Navrženo pro moderní život

Zatím nejmenší multifunkční tiskárna řady Expression Premium společnosti Epson se pyšní nejen mnoha užitečnými funkcemi, ale také elegantním a štíhlým provedením.

Navrženo pro moderní život

Společnost Epson, která vyvíjí své oblíbené řady tak, aby vyhovovaly modernímu životnímu stylu, představila svůj nejnovější přírůstek do řady Expression Premium: model XP-6000. Tento nový model, který je vyráběn ve stylovém kompaktním provedení, také nabízí působivou škálu funkcí pro domácí tisk a fototisk.

Marcel Divín, Branch Office Manager CZ & SK , říká: „Naše nové multifunkční zařízení Expression Premium nabízí fantastické řešení pro všechny uživatele, kteří si chtějí doma tisknout vysoce kvalitní fotografie a dokumenty. Jeho předností však není pouze vysoká funkčnost, ale také provedení, které bere v úvahu to, jak lidé žijí. Kromě mobilních řešení pro tisk mimo kancelář se stává stále důležitějším také potřeba zajištění kompaktnosti a stylovosti technologií umožňující jejich integraci do domácností. Tiskárny již nejsou zavírány jen do pracoven. Mohou být umístěny kdekoliv v domácnosti, což se nutně musí odrazit také v jejich provedení. Prostorově úsporný model XP-6000 se může pochlubit elegantními čistými liniemi, díky kterým vypadá skvěle ze všech úhlů, a stane se tak nejen praktickým, ale také vkusným přírůstkem do vaší domácnosti.“

Nejnovější model řady Premium (XP-6000) je určen pro běžné domácí uživatele. Tento model přináší to nejlepší z obou světů: díky pětibarevné a pigmentové inkoustové sadě Claria Premium společnosti Epson vytváří vysoce kvalitní fotografie i ostré a skvěle čitelné textové dokumenty. Fotografie jsou křišťálově čisté s živými barvami i sytě černou, a to díky zásobníku fotografického černého inkoustu.

Snadno použitelná tiskárna XP-6000 nabízí řadu uživatelsky přívětivých funkcí, včetně nového uživatelského rozhraní, oboustranného tisku ve formátu A4, dvou zásobníků papíru a možnosti tisku na vhodné disky CD a DVD.

Tyto tiskárny dávají uživatelům naprostou svobodu tisku díky možnosti připojení přes Wi-Fi či Wi-Fi Direct a také celou řadu mobilních možností pro tisk fotografií a dokumentů z chytrých zařízení. Uživatelé si mohou bezplatnou aplikaci Epson iPrint jednoduše stáhnout 1a využít ji k bezdrátovému tisku a skenování z chytrého zařízení. Bezplatná aplikace Epson Creative Print 1zase umožňuje přímý tisk fotografií ze sociální sítě Facebook, tvorbu vlastních pohlednic, převod fotografií na omalovánky a řadu dalších možností. Pomocí aplikace Epson Email Print je dokonce možné zasílat soubory na tiskárnu e-mailem, a to takřka odkudkoli na světě 1. Součástí je také velký LCD displej a slot pro paměťovou kartu umožňující tisk přímo z tohoto modelu.

Model XP-6000 bude k dispozici od října 2017.

Model XP-6000 bude k dispozici od října 2017.

Klíčové vlastnosti:

 • Tisk, skenování (s rozlišením 1 200 dpi) a kopírování ve formátu A4
 • Kompaktní provedení s elegantními liniemi a zakřivenými hranami zajišťující úsporu místa
 • Nové uživatelské rozhraní
 • Samostatné inkousty: Inkoust Claria Premium: 5 barev
 • 6,1cm barevný LCD displej
 • Epson Connect: Epson iPrint, Creative print, Email Print, ovladač vzdálené tiskárny, Scan-to-Cloud 1
 • Wi-Fi, Wi-Fi Direct
 • Rozhraní Wireless PictBridge
 • Slot pro paměťovou kartu
 • Tisk na disky CD/DVD
 • Oboustranný tisk ve formátu A4
 • Rychlost tisku dle normy ISO: 15,8/11,3 str./min. 2(černobíle/barevně)
 • Dva zásobníky papíru s předním plněním: na formát A4 a fotografický papír
1. Funkce Epson iPrint a Epson Creative Print vyžadují bezdrátové připojení a aplikace společnosti Epson pro tisk. Aplikace Epson Email Print, Epson Remote Print Driver a Epson scan-to-cloud vyžadují připojení k internetu. Další informace a seznam podporovaných jazyků a zařízení najdete na webových stránkách www.epson.cz/connect.
2. Určeno v souladu s normou ISO/IEC 24734 představující průměrnou hodnotu ESAT v testu kancelářského zařízení při standardním jednostranném tisku. Další informace naleznete na webových stránkách www.epson.eu/testing.