Epson startuje Roadshow 2011 po zemích střední a východní Evropy, na které představí produkty pro nadcházející období

Epson startuje Roadshow 2011 po zemích střední a východní Evropy,  na které představí produkty pro nadcházející období

Za účasti předních představitelů společnosti Epson Europe pro střední a východní Evropu, včetně pana Paula Schmidta, Head of Eastern European Sales ESD,bude odstartována Roadshow 2011 společnosti Epson po zemích střední a východní Evropy, na které bude obchodním a korporátním partnerům a zástupcům médií představena nová strategie „Engineered for business“ a business produkty pro nadcházející období.

Roadshow 2011 se poprvé představí 5. září v Tallinnu, následovat budou města Riga, Vilnius, Varšava a Krakov – odtud Roadshow 2011 zamíří do České a Slovenské republiky.  

20. září se uskuteční prezentace společnosti Epson Europe v pražském hotelu Corinthia,
22. září pak v bratislavském hotelu Crowne Plaza.
Následujícími destinacemi budou Budapešť, Bukurešť a Sofie, kde bude 3. října celá akce ukončena.

V souvislosti s novou strategií uvede společnost Epson v průběhu letošního roku na trh více jak 100 nových business produktů. Nejzajímavější novinky budou prezentovány partnerům právě v průběhu celé akce.

Roadshow je otevřena všem zájemcům z řad dealerů či korporátních partnerů.Pokud jste se ještě neregistrovali, můžete tak nyní učinit a zaslat svoji registraci na e-mail marketa.chmelikova@epson.eunejpozději do 9. září 2011.

O společnosti Epson

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonskuzaměstnává téměř 75 000 zaměstnanců ve 100 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://global.epson.com

O společnosti Epson Europe

SpolečnostEpson Europe B.V se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 2 400 lidí a ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionů eur. http://www.epson-europe.com

Environmentální vize 2050

http://eco.epson.com