Mimořádně úsporný kancelářský tisk

Tiskárny Epson s integrovaným systémem inkoustových nádržek jsou ideálním řešením pro malé firmy

Mimořádně úsporný kancelářský tisk

 Březen2013 – Nová řada tiskárenEpsons integrovaným systémem inkoustových nádržek je ideální pro malé firmy, které chtějí snížit své náklady na tisk, aniž by došlo ke snížení kvality tisku. Modely L550, L355 a L300 jsou vybaveny velkoobjemovými nádržkami inkoustu, které lze snadno a efektivně opětovně naplnit originálními inkousty Epson. Kancelářským uživatelům nabízejí velmi nízké náklady na tisk jedné stránky a využívají technologii Micro Piezo společnosti Epson, jež je zárukou vysoce kvalitních dokumentů při každém použití.

 Model L550 představuje multifunkční tiskárnu 4 v 1, která dokáže tisknout, skenovat, kopírovat a faxovat, zatímco model L355 je multifunkční tiskárnou, skenerem a kopírkou. Model L300 představuje jednoúčelovou tiskárnu.

 Tyto tiskárny jsou vybaveny čtyřmi samostatnými lahvičkami s inkoustem o objemu 70 ml: azurová, purpurová, žlutá a černá. S každou sadou velkoobjemových lahviček lze vytisknout až 4 000 stran černobíle a 6 500 stran barevně[1], takže náklady na tisk jsou mimořádně nízké, pouze 5 haléřů na tisk černobílé stránky a 14 haléřů na tisk barevné stránky[2].

 Díky dvěma dodatečným lahvičkám s černým inkoustem, které jsou součástí dodávky, lze zvýšit kombinovaný výstup tisku až na 12 0001 stránek.

Tyto tiskárny využívají technologii Epson Micro Piezo a v porovnání s ostatními tiskárnami s integrovaným systémem inkoustových nádržek na trhu nabízejí bezkonkurenční životnost, kvalitu a spolehlivost. Se zárukou na 12 měsíců (nebo 15 000 stránek) a kompletním zákaznickým servisem získáte naprostou jistotu a pomoc, kdykoli ji potřebujete.

 Tiskárnu lze nastavit pomocí tří jednoduchých kroků: stačí naplnit inkoustové nádržky, zapnout tiskárnu a nastavit inkoustový systém. Díky lahvičkám s tryskami zamezujícími kapání je doplňování inkoustových nádržek čistým a naprosto bezproblémovým úkonem.

 Modely L500 a L355 jsou vybaveny funkcí Epson iPrint[3], která uživatelům nabízí možnost bezdrátového tisku z chytrých telefonů a tabletů v rámci kanceláře; ideální řešení pro tisk dokumentů na poslední chvíli nebo v případech, kdy nelze využít přístupu k počítači.

 Ivo Peta, produktový manažer společnosti Epson Europe, říká: „Tyto tiskárny Epson se systémem inkoustových nádržek jsme navrhli tak, aby malým firmám nabízely mimořádně nízké náklady na tisk, aniž by došlo ke snížení kvality tisku. Tisk obsáhlých dokumentů a většího počtu kopií důležitých dokumentů je velmi hospodárný, přičemž jeho kvalita zůstává vysoká, přesně jak zákazníci od společnosti Epson očekávají.“

 Doporučené maloobchodní ceny modelů L550, L355 a L300 jsou 8.590 Kč, 5.790 Kč a 4.690 Kč.

FunkceL550L355L300
Tisk, kopírování a skenováníDoplňkový faxPouze tisk
ADF s kapacitou 30 listů--
Integrovaný systém velkokapacitních inkoustových nádržek
Technologie Micro Piezo
Tisk až 4 000 stránek černobíle a 6 500 stránek barevně2 při mimořádně nízkých nákladech na tisk jedné stránky
Záruka společnosti Epson na 12 měsíců nebo 30 000 stránek
Originální inkoust Epson
Rychlost tisku 9 str./min[4]
Připojení přes Wi-Fi nebo ethernetové rozhraníEthernetWi-Fi-
Snadné nastavení
Možnost tisku více kopií: rychlé zkopírování jedné stránky až 20× najednouAž 99 stran-
Rychlý a snadný tisk z chytrých telefonů a tabletů pomocí aplikace Epson iPrint3-
Součástí dodávky jsou 70ml lahvičky s originálním inkoustem Epson ve čtyřech barvách
Navíc jsou přibaleny dvě lahvičky s černým inkoustem
O 12 % menší než předchozí modely[5]
Skener s vysokým rozlišením 1 200 dpi-
Splnění podmínek programu ENERGY STAR


[1]Uvedená výtěžnost/náklady na tisk jedné stránky jsou stanoveny na základě originální metodiky společnosti Epson při tiskové simulaci testovacích vzorů dle normy ISO/IEC24712. Uvedená výtěžnost/náklady na tisk jedné stránky NEVYCHÁZEJÍ z normy ISO/IEC24711. Uvedená výtěžnost / náklady na tisk jedné stránky se mohou lišit v závislosti na tištěných obrazových materiálech, typu použitého papíru, frekvenci tisku a podmínkách provozního prostředí, jako je například okolní teplota.

[2]Náklady na tisk jedné stránky byly vypočítány na základě údajů o výtěžnosti a oficiálně uváděných cen zveřejněných výrobci k lednu 2013.

[3]Další informace a seznam podporovaných jazyků a zařízení naleznete na webových stránkách www.epsonconnect.eu

[4]Průměrná hodnota ESAT v testu kancelářského zařízení při standardním jednostranném černobílém tisku, stanovena v souladu s normou ISO/IEC 24734.

[5]Porovnání bylo provedeno s modelem Epson L200 s integrovaným systémem inkoustových nádržek.