Lewis se pěkně vybarvil

Jezdec týmu MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™, Lewis Hamilton, si zahrál v nejnovějším videu společnosti Epson.

Lewis se pěkně vybarvil

19. října 2016 – Trojnásobný mistr světa a vítěz seriálu závodů formule jedna FIATM, Lewis Hamilton, si zahrál v zábavném videu natočeném ve spolupráci se společností Epson, které bylo zveřejněno právě dnes. Video „Lewis se pěkně vybarvil“, které ukazuje výhody nových tiskáren s inkoustovým tankovým systémem, budete moci shlédnout na YouTube kanálu společnosti Epson nebo na jejích webových stránkách.

Děj zábavného, exkluzivního a vysoce akčního filmu se odehrává v prostorách vedení týmu MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™. Zásadním momentem filmu je scéna, v níž Lewis klouže ve zpomaleném záběru hromadami papíru a následně ho skropí spršky pestrobarevných inkoustů.

Toto hravé video bylo natočeno ve spolupráci s týmem MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™ při příležitosti uvedení nových tiskáren s inkoustovým tankovým systémem na trh. Video vyzdvihuje klady revoluční technologie doplnitelných inkoustových tanků a obrovské množství inkoustu, s nímž jsou nové tiskárny dodávány. Výhody tiskáren s inkoustovým tankovým systémem, které umožňují vysoké objemy tisku bez potřeby měnit cartridge, jsou ve videu představeny překvapivým a zábavným způsobem s lehkým nádechem ironie. Video je součástí strategie kampaně, kdy společnost uveřejňuje obsahy prostřednictvím různých kanálů. Hlavní součástí kampaně je právě video Lewis se pěkně vybarvil, které je doplněno množstvím materiálů ze zákulisí.

Společnost Epson jako oficiální partner týmu MERCEDES AMG PETRONAS poskytuje svoje odborné znalosti v oblasti inkoustových tiskáren, scannerů, 3LCD projektorů a chytré nositelné elektroniky, včetně chytrých brýlí. Kampaň Lewis se pěkně vybarvil, zásadně kontrastuje s předchozí spoluprací, která se nesla v mnohem serióznějším duchu a odrážela neutuchající honbu za inovacemi, postavením na špičce v oboru a tvorbou produktů špičkové kvality, které jsou oběma společnostem vlastní.  Zatímco společnost Epson využívá inovativní technologie k tomu, aby dosáhla co nejlepšího výkonu, je snažení kralujícího týmu Mistrovství světa F1™ paralelou na poli sportu. Jedná se o dobrý příklad, kdy tým spolupracuje se společností Epson, aby předvedl svoje inovace.

Lewis poznamenal: „V průběhu každé sezóny dostávám díky spolupráci týmu s našimi partnery příležitost zúčastnit se některých vážně zajímavých projektů a můžu s jistotou prohlásit, že tento byl z těch nejneobvyklejších! Natáčení videa o tiskárnách s inkoustovým tankovým systémem pro společnost Epson bylo vážně zábavné. Vždycky si užívám, když můžu dělat něco odlišného a vykročit ze svojí komfortní zóny. Byl to pro mě úplně nový zážitek, když na mě vylili 400 litrů inkoustu. Tak jsem tomu prostě nechal volný průběh a myslím, že výsledek se vážně povedl.“

Maria Eagling, ředitelka marketingu divize Epson Europe dodává: „Inovativní systém inkoustových tanků převrátil svět tisku naruby. Proto jsme chtěli vytvořit video, které bude podobně překvapivé a nezapomenutelné. Společnost Epson se proslavila jako značka ztělesňující kvalitu, takže lidé od nás nebudou očekávat zábavné, ironické a vysoce akční video. Spolupráce s týmem MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™ na tomto projektu byla báječná. Lewis Hamilton dodal videu opravdové charisma, styl a zábavnost a pomohl nám ukázat jinou stránku naší společnosti. Tento projekt vznikal rok a kreativní tým, který za ním stojí, byl pro celkové vyznění naprosto zásadní.“

O štábu

Epson spolupracoval se společností Citizen Films, jejíž generální ředitelka Gretchen Shoringová stála za produkcí obsahu. Rollo Hollins se ujal režie. K projektu byli přizváni tvůrci zvláštních efektů ze studia Machine Shop, aby poskytli své dovednosti, a Rina Yangová v roli kameramanky dodala projektu svým jedinečným rukopisem výjimečný a přepychový nádech.

Video si můžete přehrát ZDE

O tiskárnách s inkoustovým tankovým systémem (ITS)

Tiskárny s inkoustovým tankovým systémem mají revoluční konstrukci, která nabízí bezproblémové a nízkorozpočtové řešení pro každodenní tisk. Inovativní systém ultra velkoobjemových inkoustových tanků eliminuje potřebu cartridgí. Osvobozuje tak uživatele od jejich nakupování a výměny. ITS tiskárny využívají místo cartridgí nádoby na inkoust, na něž jsou tiskárny napojeny. To zákazníkům umožňuje vytisknout tisíce stránek bez přerušení nebo dodatečných nákladů.

 


Poznámky editorovi

O společnosti Epson

Společnost Epson je globální technologický lídr, který poskytuje inovativní řešení pro kanceláře, domácnosti, obchodní podniky i průmyslové provozy. Epson nabízí široký sortiment produktů od inkoustových tiskáren, tiskových systémů a projektorů 3LCD až po průmyslové roboty, chytré brýle a snímací systémy a využívá originální kompaktní, úsporné a vysoce přesné technologie.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více něž 67 000 lidí v 90 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj přínos komunitám, ve kterých působí, a na své trvalé snahy o snížení dopadu na životní prostředí.

www.global.epson.com

http://global.epson.com/

O společnosti Epson Europe

Společnost Epson Europe B.V. sídlí v Amsterdamu a je řídicím centrem skupiny Epson pro Evropu, Střední východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 1700 lidí a ve fiskálním roce 2014 zaznamenala obrat 1551 milionů eur. http://www.epson.cz

Environmentální vize 2050  

http://eco.epson.com/

Kontakt:

Kateřina Bradáčová
Marketing Coordinator CZ & SK
EPSON Europe B.V.
Branch Office Czech Republic
Slavíčkova 1a, 63800 Brno
Tel.:     +420 548 427 811
Fax:     +420 548 427 816
Mobile: +420 737 211 393
E-mail: katerina.bradacova@epson.eu

Lucie Brochová
PR Specialist
Bison & Rose
Ovenecká 9
170 00  Praha 7 - Letná
Tel: +420 233 014 081
Mob: +420 739 483 442
Email: lucie.brochova@bisonrose.cz