Nejnovější tiskárny 3 v 1 od společnosti Epson nabízejí dostupné, všestranné a flexibilní řešení tisku

Tiskárny řady XP-2100 a XP-3100 podporují mobilní tisk

Nejnovější tiskárny 3 v 1 od společnosti Epson nabízejí dostupné, všestranné a flexibilní řešení tisku

Nejnovější tiskárny Expression Home od společnosti Epson (řady XP-2100 a XP-3100) spojují funkce 3 v 1 a mobilní tisk v novém kompaktním a stylovém provedení. Řada XP-3100 nyní nabízí oboustranný tisk formátu A4. Tyto modely budou dostupné od září 2019.

Marcel Divín, Branch Office Manager společnosti Epson CZ & SK, uvádí: „S těmito nejnovějšími modely získají spotřebitelé dostupnou tiskárnu s mobilním tiskem v kompaktním a stylovém provedení. Model XP-3100 navíc nabízí výhodu oboustranného tisku formátu A4. Tato doplňková funkce sníží spotřebu papíru o polovinu. Navíc, jak je u našich tiskáren s inkoustovými kazetami běžné, tyto modely využívají samostatné zásobníky inkoustu, takže je nutné vyměnit pouze spotřebovanou barvu.”

Tyto tiskárny Expression Home 3 v 1 jsou určeny pro každodenní tisk a přinášejí nový optimalizovaný design. Jsou ideální pro spotřebitele, kteří hledají stylovou technologii. Díky kompaktnímu provedení zabírají tiskárny méně místa a elegantní tlačítka doplňují moderní a stylový vzhled.

Tyto tiskárny dávají uživatelům naprostou svobodu tisku díky aplikacím pro tisk přes Wi-Fi a mobilní tisk. Uživatelé si mohou bezplatnou aplikaci Epson iPrint jednoduše stáhnout 1a využít ji k bezdrátovému tisku a skenování z chytrých zařízení. Řada XP-3100 má také LCD displej, který usnadňuje navigaci mezi funkcemi tiskárny.

Řady XP-2100 a XP-3100 budou dostupné od září 2019.

[1] Funkce Epson iPrint a Epson Creative Print vyžadují bezdrátové připojení a aplikace pro tisk společnosti Epson. Aplikace Epson Email Print, Epson Remote Print Driver a Epson Scan-to-Cloud vyžadují připojení k internetu. Další informace a seznam podporovaných jazyků a zařízení naleznete na webových stránkách www.epson.cz/connect.