Epson Stylus SX510W přináší rozhraní Wi-Fi a rychlý tisk až domů

Nová tiskárna Epson Stylus SX510W je vysokorychlostní kompaktní zařízení s rozhraním Wi-Fi pro ty, kdo požadují kvalitu, rychlost a flexibilitu.

Epson Stylus SX510W přináší rozhraní Wi-Fi a rychlý tisk až domů


Praha, červen – Nová tiskárna Epson Stylus SX510W je vysokorychlostní kompaktní zařízení s rozhraním Wi-Fi pro ty, kdo požadují kvalitu, rychlost a flexibilitu.

Tiskárna Epson Stylus SX510W je vybavena mnoha funkcemi, má moderní design a umožňuje uživatelům tisknout a skenovat prostřednictvím bezdrátové sítě z několika stolních počítačů nebo notebooků v domácnosti. Pro připojení k síti prostřednictvím kabelu je vybavena rozhraním Ethernet.

Díky displeji LCD s úhlopříčkou 6,3 cm, vestavěnému rozhraní Pictbridge a zásuvkám pro paměťové karty není třeba pro tisk fotografií zapínat počítač. Displej LCD rovněž snadno zobrazí všechny funkce z nabídky a fotografie.

Technologie inkoustu společnosti Epson DURABrite Ultra, která obaluje jednotlivé pigmentové částice ochranným pryskyřicovým obalem, umožňuje vytvářet kvalitní dokumenty a fotografie v kvalitě jako z fotolaboratoře. Inkoust je odolný proti vodě a fotografie v kvalitě jako z fotolaboratoře vydrží ve fotoalbu více než 200 let.

Zařízení řady Epson Stylus SX510W má navíc výhodu samostatných inkoustových kazet, které šetří peníze, protože je vždy třeba vyměnit pouze používanou barvu. Samostatné inkoustové kazety jsou snadno rozpoznatelné podle obrázku geparda a jsou dostupné v pohodlném úsporném balíčku Multipack.

Nové tlačítko Push-scan umožňuje automatické skenování dokumentů a fotografií do počítače. Díky nástroji Epson Easy Photo FixTM můžete odstranit prach a upravit prosvětlení při skenování starých vybledlých fotografií.

Součástí zařízení řady Epson Stylus SX510W je software pro optické rozpoznání znaků (OCR) ABBYY® FineReader a software Epson PhotoEnhance a Epson Easy Photo Print, který umožňuje nastavení barev a kontrastu obrázků a odstranění efektu červených očí jediným klepnutím.

Zařízení řady Epson Stylus SX510W nesou osvědčení ENERGY STAR®, což odráží trvalou snahu společnosti Epson snižovat emise oxidu uhličitého uvolňovaného kvůli provozu jejích produktů.

• tisk, skenování a kopírování pomocí jediné kompaktní jednotky;

 • tisk a skenování z různých míst v domácnosti prostřednictvím bezdrátové sítě;
 • tisk rychlostí až 36 str./min. a 20 vteřin pro fotografie formátu 10 x 15 cm1
 • rozhraní Ethernet pro práci v kabelové síti;
 • úsporný tisk se samostatnými inkoustovými kazetami – měníte pouze tu barvu, která se spotřebuje;
 • displej LCD s úhlopříčkou 6,3 cm umožňuje pohyb v možnostech nabídky, prohlížení a tisk fotografií bez nutnosti zapínat počítač;
 • tisk vysoce kvalitních dokumentů a fotografií v kvalitě jako z fotolaboratoře pomocí inkoustu Epson DURABrite Ultra;
 • zásuvky pro paměťové karty a připojení pomocí rozhraní Pictbridge pro tisk bez nutnosti zapínat počítač;
 • software Epson PhotoEnhance umožňuje nastavovat barvy a kontrast obrázků stisknutím jediného tlačítka;
 • software Epson Easy Photo Print umožňuje snadné odstranění efektu červených očí;
 • software pro optické rozpoznání znaků (OCR) ABBYY® FineReader® umožňuje upravování naskenovaného textu;

 • Kateřina Vymazalová
  Kateřina Vymazalová

  E-mailová adresa

  katerina.vymazalova@epson.eu

  Telefon

  +420 548 427 811
 • Lucie Brochová
  Lucie Brochová

  E-mailová adresa

  n/a

  Telefon

  +420 233 014 081