Efektivní a cenově dostupné tiskárny pro menší firmy

Nejnovější produkty posilují pověst společnosti Epson jako špičky v oblasti malého a středního podnikání

Efektivní a cenově dostupné tiskárny pro menší firmy

Spolecnost Epson prichází s dalším prírustkem do vybavení drobných podnikatelu – tri nové multifunkcní tiskárny, speciálne urcené pro malé firmy, kterým ušetrí cas a peníze, zároven však zajistí tisk ve vynikající kvalite. Modely Epson Stylus Office BX305FW Plus, BX630FW a BX935FWD nabízejí efektivní tisk, skenování, kopírování a faxování a také rozsáhlé možnosti pripojení.

Vysoká rychlost tisku modelu BX630FW a BX935FWD umožní drobným podnikatelum zvýšení produktivity a velké zásobníky papíru s predním plnením pak eliminují nutnost castého doplnování papíru. Všechny modely této rady jsou navíc vybaveny rychlým automatickým podavacem dokumentu, který umožnuje rychlé skenování, kopírování i faxování.

V porovnání s konkurencními laserovými tiskárnami lze tak usporit až 50 % nákladu na tisk jedné stránky[1].Firemní finance šetrí také samostatné zásobníky inkoustu DURABrite – stací totiž vymenit jen spotrebované barvy. Další výhodou je úsporný provoz, modely splnují podmínky programu ENERGY STAR, což znamená nižší úcty za elektrinu. Model BX935FWD navíc podporuje oboustranný tisk, umožnuje tak snížení spotreby papíru a nákladu na tisk, kopírování a faxování až o 50 procent.

Alberto Raviolo, reditel evropské divize inkoustových produktu Epson pro malé firmy,uvádí: „Nové multifunkcní tiskárny nabízejí vyšší flexibilitu, což znamená predevšímúsporu casu a nákladu. Modely BX630FW a BX935FWD lze pripojit po síti LAN i Wi-Fi a díky aplikaci Epson Connect je lze snadno použít k bezdrátovému tisku ze smartphonu a tabletu[2]. Navíc lze tisknout z libovolného místa na svete – stací zaslat dokumenty a obrázky emailem prímo do tiskárny.“

Tiskárny Epson Stylus Office BX305FW Plus, BX630FW a BX935FWD byly speciálne vyvinuty podle požadavku malých firem a budou v prodeji behem mesíce listopadu 2011 za doporucenou maloobchodní cenu od 2 490 Kc, 3 864 Kc respektive 6 090 Kc vc. DPH.

Charakteristické vlastnostiBX305FW PlusBX630FWBX935FWD
Tisk, skenování, kopírování a faxování v jediném kompaktním zarízení???
Úspora nákladu na tisk díky samostatným zásobníkum inkoustu – stací vymenit pouze spotrebovanou barvu???
Profesionální kvalita tisku rychlostí až 15 str./min cernobíle a 7,1 str./min barevne[3]nebo až 38 stran za minutu v režimu konceptu[4]-?-
Profesionální kvalita tisku rychlostí až 15 str./min cernobíle a 9,2 str./min barevne3nebo až 38 stran za minutu v režimu konceptu4--?
Oboustranný tisk rychlostí až 7,9 str./min cernobíle a 5,7 str./min barevne3--?
Až o 50 procent nižší náklady na tisk jedné stránky než u konkurencních laserových tiskáren1-??
S inkousty rady Epson XL Jelen lze vytisknout až 1 000 stránek[5]-??
Zásobník papíru s predním plnením-250 listu500 listu
Možnost sítového pripojení prostrednictvím LAN (Ethernet) a Wi-FiPouze Wi-Fi??
Dokonalejší zabezpecení Wi-Fi síte šifrováním WPA2???
Automatický podavac dokumentu na 30 listu??Oboustranný tisk
Snížení spotreby papíru až o 50 % díky oboustrannému tisku--?
Inkoust Epson DURABrite Ultra Ink – výtisky odolné proti vode, rozmazání a blednutí???
Displej LCD2rádkový text6,3 cm barevný-
19,8cm dotykový panel s inteligentním ovládáním a integrovaným dotykovým displejem--?
Epson Connect???
Skener s rozlišením 2400 dpi1 200 dpi??
Splnení podmínek programu ENERGY STAR???
Sdílení dokumentu a úprava textu s programem Presto! PageManager 9???

 

O spolecnosti Epson

Spolecnost Epson je predním svetovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktu. Prostrednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce presných technologií použitých v rade výrobku od tiskáren
a projektoru 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronická a krystalová zarízení, se snaží prekonávat predstavy zákazníku po celém svete.

Skupina Epson vedená spolecností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zamestnává více než 80 000 zamestnancu ve 102 spolecnostech po celém svete a je hrdá na svuj neustálý prínos k ochrane životního prostredí a komunit, ve kterých pusobí.

http://global.epson.com

Spolecnost Epson Europe B. V. se sídlem v Amsterdamu predstavuje strategické rídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Spolecnost Epson Europe zamestnává 2 400 lidí a ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionu eur. http://www.epson-europe.com/

Environmentální vize 2050

http://eco.epson.com


[1]Do srovnání bylo zahrnuto 10 špickových barevných laserových tiskáren formátu A4 a multifunkcní zarízení prodávaná ve Francii, Nemecku, Itálii, Španelsku a Velké Británii ve 4. ctvrtletí 2010 (podle údaju spolecnosti IDC). Náklady na tisk jedné stránky jsou kalkulovány na základe oficiálních údaju výrobcu o cenách tonerových kazet a výtežnosti zverejnených ve Francii, Nemecku, Itálii, Španelsku a Velké Británii k prosinci 2010. (Platí pouze pro modely BX630FW a BX935FWD.)

[2]Podporuje následující jazyky: anglictinu, nemcinu, francouzštinu, italštinu, španelštinu, portugalštinu a holandštinu. Vyžaduje bezdrátové pripojení k internetu. Další informace a seznam podporovaných zarízení naleznete na webu www.epson.co.uk/connect.

[3]Urceno v souladu s normou ISO/IEC 24734, která predstavuje prumernou hodnotu ESAT v testu kancelárského zarízení pri standardním jednostranném tisku. *Další informace naleznete na stránce www.epson.eu/testing.

[4]Další informace naleznete na stránce www.epson.eu/testing.

[5]Približná výtežnost stránek dle norem ISO/IEC 24711 a 24712. Další informace naleznete na stránce www.epson.eu/testing.