Mimořádně úsporný tisk za všech okolností

Nové tiskárny Epson se systémem inkoustových nádržek nabízejí nízkonákladový tisk pro studenty a domácí kanceláře

Mimořádně úsporný tisk za všech okolností

 Březen2013 – Společnost Epson uvedla novou řadu tiskáren s integrovaným systémem inkoustových nádržek. Tyto tiskárny nabízejí nízkonákladový tisk a jsou ideálním řešením pro studenty a domácí kanceláře. Modely L210 a L110 jsou vybaveny velkoobjemovými nádržkami inkoustu, které lze snadno a efektivně opětovně naplnit originálními inkousty Epson. Uživatelům nabízejí velmi nízké náklady na tisk jedné stránky a využívají technologii Micro Piezo společnosti Epson, jež je zárukou vysoce kvalitních dokumentů při každém použití.

 Model L210 představuje multifunkční tiskárnu, skener a kopírku v jednom, model L110 je jednoúčelovou tiskárnou. Obě tiskárny jsou vybaveny čtyřmi samostatnými lahvičkami s inkoustem o objemu 70 ml: azurová, purpurová, žlutá a černá. S každou sadou velkoobjemových lahviček lze vytisknout až 4 000 stran černobíle a 6 500 stran barevně[1], takže náklady na tisk jsou mimořádně nízké, pouze 5 haléřů na tisk černobílé stránky a 14 haléřů na tisk barevné stránky[2].

 Tyto tiskárny využívají technologii Epson Micro Piezo a v porovnání s ostatními tiskárnami s integrovaným systémem inkoustových nádržek na trhu nabízejí bezkonkurenční životnost, kvalitu a spolehlivost. Se zárukou na 12 měsíců (nebo 15 000 stránek) a kompletním zákaznickým servisem získáte naprostou jistotu a pomoc, kdykoli ji potřebujete.

Tiskárnu lze nastavit pomocí tří jednoduchých kroků: stačí naplnit inkoustové nádržky, zapnout tiskárnu a nastavit inkoustový systém. Díky lahvičkám s tryskami zamezujícími kapání je doplňování inkoustových nádržek čistým a naprosto bezproblémovým úkonem.

 Ivo Peta, produktový manažer společnosti Epson Europe, říká: „Tyto tiskárny Epson se systémem inkoustových nádržek jsme navrhli tak, aby studentům a domácím kancelářím nabízely mimořádně nízké náklady na tisk. Tisk disertačních prací, esejů a dalších obsáhlých dokumentů je velmi hospodárný, přičemž jeho kvalita zůstává vysoká, přesně jak zákazníci od společnosti Epson očekávají.“

 Doporučená maloobchodní cena modelu L210 je 4.990 Kč. Doporučená maloobchodní cena modelu L110 je 3.890 Kč.

FunkceL210L110
Tisk, kopírování a skenováníPouze tisk
Integrovaný systém velkokapacitních inkoustových nádržek
Technologie Micro Piezo
Záruka společnosti Epson na 12 měsíců nebo 15 000 stránek
Originální inkoust Epson
Snadné nastavení
Tisk až 4 000 stránek černobíle a 6 500 stránek barevně2 při mimořádně nízkých nákladech na tisk jedné stránky
Rychlost tisku 6 str./min[3]
Součástí dodávky jsou 70ml lahvičky s originálním inkoustem Epson ve čtyřech barvách
O 12 % menší než předchozí modely[4]
Skener s rozlišením 600 dpi-
Splnění podmínek programu ENERGY STAR


[1]Uvedená výtěžnost/náklady na tisk jedné stránky jsou stanoveny na základě originální metodiky společnosti Epson při tiskové simulaci testovacích vzorů dle normy ISO/IEC24712. Uvedená výtěžnost/náklady na tisk jedné stránky NEVYCHÁZEJÍ z normy ISO/IEC24711. Uvedená výtěžnost / náklady na tisk jedné stránky se mohou lišit v závislosti na tištěných obrazových materiálech, typu použitého papíru, frekvenci tisku a podmínkách provozního prostředí, jako je například okolní teplota.

[2]Náklady na tisk jedné stránky byly vypočítány na základě údajů o výtěžnosti a oficiálně uváděných cen zveřejněných výrobci k lednu 2013.

[3]Průměrná hodnota ESAT v testu kancelářského zařízení při standardním jednostranném černobílém tisku, stanovena v souladu s normou ISO/IEC 24734.

[4]Porovnání bylo provedeno s modelem Epson L200 s integrovaným systémem inkoustových nádržek.