Nejnovější firemní inkoustové tiskárny Epson formátu A4 přináší více tisku za méně peněz

Nejnovější RIPS zařízení formátu A4 s vysokou výtěžností, novým vzhledem a menšími rozměry

Nejnovější firemní inkoustové tiskárny Epson formátu A4 přináší více tisku za méně peněz

Společnost Epson oznámila uvedení dvou nových modelů tiskáren WorkForce Pro A4 RIPS (Replaceable Ink Pack System). Tiskárny staví na úspěchu řady firemních inkoustových tiskáren formátu A4 WF-C5000, které byly letos uvedeny na trh. Multifunkční tiskárna 4 v 1 WF-C579RDTWFa tiskárna WF-C529RDTWpomáhají zvýšit produktivitu na pracovišti a omezit dopad na životní prostředí. Firmy, které každý měsíc potřebují tisknout velký objem, mohou s těmito tiskárnami dosáhnout velmi nízkých celkových nákladů na vlastnictví. Jedná se proto o ideální tiskárny pro řízené tiskové služby. Jednoprůchodový oboustranný skener s automatickým podavačem dokumentů (ADF) a rychlostí 60 ipm dělá z multifunkčního modelu špičkové firemní zařízení formátu A4. Tiskárna WF-C529RDTW je zase jedna z mála jednoúčelových firemních tiskáren formátu A4 nabízejících bezpečný intuitivní tisk pomocí aplikace Epson Print Admin.

Marcel Divín, Branch Office Manager společnosti Epson CZ & SK, říká: „Vysoká výtěžnost inkoustu až 50 000 stran černobíle a 20 000 barevně, vysoká rychlost oboustranného skenování a široká škála řešení pro firemní workflow dělá z těchto výrobků tahouny každé kanceláře. Vysoká výtěžnost inkoustu znamená nízké náklady. Ve srovnání s konkurencí nabízí zařízení rovněž nízké celkové náklady na vlastnictví. Technologie inkoustového tisku s menším počtem výměnných dílů zase snižuje skryté náklady na servis a jiné zásahy.“

Menší rozměry ještě více usnadňují umístění těchto modelů do kanceláří nebo do míst s omezeným prostorem, například zdravotnických zařízení. Nízká spotřeba energie a nulové emise skleníkových plynů snižují dopad na životní prostředí, odolnější konstrukce pak zvyšuje využitelnost těchto modelů na 240 000 stran oproti 150 000 u jejich předchůdců.

K vyšší produktivitě přispívají další parametry – rychlý výstup první strany (FPOT) za 4,8 sekundy černobíle a 5,3 sekundy barevně z pohotovostního režimu, rychlost tisku až 24 stran za minutu barevně i černobíle (podle normy ISO) a vysoká rychlost oboustranného skenování 60 ipm. Technologie inkoustového tisku nepotřebuje teplo, takže na rozdíl od laserových tiskáren není třeba čekat, až se tiskárna zahřeje. Maximální kapacita papíru 1330 listů snižuje potřebu doplňování.

Oba modely jsou kompatibilní se širokou škálou řešení. Jejich konstrukce umožňuje uživatelům efektivnější práci a zajišťuje zabezpečení dokumentů, a vede tak ke zdokonalení interních pracovních postupů. Díky kompatibilitě s produkty nezávislých dodavatelů, které využívají rozhraní Epson Open Platform, lze s tiskárnami používat externí softwarová řešení od dodavatelů PaperCut, Nuance, Y Soft a dalších. Firmy mohou využít i vlastní řešení společnosti Epson, jako jsou například Epson Print Admin, Document Capture Pro a Epson Device Admin.

Tiskárny WF-C579RDTWF a WF-C529RDTW budou k dispozici od října.

 

 

Klíčové vlastnostiWF-C579RDTWFWF-C529RDTW
Multifunkční zařízení
Jednoúčelové zařízení
Jazyk tiskárnyPCL, PSPCL, PS
Maximální výtěžnost inkoustu až 50 000 stránek černobíle a 20 000 barevně
Rychlost tisku až 24 stran za minutu barevně i černobíle (podle normy ISO)
Nízká spotřeba energie při provozuCelková spotřeba energie 0,2 kWh (TBC)Celková spotřeba energie 0,2 kWh (TBC)
Jednoprůchodové oboustranné skenování s ADF – 60/60 ipm
Připraveno pro aplikaci Epson Open Platform
Epson Device Admin, Epson Print Admin
Maximální kapacita papíru 1330 listů830
Automatický oboustranný tisk