Kompaktní černobílé a barevné laserové tiskárny formátu A3 nabízejí síťové funkce a nízké celkové náklady na vlastnictví

Dvě nové řady přinášejí mimořádně rychlý a efektivní tisk dokumentů formátu A3

Kompaktní černobílé a barevné laserové tiskárny  formátu A3 nabízejí síťové funkce a nízké celkové náklady na vlastnictví

23. února 2012 –Společnost Epson představuje dvě nové řady tiskáren, AcuLaser C9300N a AcuLaser M7000N. Tyto tiskárny jsou ideálním řešením pro firmy, které nechtějí při výběru černobílých a barevných tiskáren formátu A3 ustupovat ze svých požadavků. Obě řady nabízejí firmám a pracovním skupinám vysoký výkon a nízké náklady na tisk jedné stránky.

Benjamin Guisembert, produktový manažer divize laserových tiskáren společnosti Epson Europe, uvádí: „Naši nabídku laserových tiskáren jsme rozšířili o řady AcuLaser C9300N a AL-M7000N především proto, abychom vyhověli rozdílným potřebám firemních uživatelů. Řada AL-M7000N je určena malým až středním pracovním skupinám, zatímco řada C9300N byla navržena pro střední a velké pracovní skupiny. Protože jsou obě řady vybaveny síťovým rozhraním pro Gigabit Ethernet a podporují tiskové jazyky PDL a protokoly IPsec a IPv6, jejich integrace do složitých prostředí IT je naprosto bezproblémová.“

Obě řady mají kompaktní rozměry a jsou schopné tisknout dokumenty v rozsahu formátů A6 až A3. Řada AL-C9300N nabízí vysokou rychlost barevného i černobílého tisku dosahující až 30 stran formátu A4 za minutu, zatímco řada AL-M7000N dokáže v černobílém režimu vytisknout až 32 stran formátu A4, což přispívá k vyšší produktivitě. Obě řady, AL-C9300N i AL-M7000N, disponují vysokou kapacitou vstupu papíru, která je zajištěna přídavnými zásobníky papíru a funkcí oboustranného tisku u vybraných modelů.

Řady AcuLaser C9300N a AL-M7000N nabízejí velmi kvalitní, cenově příznivé tiskové výstupy, vysokou rychlost tisku a nízké náklady na tisk jedné stránky. V kombinaci se sníženou spotřebou energie, díky níž se tyto tiskárny kvalifikovaly mezi zařízení nesoucí označení ENERGY STAR, to znamená, že celkové náklady na vlastnictví tiskáren z obou uvedených řad jsou velmi nízké. Vzhledem k tomu, že maximální měsíční pracovní cyklus u obou modelových řad dosahuje až 100 000 vytištěných stran, mohou si být majitelé firem jisti, že pořízení těchto tiskáren bude rozumnou investicí.

Společně s řadou tiskáren AL-C9300N společnost Epson poprvé představí také vlastní, pokročilou sítotiskovou technologii amplitudové modulace (AAM). Tato technologie dokáže analyzovat umístění tiskového bodu a zaručuje tisk ostré obrazové grafiky s přesně definovanými okraji. Firmy, které požadují profesionální výtisky, ocení také technologii zdokonaleného rozlišení Epson AcuLaser Colour-RITech, která umožňuje tiskárnám řady AL-C9300N dosáhnout rozlišení tisku až 4800RiT. Tato technologie eliminuje nepravidelné okraje textu a zaručuje tisk grafů, tabulek, grafiky a dokonce i schématických výkresů vytvořených v aplikacích CAD v jasných a výrazných barevných odstínech.

Tiskárny řady AL-C9300N a AL-M7000N je možné zakoupit od února 2012 za doporučenou maloobchodní cenu od 55 752 Kč respektive 33 636 Kč vč. DPH.

VlastnostiAL-C9300NAL-C9300DNAL-C9300TNAL-C9300DTNAL-C9300D2TNAL-C9300D3TNC
Řada barevných laserových tiskáren formátu A3
Technologie Epson RIT umožňuje tisk v rozlišení 4800 RIT
Nová sítotisková technologie Epson AAM
Kompaktní design
Měsíční pracovní cyklus dosahuje až 100 000 stran
Technologie tonerových kazet AcuBrite
Černobílý a barevný tisk formátu A4 rychlostí až 30 str./min
Volitelné zásobníky papíru zaručují méně časté doplňování1 přídavný zásobník jako standard1 přídavný zásobník jako standard2 přídavné zásobníky jako standard3 přídavné zásobníky jako standard
Podpora jazyků PDL (emulace PCL6 a PS3), podpora protokolů IPv6 a 802.1x a síťové rozhraní pro Gigabit Ethernet
Díky snížené spotřebě energie splňuje toto zařízení podmínky programu ENERGY STAR
Oboustranný tisk--
Podstavec pod tiskárnu s kolečky-----
Hlavní vlastnostiAL-M7000NAL-M7000DNAL-M7000TNAL-M7000DTNAL-M7000D2TN
Mimořádně výkonná kompaktní černobílá laserová tiskárna formátu A3
Vysoký výkon a pracovní cyklus dosahující až 100 000 stran měsíčně
Tisk od formátu A6 do formátu A3, vysoká rychlost tisku dokumentů formátu A4 - až 32 str./min
Profesionální rozlišení 1200 dpi a funkce korekce tiskového bodu
Gigabit Ethernet, rozhraní USB 2.0 a volitelné paralelní rozhraní
Díky emulacím PCL6 a PS3, podpoře protokolu IPv6 a pokročilé úrovni zabezpečení prostřednictvím protokolu IPSec lze snadno implementovat do složitých prostředí IT
Tonerové kazety s dlouhou životností lze vrátit a recyklovat*1
Díky snížené spotřebě energie splňuje toto zařízení podmínky programu ENERGY STAR
Volitelná funkce oboustranného tisku pro vyšší efektivitu a nižší spotřebu papíru--
Přídavný zásobník na 500 listů papíru nevyžaduje časté doplňování--

*1 Program vracení a recyklace tonerových kazet společnosti Epson není v některých zemích k dispozici.

O společnosti Epson

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonskuzaměstnává více než 70 000 zaměstnanců ve 106 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí.

http://global.epson.com

O společnosti Epson Europe

SpolečnostEpson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 2 400 lidí a ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionů eur.

http://www.epson-europe.com/

Environmentální vize 2050

http://eco.epson.com