Nový balíček pro jedinečnou domácí zábavu

Nový balíček pro jedinečnou domácí zábavu

Společnost Epson, celosvětová špička na trhu videoprojektorů , přináší dokonalé spojení v oblasti domácí zábavy - všem svým zákazníkům nabízí projektor EH-DM2 a digitální fotorámeček AF 5070 M jako součást jednoho balíčku. Nabídka, zajištěná ve spojení se společností AGFAPHOTO, trvá až do vyprodání zásob v období od listopadu 2008 do ledna 2009.

Valérie Riffaud-Cangelosi, manažerka videoprojektorů pro oblast EMEA ze společnosti Epson Europe, při ohlášení partnerské spolupráce uvedla: „Jsme nadšení, že můžeme se společností AGFAPHOTO spolupracovat na tomto exkluzivním balíčku. Projektor EH-DM2 umožní celé rodině vychutnat si širokoúhlý obraz v pohodlí domova a digitální fotorámeček AF 5070 M jako bonus ještě celý domácí multimediální zážitek umocní. Rámeček umožňuje podělit se o vzpomínky jedinečným způsobem, navíc obsahuje přídavné funkce, jako například podporu videa a přehrávač MP3, který umožňuje přehrávání hudby na pozadí. Doplňuje tak vlastnosti projektoru a společně tvoří skutečně dynamický systém domácí zábavy.“

Přenosný projektor EH-DM2 má moderní design v černé barvě a obsahuje i přehrávač DVD (s podporou formátu DivX ). Dva integrované 8W stereo reproduktory přinášejí do domácího kina virtuální prostorový zvuk. Projektor se může také pochlubit vynikajícím jasem 1 200 lumenů a díky nové technologii Epson 3LCD vytváří jasný a ostrý obraz a umožňuje promítání i ve světlých prostorách. Projektor lze připojit k počítačům, digitálním fotoaparátům, herním konzolím a přenosným USB diskům. Nabízí opravdovou multimediální kompatibilitu. Hráči si budou určitě pochvalovat snadné připojení zařízení EH-DM2 k herní konzoli, které jim umožní vychutnat si prostorový zvuk při hře na velké promítací ploše.

Digitální rámeček AGFAPHOTO je skvělým doplňkem projektoru a obsahuje mnoho inovativních a příjemných funkcí. Sedmipalcový rámeček disponuje vnitřní pamětí 128 MB, podporuje přímý přenos až 500 fotografií z počítače, disku USB nebo paměťové karty pomocí čtečky karet a nabízí funkci automatické změny velikosti fotografií. Díky podpoře formátu MJPEG můžete ve fotorámečku uložit a přehrávat i video a zabudovaný přehrávač MP3 umožňuje při prezentaci fotografií použít libovolný hudební doprovod. Zařízení AF 5070 M je dodáváno s dálkovým ovládáním a obsahuje dva výměnné rámečky.

Projektor a fotorámeček jsou dodávány v jedné krabici s propagačním obalem a nabídka platí v celé oblasti EMEA v období od listopadu 2008 do ledna 2009.

 centrum rychle dostupné domácí zábavy umožňující sledování záznamu na nosičích DVD na obrovské promítací ploše;
 stejný zážitek jako v kině (kompatibilní s technologií HD, poměr stran 16:9, skvělá kvalita obrazu a zvuku);
 široká řada vstupů: PC, USB, TV tuner, digitální fotoaparát, přehrávač souborů ve formátu mp3;
 kompaktní a stylové černé provedení;
 nejkompaktnější přenosné středisko zábavy s rukojetí a módním měkkým přenosným pouzdrem (se speciálním pouzdrem pro disky DVD);
 snadná instalace: bez jakýchkoliv kabelů – kromě napájecího;
 vynikající jas (1 200 lumenů) pro prostory s jakýmkoliv osvětlením;
 záruční doba 3 roky (včetně lampy);

 fotorámeček se stylovým a moderním designem;
 kvalitní digitální LCD panel s úhlopříčkou 7 palců;
 výměnný rámeček : obsahuje dva rámečky - jeden z broušeného hliníku a jeden z černého plastu;
 multimediální funkce (hudba – MP3 a video – MJPEG);
 vnitřní paměť: 128 MB;
 režim prezentace;
 čtečka paměťových karet 4 v 1;
 hodiny, kalendář, budík;
 dálkové ovládání
 

 • Kateřina Vymazalová
  Kateřina Vymazalová

  E-mailová adresa

  katerina.vymazalova@epson.eu

  Telefon

  +420 548 427 811
 • Lucie Brochová
  Lucie Brochová

  E-mailová adresa

  n/a

  Telefon

  +420 233 014 081