Partneři pro grafickou produkci Epson potvrzují kvalitu

Partneři pro grafickou produkci Epson potvrzují kvalitu

Divize 3M Commercial Graphics a Avery Dennison Graphics Division svým zákazníkům zaručují kvalitu, odolnost a trvalost produktů, které vytvářejí pomocí zařízení Epson Stylus Pro GS6000 a inkoustů UltraChrome™ GS.

Záruka divize 3M na výkon se vztahuje na vinylové a kompatibilní lamináty až po dobu pěti let při venkovním použití. Tiskárna GS6000 v kombinaci s inkousty Epson UltraChrome GS dodává spolehlivé a odolné výsledky pro koncové zákazníky společnosti 3M.

„Záruka společnosti 3M na výkon byla prověřena americkým trhem a přináší evropským zákazníkům jistotu, že budou vytvářet spolehlivé a trvalé produkty pro své koncové uživatele,“ uvedl Rainer Schlösser, manažer pro rozvoj na evropském trhu z divize Commercial Graphics Division společnosti 3M. „Vyvinuli a vyrobili jsme naše média, aby pracovala s trvalými výsledky s tiskovými platformami Piezo. Všechna prošla náročnými diagnostickými testy a odpovídají přísným požadavkům společnosti 3M.“

Společnost Avery Dennison také garantuje výkon řady produktů MPI vyrobených pomocí tiskárny Epson Stylus Pro GS6000. Řada MPI umožňuje různá použití v oblasti grafiky na automobilech a v oblasti pevného značení. Jsou-li produkty vyrobeny pomocí tiskárny Epson Stylus Pro GS6000 v kombinaci s inkousty UltraChrome GS, disponují tříletou zárukou, která je součástí služby Avery Supreme Cover.

Tiskárna Stylus Pro GS6000 se hodí pro výstavní grafiku, nápisy a reprodukce fotografií nebo uměleckých děl. Disponuje sadou osmi rozpustných inkoustů vyvinutých společností Epson, které zaručují odolné výtisky a barvy vhodné pro použití v interiérech i exteriérech. Výtisky schnou rychleji, vypadají lépe a vydrží déle na podkladech s povrchovou úpravu i bez ní, např. na vinylu.

• Obrazy, které vydrží: rychle schnoucí výtisky, které vydrží déle a jsou odolné proti poškrábání.

 • Odolnost ve venkovním prostředí: výtisky jsou odolné proti vodě a UV záření.
 • Kvalita skutečných fotografií: rozlišení až 1 440 x 1 440 dpi a nejmenší objem kapek inkoustu – 3,7 pl.
 • Vysoká rychlost: tisk rychlostí až 25,2 m2/h (režim tisku reklamních tabulí) s technologií proměnlivé velikosti kapky společnosti Epson a polotónovací technologií MicroWeave.
 • Přátelský k životnímu prostředí: rozpustný inkoust Epson nešíří škodlivé těkavé organické látky, stačí mírné větrání.
 • Všestranná správa papíru: podporuje těžké role s hmotností až 30 kg; součástí je cívka s automatickým navíjením.
 • Vysokorychlostní připojení: pomocí standardního rozhraní Giga-Ethernet a USB 2.0.
 • Jednoduché použití a ovládání: velký panel LCD, známé rozhraní a indikátory Epson. Vyžaduje minimální uživatelskou údržbu. Denní údržbu není třeba provádět – to je u tiskáren s rozpustnými inkousty ojedinělé.

 • Kateřina Vymazalová
  Kateřina Vymazalová

  E-mailová adresa

  katerina.vymazalova@epson.eu

  Telefon

  +420 548 427 811
 • Lucie Brochová
  Lucie Brochová

  E-mailová adresa

  n/a

  Telefon

  +420 233 014 081