Důmyslnější, ostřejší prezentace

Řada projektorů, která nabízí dokonalý obraz a inovativní funkce10. března 2011

Důmyslnější, ostřejší prezentace

Společnost Epson, světová jednička na trhu s videoprojektory , uvádí na trh řadu stolních projektorů a projektorů určených k pevné instalaci, které jsou vhodné pro školství i firmy: EB-93, EB-95, EB-96W, EB-905, EB-915W a EB-925. Tato řada přináší dokonalý obraz při jakýchkoli světelných podmínkách a je vybavena důmyslnými funkcemi, které činí prezentace mnohem efektivnějšími. Instalace a obsluha těchto projektorů je snadná, takže uživatelé se mohou soustředit především na své prezentace a nemusí ztrácet čas nastavením.

Jasného obrazu docílíte i za plného denního světla, v průběhu prezentace lze ponechat rozsvícená světla, aby si posluchači mohli pohodlně zapisovat poznámky. To vše díky použité technologii Epson 3LCD a vysokému barevnému i bílému světelnému výstupu projektoru, jehož rozsah se v závislosti na modelu pohybuje mezi 2 400 a 3 500 lumeny.

Projektory nabízejí výkonný zvuk; každý model je vybaven 16W reproduktorem, pět modelů pak disponuje vstupem pro mikrofon. Obraz lze díky projekci přímo z jednotky USB, fotoaparátu nebo přenosného pevného disku snadno a rychle sdílet. Připojíte-li projektor k dokumentové kameře Epson ELP-DC06, můžete zobrazovat i 3D objekty.

Ať je uspořádání místnosti jakékoli, instalace projektoru je jednoduchá. Dokonce i v případě, že projektor je umístěn v úhlu k projekční ploše, lze obraz velmi rychle zarovnat pomocí funkce automatické vertikální a manuální horizontální korekce lichoběžníkového zkreslení. Projektory také díky optickému zoomu 1,2x nebo 1,6x v závislosti na vybraném modelu nabízejí více flexibility.

Pracovníci oddělení IT mohou bez problémů ovládat a sledovat celou flotilu projektorů pomocí pokročilých síťových funkcí aplikace Epson EasyMP. Lze nastavit praktickou funkci automatického odesílání e-mailových upozornění týkajících se teploty a stavu lampy, čímž je odstraněna nutnost fyzických kontrol. Vstup LAN umožňuje přenos obrazu i zvuku po síti, veškerá nastavení projektoru lze provádět z jednoho bodu v síti.

Flexibilitu přinášejí i možnosti konektivity. Všechny projektory jsou vybaveny vstupem HDMI, některé modely dokonce nabízejí volitelné bezdrátové připojení. Díky funkci zobrazení USB 3 v 1 budete k připojení laptopu potřebovat jediný USB kabel.

Tyto produkty jsou dokonalou volbou pro váš rozpočet. Celkové náklady na vlastnictví jsou nízké, což vyplývá z dlouhé životnosti lampy, která dosahuje 6 000 hodin (v ekonomickém režimu) a zdokonaleného prachového filtru, který navíc snižuje i dobu potřebnou k provádění údržby.

Uvedené novinky byly poprvé představeny na veletrhu BETT v lednu 2011. Projektory
EB-93, EB-95 a EB-96W je možné zakoupit od února 2011, projektory EB-905, EB-915W a EB-925 jsou v prodeji od března 2011.

- konec -

 

O společnosti Epson
Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků, od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti, až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 70 000 zaměstnanců ve 106 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://global.epson.com
 

 

O společnosti Epson Europe
Společnost Epson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 2 400 lidí a ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionů eur. http://www.epson-europe.com/

 

Environmentální vize 2050
http://eco.epson.com
 

 • Barbora Eiglová
  Barbora Eiglová

  E-mailová adresa

  n/a

  Telefon

  +420 233 014 081
 • Renáta Dihlová
  Renáta Dihlová

  E-mailová adresa

  renata.dihlova@epson.eu

  Telefon

  +420 228 886 709