Kancelářský software Document Capture Pro Server doplňuje nejnovější řadu skenerů Epson

Řešení Epson Document Management System zjednodušuje a zefektivňuje správu dokumentů

Kancelářský software Document Capture Pro Server doplňuje nejnovější řadu skenerů Epson

Kancelářský software Document Capture Pro Server doplňuje nejnovější řadu skenerů Epson

Řešení Epson Document Management System zjednodušuje a zefektivňuje správu dokumentů

1.června 2012 – Uvedením nového softwarového balíčku Document Capture Pro Server rozšiřuje společnost Epson svou nabídku řešení pro snímání dokumentů v rámci systémů správy dokumentů (DMS). Společnost Epson nabízí balíček softwaru DMS k bezplatnému stažení na svých webových stránkách. Firemní zákazníci vybavení IT servery tak mají k dispozici ideální způsob digitalizace a převodu tištěných dokumentů do pracovního toku s elektronickými dokumenty, který zvyšuje produktivitu administrativních procesů.

Software Document Capture Pro Server navržený pro kompatibilní skenery Epson lze snadno integrovat do nejběžnějších systémů pro správu dokumentů a cloudových úložišť. Usnadňuje tak práci firmám, které potřebují digitalizovat papírové dokumenty.

Tato verze softwaru Document Capture Pro určená pro operační systémy Windows Server 2003/2008 je ideální pro malé a střední firmy vybavené IT servery, velké organizace včetně státních a bankovních institucí, nezávislé dodavatele softwaru a prodejce poskytující komplexní řešení koncovým zákazníkům, kteří požadují centralizované serverové řešení potřeb v oblasti skenování. Tento systém DMS vyžaduje jedinou instalaci na firemním serveru, nikoli na jednotlivých pracovních stanicích, takže systémoví administrátoři mohou snadno spravovat jednotlivá zařízení prostřednictvím běžného internetového prohlížeče.

Patrick Perrot, produktový manažer společnosti Epson Europe, dodává: „Tento nový software umožňuje bezproblémové začlenění kompatibilních skenerů Epson do firemních procesů prostřednictvím všech běžných systémů pro správu dokumentů. Kromě funkcí typu „skenovat do“, včetně skenování do cloudu, skenování na FTP server, skenování do e-mailu a skenování do prostředí SharePoint, nabízí také řadu funkcí pro zpracování obrazu, například rozpoznávání čárového kódu a podporu zónového rozpoznávání OCR-A a OCR-B. Díky tomu je software Document Capture Pro Server v kombinaci s dokumentovými skenery Epson ideálním serverovým řešením pro správu dokumentů.“

Software Epson Document Capture Pro bude možné bezplatně stáhnout od 1. července z následující webové stránky: www.epson.eu/documentcapturepro

Hlavní vlastnosti:

 • Možnost bezplatného stažení z webových stránek společnosti Epson: www.epson.eu/documentcapturepro
 • Bezproblémová integrace do většiny systémů pro správu dokumentů a cloudových služeb
 • Centralizované řešení na serveru – nejsou vyžadovány samostatné instalace na jednotlivých pracovních stanicích
 • Snadný přístup z ovládacího panelu kompatibilních skenerů
 • Detektor prázdných stránek
 • Podpora všech běžných formátů souborů: BMP, JPEG, TIFF, PDF, PDF/A
 • Řada funkcí „skenovat do“, které zahrnují: skenování do e-mailu, do složky, na web, na server FTP, do prostředí SharePoint, do systému Google Docs
 • Oddělení sérií dokumentů
 • Rozpoznávání čárového kódu
 • Podpora zónového rozpoznávání OCR-A a OCR-B
 • Praktické funkce pro zpracování obrazu, jako jsou automatické zjištění velikosti dokumentu, automatické otočení a automatické vyrovnání zkosení
 • Pro partnery je k dispozici vývojářská sada Self Developer Kit
 • Kompatibilní s operačními systémy MS Windows Server 2003 / 2003R2 / 2008 / 2008R2

Poznámka editorovi:

O společnosti Epson

Společnost Epson je předním světovým výrobcem řady inovativních zobrazovacích produktů od inkoustových tiskáren a projektorů 3LCD až po senzory a další mikrozařízení. S cílem překonávat představy zákazníků po celém světě nabízí společnost Epson na firemních i spotřebitelských trzích svým zákazníkům vysokou užitnou hodnotu prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií určených pro domácí, komerční a průmyslové využití. 

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 75 000 zaměstnanců v 97 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí.

http://global.epson.com/

O společnosti Epson Europe

SpolečnostEpson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 1 594 lidí a ve fiskálním roce 2010 zaznamenala obrat 1.583 milionů eur.

http://www.epson.cz

Environmentální vize 2050

http://eco.epson.com