Epson uvádí na trh projektor se systémem uzavírání odvodu vzduchu určený k projekci v prašném a písčitém prostředí

Prachuvzdorné projektory přinášejí kvalitní výsledky v každé situaci

Epson uvádí na trh projektor se systémem uzavírání odvodu vzduchu určený k projekci v prašném a písčitém prostředí

Společnost Epson reaguje na požadavky organizací, které potřebují zajistit projekci v prašném a písčitém prostředí. Z tohoto důvodu uvádí na trh projektor se systémem uzavírání odvodu vzduchu, jenž zaručuje bezproblémovou prezentaci v extrémních podmínkách. Projektory Epson EB-D6155W a EB-D6250 jsou vybaveny klapkou, která se v době nečinnosti projektoru automaticky zavírá a brání tak proniknutí prachu a písku do projektoru, čímž předchází jeho případnému poškození. Optická jednotka projektoru je uložena ve skleněném pouzdře, které poskytuje další ochranu proti působení vnějšího prostředí; je tak zajištěna plně prachuvzdorná projekce vysoké kvality.

Robustní zpracování
projektorů EB-D6155W a EB-D6250 umožňuje jejich použití v extrémních podmínkách při minimálních nárocích na údržbu, což provozovatelům, kterými mohou být například výrobní závody, kluby, arény, muzea a školy, zaručuje nízké celkové náklady na vlastnictví. Elektrostatický filtr vydrží až 10 000 hodin provozu, zatímco snadno přístupná lampa E-TORL dokáže svítit až 4 000 hodin.

Tyto projektory nabízejí vysokou úroveň kvality díky použité technologii 3LCD, která je zárukou špičkové čistoty obrazu a přesné reprodukce barev. Oba projektory jsou vybaveny vysoce výkonným integrovaným 5W reproduktorem a vstupem HDMI, které se postarají o velmi kvalitní digitální obraz a ozvučení prostřednictvím jediného kabelu.

Projektory lze snadno nainstalovat i používat, jsou vybaveny funkcí automatické vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení a volitelně je k dispozici bezdrátové připojení včetně funkce vzdálené síťové správy.
Doporučená maloobchodní cena každého z projektorů byla stanovena na 74.438 Kč bez DPH . Projektory jsou v prodeji od konce dubna 2011.

Souhrn nejdůležitějších vlastností

 Vlastnosti  EB-D6155W EB-D6250
 Elektrostatický filtr
 Automatická klapka odvodu vzduchu
 Lampa E-TORL
 Bílý a barevný světelný výstup 3 500 lumenů 4 000 lumenů
 Projekční technologie 3LCD
 Integrovaný 5W reproduktor
 Rozlišení WXGA (1 280 x 800) XGA (1 024 x 768)
 Připojení HDMI
 Wi-Fi + klíč pro rychlé bezdrátové připojení Volitelně Volitelně
 Aplikace Easy MP pro síťovou projekci
 Možnost přímého připojení k dokumentární kameře Epson ELP-DC06
 Vstupy pro video, počítač a zvuk
 Manuální horizontální a vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení

 • Barbora Eiglová
  Barbora Eiglová

  E-mailová adresa

  n/a

  Telefon

  +420 233 014 081
 • Renáta Dihlová
  Renáta Dihlová

  E-mailová adresa

  renata.dihlova@epson.eu

  Telefon

  +420 228 886 709