifunkčními zařízeními, 10 nejlepšími konkurenčními barevnými laserovými tiskárnami a multifunkčními zařízeními a 10 nejlepšími konkurenčními inkoustovými tiskárnami a multifunkčními zařízeními podle přehledu IDC EMEA Hardcopy Tracker (údaje za 4. čtvrtletí 2015). Průměrné náklady na stránku jsou vypočteny z průměrné prodejní ceny spotřebního materiálu uvedené v dokumentu IDC EMEA Consumables Tracker (údaje 2. pololetí 2015) a výrobcem oficiálně zveřejněné výtěžnosti k prosinci 2015. Další informace naleznete na webových stránkách www.epson.cz/itssavings
 3. Celosvětový prodej 20 milionů kusů ve 150 zemích a oblastech, v období od října 2010 a finančním rokem 2016
 4. Uvedená výtěžnost je stanovena dle originální metodiky společnosti Epson na základě tiskové simulace testovacích vzorů dle normy ISO/IEC 24712 s náhradními sadami inkoustu. Uvedená výtěžnost NENÍ stanovena dle normy ISO/IEC 24711. Výtěžnost platí pro náhradní lahvičky s inkoustem a může se lišit v závislosti na tištěných obrazových materiálech, typu použitého papíru, frekvenci tisku a podmínkách provozního prostředí, jako je například okolní teplota. Při prvotním nastavení tiskárny může být využito určité množství inkoustu k naplnění trysek tiskové hlavy, takže výtěžnost zaváděcí sady inkoustů může být nižší
 5. Uvedená výtěžnost je stanovena dle originální metodiky společnosti Epson na základě tiskové simulace testovacích vzorů dle normy ISO/IEC 29103 s náhradními sadami inkoustu. Uvedená výtěžnost NENÍ stanovena dle normy ISO/IEC 29102. Výtěžnost se může lišit v závislosti na tištěných obrazových materiálech, typu použitého papíru, frekvenci tisku a podmínkách provozního prostředí, jako je například okolní teplota. Při prvotním nastavení tiskárny může být využito určité množství inkoustu k naplnění trysek tiskové hlavy, takže výtěžnost zaváděcí sady inkoustů může být nižší
 6. Registrace zpravodaje www.epsonconnect.cz

Přeskočit

 

Přeskočit

 

Přeskočit