Epson Stylus Office BX310FN – 4 v 1 do malé kanceláře

Epson Stylus Office BX310FN – 4 v 1 do malé kanceláře


Praha, červen – Společnost Epson představuje tiskárnu Epson Stylus Office BX310FN, která usnadní tisk v domácnostech a malých kancelářích. Zařízení BX310FN je multifunkční, úsporná a snadno použitelná inkoustová tiskárna s integrovaným skenerem, kopírkou, faxem a rozhraním Ethernet. Model BX310FN vytváří kvalitní tiskové materiály a dokumenty při maximální rychlosti tisku až 38 str./min. a umožňuje snadné připojení a sdílení.

Ideální tiskárna pro malé i domácí kanceláře, která svému majiteli ušetří čas, prostor i náklady. Jedno zařízení mu poskytne tiskárnu, kopírku, fax a zároveň se díky Ethernetovému připojení mohou k tiskárně připojit i další kolegové nebo členové domácnosti. Vysokokapacitní inkoustové kazety umožní tisknout za nízké náklady různé pracovní dokumenty – faktury, obchodní nabídky, grafiku. Studenti si v pohodlí domova vytisknou své seminární práce, které musí druhý den ráno odevzdat, ale kopírovací centra mají již po pracovní době.
Díky technologii tiskových hlav Micro Piezo™ a inkoustu DURABrite Ultra vytváří zařízení BX310FN tisky v laserové kvalitě, které jsou odolné vůči vodě a rozmazání. Vysokokapacitní samostatné inkoustové kazety umožňují vytisknout více stránek a zajišťují náklady na stránku srovnatelné s laserovými tiskárnami. Díky tomu kazety nemusíte tak často měnit a získáte cenově příznivý tisk materiálů. Samostatné inkoustové kazety jsou snadno rozpoznatelné pomocí přidružených obrázků: pro dvojité balení černé inkoustové kazety je použit obrázek žirafy a pro barevné inkoustové kazety obrázek nosorožce. Barevné inkoustové kazety s obrázkem nosorožce jsou dostupné také v pohodlném úsporném balíčku Multipack.

Tiskárna BX310FN má automatický podavač dokumentů schopný manipulovat s až 30 listy papíru, čímž usnadňuje kopírování a faxování vícestránkových dokumentů. K dispozici je i pět přizpůsobitelných tlačítek rychlé volby, která urychlí práci. Jednoúčelová tlačítka pro kopírování, skenování a faxování spolu s dvouřádkovým displejem LCD dotvářejí uživatelsky příjemné rozhraní. Faxy mohou být poslány přímo prostřednictvím jakéhokoli počítače připojeného k síti.

Uživatelé mohou automaticky ukládat naskenované dokumenty do vybraného umístění v síti díky technologii přímého skenování. S aplikací Presto! Software PageManager 8 je možné skenovat dokumenty a převádět je na upravitelný text (OCR).

Epson Stylus Office BX310FN nese osvědčení ENERGY STAR®, které odráží trvalou snahu společnosti Epson snižovat emise oxidu uhličitého uvolňované kvůli provozu jejích produktů.

• multifunkční zařízení 4 v 1 s kompaktní tiskárnou

 • maximální rychlost tisku až 38 stran za minutu3
 • tisk v komerční kvalitě rychlostí až 16 str./min barevně a 5,5 str./min černobíle (ISO/IEC 24734)
 • připojení k síti Ethernet umožňuje sdílení po síti s více lidmi
 • tiskárna nese osvědčení ENERGY STAR® , což znamená nižší spotřebu a úsporu energie s ohledem na životní prostředí
 • automatický podavač dokumentů (ADF) na 30 listů pro rozšířenou produktivitu
 • fax s pěti tlačítky pro rychlou volbu pro často používaná čísla
 • Presto!; software PageManager 8
 • skenování přímo do vybraného počítače prostřednictvím sítě Ethernet
 • odesílání faxů přímo do počítače připojeného k síti
 • inkoust DURABrite Ultra zajišťuje text v laserové kvalitě, zářivé barvy, okamžité schnutí a trvanlivé tisky, které jsou odolné proti vodě, rozmazání a zvýrazňovačům
 • velkokapacitní samostatné inkoustové kazety zaručují nižší náklady na stránku srovnatelné s laserovou tiskárnou

 • Kateřina Vymazalová
  Kateřina Vymazalová

  E-mailová adresa

  katerina.vymazalova@epson.eu

  Telefon

  +420 548 427 811
 • Lucie Brochová
  Lucie Brochová

  E-mailová adresa

  n/a

  Telefon

  +420 233 014 081