Epson Discproducer je nyní kompatibilní s Mac OS X

Bezplatný software ke stažení umožňuje uživatelům Mac vychutnat si vysoce kvalitní vypalování disků a tisk

Epson Discproducer je nyní kompatibilní s Mac OS X

20. červen 2012 – Uvedením svého nového softwaru Discproducer, Total Disc Maker, verze 1.0, kompatibilního s Mac OS X, společnost Epson svou oblíbenou řadu DiscproducerTM zpřístupňuje také uživatelům operačního systému Mac. Úspěch řady Discproducer a rostoucí poptávka po řešeních v oblasti publikování CD/DVD pro platformu Mac společnost Epson vedly ke snaze vyvinout software, který si mohou registrovaní majitelé softwaru Discproducer od 1. července 2012 stáhnout zdarma na https://download.epson-biz.com.

Leonard Beckmann, produktový manažer společnosti Epson Europe, dodává: „Jsme rádi, že uživatelům na platformě Mac můžeme nabídnout naprosto stejné funkce Discproducer, které již využívají uživatelé systému Windows, a to včetně plně automatizované výroby CD a DVD, přesného vypalování a vysoce kvalitního 6barevného tisku. Vzhledem k tomu, že pomocí jedné sady inkoustových kazet lze vyprodukovat více než 1.000 disků s kompletním obalem, Discproducer je ekonomická volba pro různé podniky a aplikace, včetně kreativních agentur, produkce hudby a videa, předtiskových úprav, umění, vzdělávání, kopírování a středisek velkých firem.“

Total Disc Maker 1.0 podporuje následující:

  • Modely Epson Discproducer: PP-50, PP-100, PP-100AP
  • Verze Mac OS: Mac OS X 10.6.8 „Snow Leopard“, Mac OS X v10.7.3 „Lion“
  • Formáty CD/DVD: všechny hlavní standardní formáty pro ukládání dat, hudby, videa
  • Formáty obrázků: AI (Illustrator: formát kompatibilní s PDF), Adobe PDF, BMP, PNG, JPG, TIFF
  • Formáty audia: WAV, MP3, AIFF, AAC
  • Typy čárových kódů: EAN 8/13, ITF, Code39, Code128, NW-7, PDF417, QR
  • Automatické vkládání polí: datum, čas, velikost dat, jmenovka svazku, čítač
  • Systém souborů: ISO9660, Joliet, UDF(1.02), UDF Bridge, HFS+
  • Jazyky: Angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, japonština

Registrovaní majitelé zařízení Discproducer si mohou stáhnout Total Disc Maker, verzi 1.0, zdarma na https://download.epson-biz.com od 1. července 2012. Software bude součástí každého nákupu Epson Discproducer PP-50, PP-100 nebo PP-100AP od cca července 2012.

- Konec -

Poznámka editorovi

O společnosti Epson

Společnost Epson je předním světovým výrobcem řady inovativních zobrazovacích produktů od inkoustových tiskáren a projektorů 3LCD až po senzory a další mikrozařízení. S cílem překonávat představy zákazníků po celém světě nabízí společnost Epson na firemních i spotřebitelských trzích svým zákazníkům vysokou užitnou hodnotu prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií určených pro domácí, komerční a průmyslové využití. 

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 75 000 zaměstnanců v 97 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí.

http://global.epson.com

O společnosti Epson Europe

SpolečnostEpson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 1 594 lidí a ve fiskálním roce 2010 zaznamenala obrat 1.583 milionů eur.

http://www.epson.eu

Environmentální vize 2050

http://eco.epson.com

Notes to Editor

About Epson

Epson is a global imaging and innovation leader whose product lineup ranges from inkjet printers and 3LCD projectors to sensors and other microdevices. Dedicated to exceeding the vision of its customers worldwide, Epson delivers customer value based on compact, energy-saving, and high-precision technologies in markets spanning enterprise and the home to commerce and industry.

Led by the Japan-based Seiko Epson Corporation, the Epson Group comprises more than 75,000 employees in 97 companies around the world, and is proud of its ongoing contributions to the global environment and the communities in which it operates.