Epson uvádí na trh světovou novinku: Discproducer™ PP-100

Epson uvádí na trh světovou novinku: Discproducer™ PP-100

Dvě nejdůležitější podmínky pro profesionální výrobu jsou vysoká kvalita obrazu a tisku. Přístroj Discproducer™ PP-100 spojuje tyto dvě schopnosti do jediné efektivní jednotky.

Kromě propracovaného designu se může přístroj Epson Discproducer™ navíc pochlubit schopností zpracovat velké množství položek. Velké samostatné inkoustové kazety zajišťují vysokou kvalitu barevného tisku více než 1 000 ks CD či DVD, aniž by bylo nutné vyměnit inkoust. Díky tomu tento přístroj umožňuje nízké tiskové náklady a zvyšuje efektivnost využití inkoustu.

Přístroj PP-100 je rovněž vybaven senzory, které nepřetržitě monitorují hladiny inkoustu ve všech šesti samostatných inkoustových kazetách. To umožňuje přesné vyhodnocení tiskové kapacity kazet a chrání zákazníka před zahájením tisku při nedostatku inkoustu a tedy i před zbytečnými náklady a plýtváním. Použití médií CD a DVD doporučených společností Epson zajistí lesklý tisk, který je odolný vůči rozmazání a působení vody.

Discproducer™ PP-100 společnosti Epson dělá výrobu médií tak snadnou, jako je používání kancelářské tiskárny. Aby bylo používání přístroje Discproducer™ ještě snazší, obsluhuje se pouze prostřednictvím předního podavače a lze jej rovněž připevnit k polici či regálu. Se šířkou 37,7 cm je jednou z nejmenších jednotek ve své třídě. Rovný povrch přístroje umožňuje položení dvou jednotek na sebe nebo využití tohoto místa jako odkládacího prostoru. Kryt přístroje je zcela uzavřen a není třeba jej otevírat ani při vyjímání CD či DVD. Rameno robota umístí nosič do oddělené výstupní skříňky.

Epson Discproducer™ umožňuje duplikaci až 100 CD či DVD zároveň a v závislosti na množství dat je schopen vypálit až 30 a vytisknout až 45 kusů během jedné hodiny. Patentovaný mechanismus AcuGripTM zaručuje snadné a plynulé ovládání médií. To zajišťuje, že je do jednotky posunuto a vloženo pouze jedno médium, a to i tehdy, když se média slepí.

Ať už se jedná o profesionální kopírovací servis nebo velké podniky, kreativní agentury nebo jiné poskytovatele služeb, vládní či veřejný sektor, kliniky a praxe: aplikační software „Total Disc Maker“, který byl vyvinut společností Epson, podporuje všechny uživatele ve všech oblastech, kteří se zabývají sériovou či individuální výrobou CD nebo DVD. Jakožto celosvětově působící společnost zaručuje Epson pro svůj přístroj Discproducer™ PP-100 také dlouhodobou dostupnost a servis.

„Se svým přístrojem na výrobu disků vstoupila společnost Epson na trh vydavatelství CD a DVD a hodlá v uvádění výrobků této řady na trh i pokračovat,“ vysvětluje Leonard Beckmann, nový ředitel BS pro rozvoj trhu, Epson Europe B.V. „Koncem roku 2008 bude uvedena na trh verze kompatibilní pro síť, která podtrhne náš závazek otevírání nových oblastí na trhu.“
 

 • Kateřina Vymazalová
  Kateřina Vymazalová

  E-mailová adresa

  katerina.vymazalova@epson.eu

  Telefon

  +420 548 427 811
 • Lucie Brochová
  Lucie Brochová

  E-mailová adresa

  n/a

  Telefon

  +420 233 014 081