Nuance a Epson uzavírají strategické partnerství

Společnost Nuance Solutions umožní zákazníkům společnosti Epson zvýšit jejich produktivitu, podpořit efektivnost a zlepšit zabezpečení dokumentů

Nuance a Epson uzavírají strategické partnerství

BURLINGTON, stát Massachusetts, a TOKYO, Japonsko – 26. června 2017 – Společnosti Nuance Communications, Inc. (NASDAQ: NUAN) a Seiko Epson Corp. (TSE: 6724, „Epson") dnes oznámily uzavření celosvětového strategického partnerství. To má přispět ke zvýšení spokojenosti zákazníků Epsonu tím, že společnost poskytne prostřednictvím svojí sítě distributorů a prodejců řešení pro správu a zpracování dokumentů od společnosti Nuance. Toto nové partnerství spojuje nízké provozní náklady, omezení množství zásahů při správě, snížení dopadu na životní prostředí a vysokou spolehlivost tiskáren Epson se schopností bezpečně ovládat a spravovat tisk a zároveň zvyšovat produktivitu.

Epson bude v rámci partnerství nabízet a distribuovat programy eCopy ShareScan a Equitrac Office/Express od společnosti Nuance na inovativních inkoustových multifunkčních tiskárnách Epson (MFP), včetně vysokorychlostních Workforce Enterprise WF-C20590 a LX-10000/7000 s technologií tiskové hlavy PrecisionCore určených pro malé a střední podniky a pro pracovní skupiny v rámci korporací. Epson také integruje do svých aplikací pro skenování Nuance OmniPage SDK, a zajistí tak vyšší přesnost OCR při automatizaci pracovních procesů zpracování dokumentů zákazníků. Software bude nabízen u vybraných řad skenerů Epson společně s programem Power PDF od Nuance. 

„Řešení od společnosti Nuance a globální podpora umožní našim zákazníkům optimálně a bezpečně spravovat jejich dokumenty po celou dobu, kdy jsou v oběhu,” uvedl Marcel Divín, Branch Office Manager Epson CZ&SK. „Spojení multifunkcí a skenerů Epson a řešení od Nuance pomůže zákazníkům kontrolovat stále komplikovanější obchodní procesy tím, že optimalizuje pracovní procesy digitalizace dokumentů a správy tisku, a tak zlepší produktivitu, spolupráci a efektivitu podnikání.”

Nabídka řešení od Nuance pro Epson bude zahrnovat:

Pro tiskárny Workforce Enterprise/Pro:

Equitrac Office/Express

Equitrac® Office nabízí společnostem flexibilitu, díky níž mohou uživatelé tisknout to, co potřebují, kdykoli potřebují. Představuje chytrý způsob, jak tisknout – snižuje náklady, zajišťuje bezpečnost tisku a zvyšuje spokojenost uživatelů. Díky Hybrid Print Control™ nabízí Equitrac Office organizační všestrannost a přehled. Snižuje komplikovanost IT systému tím, že odstraňuje závislost na tiskových serverech, tiskových ovladačích a komplexních sítích kancelářských strojů díky tomu, že spravuje každou stranu, která se v dané organizaci tiskne. Equitrac Office vám umožní se snadno přizpůsobit novým požadavkům uživatelů v oblasti tisku a IT infrastruktury, a to díky unikátním možnostem, jak tisk řídit – s využitím tiskových serverů, přímého IP tisku, nebo použitím hybridního modelu, který nabízí obě možnosti. Umožňuje tak podnikům individuální nastavení tiskových prostředí na míru dle jejich specifických potřeb.

Equitrac® Express poskytuje správcům IT flexibilitu, která umožňuje studentům, fakultám i zaměstnancům tisknout, co potřebují a kdy to potřebují, a to z kteréhokoli místa. Zároveň pomáhá snížit celkový objem tisku, dokáže přesně alokovat náklady na tisk, implementovat tiskové kvóty či umožnit hostům tisk za poplatek.

eCopy ShareScan

eCopy ShareScan je software pro skenování a ukládání dokumentů vhodný pro spolupracující členy týmu, které spojuje společný cíl jako např. projekt a kteří sdílejí dokumenty a obsah za účelem provádění revizí a rozvíjení obsahu. Software eCopy provede snadno a rychle členy týmu používající multifunkce procesem správného zpracování dokumentů. Toto řešení bude dostupné také pro skenery Epson.

Pro skenery dokumentů:

OmniPage

Program OmniPage Capture SDK nabízí nejdokonalejší technologii optického rozpoznávání znaků (OCR). Poskytuje vývojářům vše, co potřebují, aby aplikace obohatili o rozsáhlé obrazové předlohy, OCR, možnost tvorby PDF a schopnosti konverze, stejně jako o technologii rozpoznání kódů, inteligentní rozpoznávání znaků, zónové rozpoznávání a další.

Power PDF

Program Power PDF usnadňuje podnikům kontrolovat práci s PDF, protože nabízí možnost vytvářet, konvertovat, editovat, slučovat a bezpečně sdílet soubory v PDF. Power PDF nabízí nejbohatší sadu možností pro spolupráci a bezpečné sdílení souborů PDF s kolegy a zákazníky. Program nabízí veškeré nástroje potřebné k opatření PDF poznámkami, označení, připojení podpisu, zabezpečení, redigování a komprimování PDF, vytváření a práci s formuláři v PDF, či usnadňuje editaci a publikaci souborů v PDF. Uživatelé tak mohou snadno konvertovat soubory z Wordu do PDF a z PDF do Wordu s výjimečnou kompatibilitou, přesností a spolehlivostí.

„Společnost Epson vyniká na trhu s kancelářskou technikou svými inovativními inkoustovými produkty a společně s pokrokovým softwarem od společnosti Nuance také svojí schopností nabídnout špičkovou kvalitu, vysokou hodnotu a řešení šetrná k životnímu prostředí,” uvedl Chris Strammiello, viceprezident pro globální partnerství a strategický marketing, Nuance Document Imaging. „Zákazníci Epsonu mohou díky softwaru od Nuance zlepšit procesy při zpracování dokumentů, a tím zvýšit produktivitu a výkonnost. Díky tomuto softwaru mohou organizace také kontrolovat bezpečnost dokumentů a zabezpečit chráněné informace proti neautorizovanému přístupu jednotlivců v rámci organizace i mimo ni.“


[1] Dostupnost produktů a čas jejich uvedení na trh se může v jednotlivých regionech lišit. Další informace získáte u svého regionálního prodejce Epson.

O společnosti Nuance Communications, Inc.

Nuance Communications, Inc. (NASDAQ: NUAN) je předním dodavatelem hlasových a jazykových řešení pro společnosti a spotřebitele po celém světě. Její technologie, aplikace a služby obohacují uživatelskou zkušenost tak, že přetváří způsob, jakým lidé se stroji a systémy pracují. Miliony uživatelů a tisíce podniků každodenně pracují s osvědčenými aplikacemi od Nuance. Další informace získáte na www.nuance.com.

Zmiňované ochranné známky: Nuance, logo Nuance, eCopy, OmniPage a Equitrac jsou registrované ochranné známky nebo obchodní značky společnosti Nuance Communications, Inc. nebo přidružených společností v USA a/nebo dalších zemích. Veškeré další ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.