Společnosti Nuance a Epson zakládají strategické partnerství

Řešení společnosti Nuance umožňují zákazníkům společnosti Epson zvýšit produktivitu, podpořit efektivitu a zvýšit úroveň zabezpečení dokumentů

Společnosti Nuance a Epson zakládají strategické partnerství

Společnosti Nuance Communications a Seiko Epson Corp dnes oznámily založení celosvětového strategického partnerství. Toto partnerství poskytne zákazníkům společnosti Epson nové možnosti založené na řešeních pro snímání a tisk dokumentů od společnosti Nuance, které budou poskytovány distributory a prodejci produktů Epson. Nové partnerství spojí nízké provozní náklady, omezený zásah do životního prostředí a vliv na něj a vysokou dostupnost tiskáren Epson se schopností bezpečně řídit a spravovat tisk a snímání dokumentů. Výsledkem bude vyšší produktivita při současném snížení provozních výdajů.

V rámci partnerství bude společnost Epson prodávat a distribuovat software Nuance eCopy ShareScan a Equitrac Office/Express společně s inovativní řadou inkoustových multifunkčních tiskáren Epson včetně vysokorychlostního modelu Workforce Enterprise WF-C20590 a řady LX-10000/7000 s technologií tiskové hlavy pro malé a středně velké podniky a pracovní skupiny velkých podniků. Společnost Epson také zabuduje sadu Nuance OmniPage SDK do skenovacích aplikací Epson, čímž bude dosaženo vyšší přesnosti optického rozpoznávání znaků (OCR) v rámci automatizovaných postupů práce s dokumenty zákazníků. Zároveň bude společnost poskytovat software Nuance Power PDF společně s vybranými řadami skenerů dokumentů Epson. 

„Řešení a globální podpora společnosti Nuance umožní našim zákazníkům optimálně a bezpečně spravovat životní cyklus dokumentů,“ říká Koichi Kubota, provozní ředitel divize tiskových řešení společnosti Epson. „Společně s multifunkčními tiskárnami a skenery Epson pomohou řešení od společnosti Nuance zákazníkům získat kontrolu nad stále složitějšími firemními procesy tím, že zjednoduší postupy snímání dokumentů a správy tisku. Výsledkem bude vyšší produktivita, lepší spolupráce a vyšší efektivita firmy.“

Mezi řešení od společnosti Nuance *1zpřístupněná v produktech Epson bude patřit:

Pro tiskárny Workforce Enterprise/Pro:

Equitrac Office/Express

Software Equitrac® Office dává firmám flexibilní nástroj, který umožní uživatelům tisknout inteligentně, co potřebují a kdy to potřebují. Snižují se tak náklady, tisk je lépe zabezpečený a uživatelé jsou spokojenější. Funkce Hybrid Print Control™ softwaru Equitrac Office nabízí všestranné možnosti a kontrolu na úrovni organizace a snižuje složitost informačních technologií. Tohoto efektu dosahuje odstraněním závislosti na tiskových serverech, ovladačích tisku a složitých portfoliích tiskáren – to vše při současné schopnosti spravovat každou vytištěnou stránku v organizaci. Požadavky uživatelů na tisk se mění a infrastruktura IT se vyvíjí. Software Equitrac Office dává uživatelům možnost se těmto změnám přizpůsobit. Nabízí možnost zvolit jedinečný způsob nasazení tisku – s využitím tiskových serverů, přímého tisku IP nebo hybridního modelu spojujícího obě předchozí možnosti. Firmy tak můžou přizpůsobit svá tisková prostředí konkrétním požadavkům uživatelů a firmy.

 

Software Equitrac® Express dává správcům IT flexibilní nástroj, pomocí kterého mohou umožnit studentům a univerzitním pracovníkům tisknout, co potřebují a kdy to potřebují, z jakéhokoliv místa. Současně pomáhá snížit počet tisků a náklady, spravedlivě rozdělovat náklady na tisk, zavést tiskové kvóty a povolit tisk hostům prostřednictvím funkce placeného tisku.

eCopy ShareScan

eCopy ShareScan je software pro snímání dokumentů, který je ideální pro spolupráci mezi členy týmu pracujícími na společném cíli, například projektu, do něhož přispívají svými dokumenty a dalšími soubory, které jsou pak dále posuzovány a rozšiřovány. Software eCopy rychle a jednoduše provádí členy pracovních skupin procesem správného snímání dokumentů s využitím multifunkční tiskárny v pracovní skupině. Toto řešení bude také zpřístupněno ve skenerech dokumentů Epson.

Pro skenery dokumentů:

OmniPage

Sada OmniPage Capture SDKdisponuje nejpřesnější technologií optického rozpoznávání znaků (OCR) na světě. Poskytuje vývojářům vše potřebné k tomu, aby mohli do svých aplikací vkládat robustní technologie pro snímání, optické rozpoznávání znaků a tvorbu a konverzi dokumentů PDF. Mezi tyto technologie patří také rozpoznávání čárových kódů, inteligentní rozpoznávání znaků, rozpoznávání oblastí dokumentu a další.

Power PDF

Software Power PDF usnadňuje firmám práci s dokumenty PDF, které umožňuje vytvářet, konvertovat, upravovat, sestavovat a bezpečně sdílet. Software Power PDF nabízí nejširší sadu funkcí pro spolupráci a bezpečné sdílení souborů PDF se spolupracovníky a zákazníky. Software obsahuje veškeré nástroje potřebné ke vkládání poznámek, označování, podepisování, ochraně, redakci a komprimaci dokumentů PDF a k vytváření formulářů PDF a práci s nimi. Zjednodušuje tak úpravy a publikování souborů PDF. Uživatelé mohou rychle konvertovat soubory z formátu Word do formátu PDF a z formátu PDF do formátu Word s mimořádnou úrovní kompatibility, přesnosti a spolehlivosti.

 

„Společnost Epson vyniká na trhu s kancelářskými zařízeními díky svým inovacím v oblasti inkoustových tiskáren. Obohacení o software Nuance zvýší její schopnost poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní řešení, která mají vysokou hodnotu a jsou šetrná k životnímu prostředí,“ říká Chris Strammiello, viceprezident pro globální spojenectví a strategický marketing společnosti Nuance Document Imaging. „Se softwarem Nuance mohou zákazníci společnosti Epson zkvalitnit práci s dokumenty, a zvýšit tak svou produktivitu a efektivitu. Organizace také mohou získat kontrolu nad zabezpečením dokumentů, a ochránit tak citlivé informace před neoprávněným přístupem ze strany osob uvnitř i mimo organizace.“

Společnost Nuance Communications, Inc.

Nuance Communications, Inc. (NASDAQ: NUAN) je přední poskytovatel řešení pro zpracování hlasu a jazyka pro firmy a spotřebitele po celém světě.Technologie, aplikace a služby této společnosti zvyšují uživatelskou spokojenost, protože mění způsob, jakým uživatelé interagují se zařízeními a systémy. Osvědčené aplikace společnosti Nuance používají denně miliony uživatelů a tisíce firem. Další informace naleznete na webové stránce www.nuance.com.

*1 Dostupnost a načasování uvedení produktů na trh závisí na konkrétní oblasti. Podrobnosti získáte od místního zastoupení společnosti Epson.