Epson na veletrhu Photokina pozvedne flexibilitu tisku fotografií na vyšší úroveň

Stánek Epson s profesionálním studiem a panelovými diskuzemi ukáže návštěvníkům, jak snadné je dosáhnout nejvyšší možné kvality tisku na papír, plátno, film, kov, textil a 3D objekty díky nejnovějším inkoustovým tiskárnám.

Epson na veletrhu Photokina pozvedne flexibilitu tisku fotografií na vyšší úroveň

23. srpna 2016 – Epson předvede na veletrhu Photokina kvalitu a flexibilitu skenování, inkoustového tisku pro nejrůznější tiskové aplikace a technologii smart glass (B011, Hala 2.2, 20. - 25. září 2016). Návštěvníci si mohou prohlédnout celé spektrum nejnovějších produktů, které ukazují, jak mohou domácí uživatelé i profesionálové zabývající se fotografií, tisknout snímky s výjimečnou kvalitou na celou řadu médií, či jak vstoupit do světa rozšířené reality díky chytrým brýlím Moverio.

Kromě ucelené řady vysoce efektivních řešení pro profesionální tisk fotografií a fine art překročí Epson na veletrhu rámec tradičních fotografických médií. Ukáže návštěvníkům, jak snadné je použít inkoustové tiskárny Epson, které jsou jedničkou na trhu, pro tisk na plátno, trička, kovové desky i 3D objekty tak, aby bylo možné tvořit personalizované předměty s fotografiemi. Epson na výstavě spolupracuje s předními specialisty v oblasti softwaru, postprodukce a aplikací, aby ukázala, jak je možné snadno a rychle vytvářet produkty s kreativními fotografiemi nebo fine art tisky.

Aby Epson návštěvníkům pomohl získat další informace o nejnovějších trendech v oblasti zpracování obrazu a tiskových technik, pořádá ve svých výstavních prostorách na veletrhu sérii každodenních panelových diskuzí. Experti společnosti Epson se spojí se specialisty tohoto odvětví, kteří přispějí radami k aktuálním tématům: Jak tisknout na média s optickými zjasňovači, nejlepší způsob, jak digitalizovat diapozitivy a historické snímky na skleněných deskách a jak vybrat nejlepší médium pro zhotovení fotografií nejvyšší kvality nebo fine art tisků.

Inkoustové tiskárny jsou navrženy tak, aby naplňovaly různorodé potřeby zákazníků a odvětví profesionálního tisku samého. Splňují nejvyšší úroveň technologické kvality, všestrannosti, konektivity a produktivity. V praktických zónách se návštěvníci budou moci soustředit na jednotlivé ukázky a budou mít k ruce experty, kteří poskytnou kvalitní informace a pomoc. K nejzajímavějšímu bude patřit:

Dokonalý domácí a profesionální tisk fotografií:  Seznamte se s nejnovějšími inkoustovými tiskárnami Epson od multifunkcí, přes stolní inkoustové tiskárny se šesti barvami formátu A4, až po velkoformátové tiskárny o šíři 44 palců s deseti barvami. Všechny jsou navrženy tak, aby zajišťovaly vynikající kvalitu a jednoduchost použití. Pokročilé inkoustové sady vytvářejí úchvatně vypadající tisky s živými barvami, prokreslenými detaily a hlubokými, bohatými tóny černé, plynulými přechody, věrnou reprodukcí a nádhernými monochromatickými fotografiemi.

Vysoká kvalita, špičkový produkční a fine art tisk: Zažijte exkluzivní kvalitu foto a fine art tisku na produkční úrovni až do šířky 64 palců s velkoformátovými tiskárnami SureColor SC-P10000/P20000. Společnost Digital Information se na veletrhu Photokina spojila se společností Epson, aby poprvé ukázala duplexní tiskové řešení DGI osazené dvěma tiskárnami SureColor SC-P10000.

Víceúčelové minilaby: Poskytují komerčním fotografům a maloobchodním prodejcům nejvyšší kvalitu a jednoduchost použití. Epson bude předvádět inkoustové produkční tiskárny SureLab SL-D3000SR & DR, SureLab D7 Studio microlab a SureLab SL-D700 compact. Svojí schopností tisknout nejrůznější fotografie, pohlednice, kartičky, pozvánky, letáky, reklamní brožury a tisky v různých formátech o délce až 1m na celou škálu médií, vč. lesklého, polomatného a matného papíru v rolích, patří produkty z řady Surelab k vysoce flexibilním a ziskovým zařízením.

Vysoce kvalitní tisk fotografií a fine art tisk na plátno: Prohlédněte si profesionální produkční tisk a rámování na 64“ tiskárně Epson SureColor SC-S80600 s automatickou řezačkou Fotoba a rámovacím zařízením MH&P Stretchmaster ST60/60. Epson předvede inovativní řešení tisku na plátno na plotru SureColor SC-T7200 s následným napínáním plátna na kartonové rámy Adventa.

Obrázky na trička, textil, kovové povrchy a 3D objekty: Aby společnost Epson ukázala flexibilitu tiskáren SureColor SC-F při tvorbě vysoce kvalitních textilních a reklamních produktů, bude předvádět celou řadu kreativních aplikací. Trička budeme přímo potiskovat tiskárnou direct-to-textile SureColor SC-F2000. Na tiskárně SureColor SC-F6200 bude Epson předvádět, ve spolupráci s experty na sublimační 3D tisk ze společnosti SubliTec, tisk na 3D objekty včetně helem, obalů na telefony, tablety a reklamní předměty. Epson ve spolupráci se společností ChromaLuxe ukáže tisk fotografií na kovové tabulky pomocí stroje SC-F6200, výsledkem tisku jsou úchvatné, trvanlivé produkty.

Epson pro vás bude pravidelně aktualizovat svoji mikrostránku o veletrhu Photokina (www.epson.eu/photokina) a doplňovat informace o tom, co na našem stánku uvidíte, zažijete a co nového se dozvíte.

Zapojte se do diskuze: #epsonphotokina
Instagram: @epsoneurope
Facebook: @EpsonDE @EpsonUK  @EpsonFrance  @Epson.Italia        


Poznámky editorovi

O společnosti Epson

Společnost Epson je globální technologický lídr, který poskytuje inovativní řešení pro kanceláře, domácnosti, obchodní podniky i průmyslové provozy. Epson nabízí široký sortiment produktů od inkoustových tiskáren, tiskových systémů a projektorů 3LCD až po průmyslové roboty, chytré brýle a snímací systémy a využívá originální kompaktní, úsporné a vysoce přesné technologie.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více něž 67 000 lidí v 90 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj přínos komunitám, ve kterých působí, a na své trvalé snahy o snížení dopadu na životní prostředí.

www.global.epson.com

http://global.epson.com/

O společnosti Epson Europe

Společnost Epson Europe B.V. sídlí v Amsterdamu a je řídicím centrem skupiny Epson pro Evropu, Střední východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 1700 lidí a ve fiskálním roce 2014 zaznamenala obrat 1551 milionů eur. http://www.epson.cz

Environmentální vize 2050  

http://eco.epson.com/

Kontakt:

Kateřina Bradáčová
Marketing Coordinator CZ & SK
EPSON Europe B.V.
Branch Office Czech Republic
Slavíčkova 1a, 63800 Brno
Tel.:     +420 548 427 811
Fax:     +420 548 427 816
Mobile: +420 737 211 393
E-mail: katerina.bradacova@epson.eu

Lucie Brochová
PR Specialist
Bison & Rose
Ovenecká 9
170 00  Praha 7 - Letná
Tel: +420 233 014 081
Mob: +420 739 483 442
Email: lucie.brochova@bisonrose.cz