Cenově dostupné projektory pomáhají optimalizovat podnikové prezentace

Nejnovější projektory nabízejí vysoce kvalitní obraz i za světla

Cenově dostupné projektory pomáhají optimalizovat podnikové prezentace

Prední svetový dodavatel videoprojektoru[1], spolecnost Epson, reagoval na požadavky firem a vzdelávacího sektoru a uvedl na trh cenove dostupné a kompaktní projektory EB-1880, EB-1860 a EB-1840W, které rychle a snadno zajistí vysoce kvalitní prezentace a nabízí radu dalších užitecných funkcí. Projektory vybavené technologií Epson 3LCD mají díky stejne vysokému výstupu bílého a barevného svetla (až 4000 lumenu) a kontrastnímu pomeru 2 500:1 živé barvy a vysoce kvalitní obraz.

Uvedení do provozu a používání techto prístroju nemuže být jednodušší. Projektory automaticky vyhledají zdroj videosignálu, takže uživatel nemusí po zapojení delat vubec nic. Zvuk je zajišten vestaveným reproduktorem – model EB-1880 má výkon až 10 W, modely EB-1860 a EB-1840W 5 W. Stací jen zapojit kombinovaný USB kabel – ten zajištuje signál pro audio, video a ovládání myší. Použití je opravdu snadné
– vyrovnání obrazu trvá jen nekolik sekund. Vertikální korekce lichobežníkového zkreslení je automatická, horizontální zkreslení lze upravit intuitivním posuvníkem nebo tlacítkem.

Uvedené modely mají všestranné použití. EB-1880 je vybaven celou radou vstupu, vcetne konektoru HDMI. Všechny modely této rady navíc umožnují prímé USB pripojení dokumentární kamery Epson ELP-DC06. Tak lze zajistit detailní zobrazení dokumentu a dokonce i trojrozmerných predmetu.

Frederic Haton, produktový manažer spolecnosti Epson Europezodpovedný
za projektory, uvádí: „Tyto projektory se vyznacují vysokým jasem a radou praktických funkcí za dostupnou cenu. Vzhledem k nízké spotrebe energie a dlouhé životnosti lampy jsou jejich celkové provozní náklady velmi nízké.“„Další výhodou je možnost ovládání na dálku, po síti. Tak lze všechny projektory monitorovat centrálne, bez fyzické kontroly, což šetrí náklady na údržbu.“

Modely EB-1880, EB-1860 a EB-1840W jsou v prodeji od ríjna 2011
za doporucenou maloobchodní cenu od 36.462,- Kc, 26.741,- Kc a 26.741,- Kc vc. DPH.

Charakteristické vlastnostiEB-1880EB-1860EB-1840W
Bílý a barevný svetelný výstup 4 000 lumenu??3 700 lumenu
Vysoce kvalitní obraz XGA s kontrastním pomerem 2500:1??WXGA
Automatická detekce videosignálu???
Praktický vestavený 10W reproduktor?5 W5 W
Zobrazení USB 3 v 1???
Automatická vertikální korekce lichobežníkového zkreslení???
Horizontální korekce lichobežníkového zkreslení pomocí intuitivního posuvníku?speciální tlacítko
Široká nabídka vstupu???
Vstup HDMI?--
Možnost prímého pripojení dokumentární kamery Epson ELP-DC06???
Lehké a kompaktní zarízení – ideální k instalaci na strop???
Prodloužený nastavitelný podstavec ke stolnímu použití???
Lampa s dlouhou životností a nižší spotrebou energie???
Vzdálená správa po síti snižuje náklady na údržbu???
Dvouletá záruka na projektor a rocní záruka na lampu???

 

O spolecnosti Epson

Spolecnost Epson je predním svetovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktu. Prostrednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce presných technologií použitých v rade výrobku od tiskáren a projektoru 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronická a krystalová zarízení, se snaží prekonávat predstavy zákazníku po celém svete. Skupina Epson vedená spolecností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zamestnává více než 80 000 zamestnancu ve 102 spolecnostech po celém svete a je hrdá na svuj neustálý prínos k ochrane životního prostredí a komunit, ve kterých pusobí.

http://global.epson.com

Spolecnost Epson Europe B. V. se sídlem v Amsterdamu predstavuje strategické rídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Spolecnost Epson Europe zamestnává 2 400 lidí a ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionu eur.

http://www.epson-europe.com/

Environmentální vize 2050

http://eco.epson.com[1]Zdroj: Futuresource Consulting Limited, www.futuresource-consulting.com