Posuňte své hry, domácí kino a sportovní přenosy na vyšší úroveň

Epson EH-TW480 je cenově dostupný, uživatelsky přívětivý HD-Ready projektor určený pro domácí zábavu.

Posuňte své hry, domácí kino a sportovní přenosy na vyšší úroveň

Na základě dosavadních úspěchů z oblasti domácího kina a herní zábavy vyvinuli konstruktéři společnosti Epson projetor EH-TW480, který vybavili řadou uživatelsky přívětivých ovládacích prvků. Tento HD-Ready projektor s rozlišením 720p přináší sytý a ostrý obraz. Hráči, filmoví nadšenci a sportovní fanoušci si tak mohou vychutnávat kvalitní projekci za skutečně atraktivní cenu.

Tento projektor v sobě snoubí nejnovější technologie z vývojářské dílny společnosti Epson, zatímco stejně vysoký bílý a barevný světelný výstup dosahující hodnoty 2.800 lumenů a vysoký kontrastní poměr 3.000:1 zaručují vysokou kvalitu projekce dokonce i za denního světla. Technologie Epson 3LCD je zárukou čistého a jasného obrazu, který nezatěžuje oči.

Posuvný ovládací prvek pro manuální horizontální korekci a funkce automatické vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení umožňují rychlé a snadné nastavení projektoru, což znamená, že obraz je vždy vyrovnaný, bez ohledu na to, v jakém úhlu je projektor nakloněný.

Široký výběr možností připojení znamená, že na velkou projekční plochu lze přenášet video signál z Blu-ray přehrávačů, herních konzolí nebo set top boxů. Hráči ocení speciální barevný režim pro videohry, který skvěle doladí hru, zatímco další uživatelé, kteří se rádi podělí o své fotografie či série snímků, mohou díky USB čtečce své umění či zážitky prezentovat snadno a bez nutnosti připojení dalších zařízení.

Projektor EH-TW480 nabízí mnoho skvělých funkcí, přestože na jeho cenovém štítku nenajdete žádnou závratnou částku. Jeho tenké provedení a nízká hmotnost umožňují uživatelům snadno a pohodlně přepravovat své velkoplošné zážitky bez ohledu na to, zda se přesouvají do jiné místnosti či do domu svých přátel,“dodává Madlyne Colson, produktová manažerka společnosti Epson Europe. Funkce rychlého nastavení je skvělá pro téměř okamžité spuštění online video her a také zaručuje, že sportovní fanoušci nezmeškají začátek důležitých sportovních utkání. Dlouhá životnost lampy dosahující až 5 000 hodin provozu navíc zajistí, že si diváci mohou užívat své projekce v HD-Ready kvalitě mnohem déle.“

Projektor EH-TW480 je možné zakoupit od listopadu 2011 za doporučenou maloobchodní cenu od 14 865 Kč vč. DPH.

Vlastnosti

Velkoplošný zážitek v rozlišení HD-Ready 720p.

Technologie Epson 3LCD přináší výjimečnou kvalitu obrazu.

Kontrastní poměr 3.000:1 zaručuje hlubší černé odstíny.

Bílý i barevný světelný výstup dosahují vysoké hodnoty 2.800 lumenů a umožňují projekci za různých světelných podmínek.

Manuální horizontální a automatická vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení usnadňují vyrovnání přenášeného obrazu.

Prostřednictvím HDMI vstupu lze projektor připojit k DVD/Blu-ray přehrávačům, herním konzolím a set top boxům.

Lampa s životností 5.000 hodin přináší delší herní zážitky.

2 integrované 2W reproduktory.

4 barevné režimy (obývací pokoj, dynamický režim, divadlo a herní režim).

Objektiv s 1,2násobným optickým zoomem.

O společnosti Epson

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 80 000 zaměstnanců ve 102 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí.

http://global.epson.com

Společnost Epson Europe B. V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 2 400 lidí a ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionů eur.

http://www.epson-europe.com/

Environmentální vize 2050

http://eco.epson.com