Doposud nejkomplexnější řada tiskáren AcuLaser společnosti Epson

Řada byla rozšířena o jedenáct nových modelů, které firmám poskytnou lepší možnost výběru

Doposud nejkomplexnější řada tiskáren AcuLaser společnosti Epson

Společnost Epson®, přední světový poskytovatel zobrazovacích zařízení, rozšířila výrazně svoji nabídku tiskáren AcuLaser určených pro firemní prostředí. Tato nová zařízení obohacují nabídku modelů vysoké kvality a byla poprvé představena v rámci několika akcí během měsíce června, kdy společnost Epson představila svoji novou strategii „Engineered for Business“.

Řady M1400, MX14, C1700, CX17 a C2900Nbyly navrženy tak, aby poskytovaly možnosti, kvalitu, odolnost, konektivitu a ekonomické řešení a v období od srpna do října se připojí ke stávající řadě tiskáren AcuLaser.

Se svým rychlým tiskem a kompaktními rozměry poskytují extrémní produktivitu do každé rušné kanceláře, bezproblémový tisk a každodenní spolehlivé zpracování vysokoobjemových tiskových úloh s minimem nutné údržby. Díky snížené spotřebě energie splňuje celá řada také požadavky ENERGY STAR. Výsledkem jsou menší náklady pro společnost a nižší dopad na životní prostředí.

Andrew Semple, head of business imaging ve společnosti Epson Europe,uvádí: „Těchto 11 nových modelů dále posílí naši řadu tiskáren AcuLaser a zajistí, že budeme moci nabídnout širší nabídku produktů Epson, než kdy dříve – od kompaktních černobílých a barevných tiskáren pro co nejvíce prostoru na stole, až po barevné tiskárny navržené tak, aby splňovaly požadavky rozmanitého prostředí informačních technologií. Nová řada tiskáren v sobě snoubí funkce jednoúčelových i multifunkčních zařízení. Tiskárny poskytují vysokou rychlost tisku a jsou schopny každý měsíc zpracovat vysoký objem výtisků. Jsou tak ideální pro každou firmu.“

Tyto nové produkty byly vytvořeny jako odpověď na požadavky firem. Jsou součástí nové strategie „Engineered for Business“, ve které se společnost Epson zavazuje podporovat firmy nabídkou následujícího:

  • Výběr – z technologií a široké řady produktů, médií a služeb; to vše navrženo speciálně pro firemní prostředí
  • Výkon – produkty s vysokou produktivitou a mnoha důležitými funkcemi, které
    do společnosti přinesou vyšší efektivitu
  • Ekonomické řešení– produkty šetrné na spotřebu papíru, energie a médií
  • Ekologické řešení– produkty s nízkým dopadem na životní prostředí
ModelTyp
AcuLaser M1400Tiskárna, A4, černobíle
AcuLaser MX14Multifunkční tiskárna (tisk, skenování, kopírovaní), A4, černobíle
AcuLaser MX14NFMultifunkční tiskárna 4 v 1 (tisk, skenování, kopírovaní, fax), A4, černobíle, možnost připojení v síti
AcuLaser C1700Tiskárna, A4, barevně
AcuLaser C1750NTiskárna, A4, barevně, možnost připojení v síti
AcuLaser C1750WTiskárna, A4, barevně, možnost připojení v síti, Wi-Fi
AcuLaser CX17Multifunkční tiskárna (tisk, skenování, kopírovaní), A4, barevně
AcuLaser CX17NFMultifunkční tiskárna 4 v 1 (tisk, skenování, kopírovaní, fax), A4, barevně, možnost připojení v síti
AcuLaser CX17WFMultifunkční tiskárna 4 v 1 (tisk, skenování, kopírovaní, fax), A4, barevně, možnost připojení v síti, Wi-Fi
AcuLaser C2900NTiskárna, A4, barevně, možnost připojení v síti
AcuLaser C2900DNTiskárna, A4, barevně, možnost připojení v síti, oboustranný tisk

 

Všechny tiskárny a multifunkční zařízení budou dostupné v průběhu září 2011.

-konec-

O společnosti Epson

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 80 000 zaměstnanců ve 102 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://global.epson.com

O společnosti Epson Europe

Společnost Epson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 2 400 lidí a ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionů eur. http://www.epson-europe.com/

Environmentální vize 2050

http://eco.epson.com

Pokud byste chtěli získat další informace nebo se zkontaktovat s mluvčím společnosti Epson, obraťte se na kontaktní místo společnosti Epson: