Epson představil svoji novou dlouhodobou strategii „Engineered for business“ a produkty pro nadcházející období.

Epson představil svoji novou dlouhodobou strategii „Engineered for business“ a produkty pro nadcházející období.

Za účasti nejvyšších představitelů společnosti Epson Europe, pana Hiromi Taby, President & COO, pana Tony Petforda, Vice President of Sales, a dalších, byla médiím a obchodním partnerům z celé Evropy a regionu EMEA představena nová obchodní strategie „Engineered for business“ pro nadcházející období.

Strategie Engineered for business staví na čtyřech pilířích: hospodárnosti provozu, výkonu, ekologii a možnosti volby se zaměřením na firemní sféru a veřejné organizace.

V souvislosti s novou strategií uvede společnost Epson na trh více jak 100 nových produktů v průběhu letošního roku. Všechny nové produkty jsou navrženy a vyráběny s důrazem na minimalizaci spotřeby elektrické energie a provozních nákladů (hospodárnost provozu), maximalizaci rycholsti tiskového / skenovaného výstupu či svítivosti v případě projektorů (výkon) a v neposlední řadě s ohledem na minimalizaci dopadů na životní prostředí (ekologie). Široká paleta více jak 100 výrobků (možnost volby) reflektujících neustále se zvyšující požadavky zákazníků pak zaručuje tu správnou volbu.  

Premiéra se odehrála na stadionu Manchester United, jehož je Epson oficiálním partnerem. Více informací o nové strategii Engineered for business se také dozvíte na stránkách www.epson.cz/business