Představujeme první projektor HD-Ready 3LCD s dokovacím konektorem pro iPod

Projektor Epson MG-850HD umožňuje sdílet a poslouchat hudbu, sledovat filmy a prohlížet si fotografie

Představujeme první projektor HD-Ready 3LCD s dokovacím konektorem pro iPod

Spolecnost Epson vsadila na své zkušenosti podložené dlouhodobým prvenstvím na trhu s projektory [1] a vytvorila první HD-Ready 3LCD projektor pro domácí kino vybavený dokovacím konektorem pro zarízení iPod [2].Uživatelé nemusí stahovat žádné aplikace ani pripojovat další príslušenství, pouze jednoduše pripojí zarízení iPod, iPhone nebo iPad[3] k dokovacímu konektoru.

Model MG-850HDje vybaven integrovanými 10W stereo reproduktory a dokáže zobrazovat fotografie, prehrávat hudbu a videa, televizní programy i celovecerní filmy stažené prostrednictvím aplikace iTunes. To vše ve velkém filmovém formátu o úhloprícce až 300 palcu. Široké možnosti pripojení rovnež znamenají, že projektor je schopen zobrazit obsah z tradicních prehrávacu disku Blu-ray a DVD, pocítacu, televizních prijímacu a herních zarízení.

Tento projektor využívá nejnovejší technologie z vývojárské dílny spolecnosti Epson. Stejne vysoký bílý a barevný svetelný výstup o hodnote 2 800 lumenu a vysoký kontrastní pomer 3 000:1 zarucují vysokou kvalitu projekce i za denního svetla. Technologie Epson 3LCD je zárukou cistého a jasného obrazu, který nezatežuje oci.

Funkce „plug and play“ umožnují uživatelum rychlé nastavení a snadné ovládání projektoru. Bez ohledu na úhel náklonu daného projektoru mohou uživatelé projekci snadno upravit pomocí jednoduchého ovládání funkce horizontální korekce lichobežníkového zkreslení, která zarucuje vyrovnaný a presný obraz.

„Pokud jde o posouvání hranic inovativního myšlení v oblasti domácí zábavy, je model     MG-850HD dokonalým príkladem plného nasazení vývojáru spolecnosti Epson,“uvádí Madlyne Colson, produktová manažerka spolecnosti Epson Europe. „Napríklad uživatelsky prívetivá nabídka byla navržena tak, aby zákazníkum umožnila snadné ovládání, zatímco dálkový ovladac s jedinecným designem se muže pochlubit stylovým rozložením tlacítek a podsvícením, které usnadnuje manipulaci behem projekce
v zatemnené místnosti.“

Projektor MG-850HDbude možné zakoupit od listopadu 2011. 

Vlastnosti

Velkoplošný zážitek v rozlišení HD-Ready 720p

První HD-Ready 3LCD projektor pro domácí kino2 vybavený dokovacím konektorem pro zarízení iPod3

Výjimecná kvalita obrazu díky technologii Epson 3LCD

Projektor lze pomocí nekolika ruzných vstupu pripojit k prehrávacum disku DVD/Blu-ray, set-top boxum a herním konzolím

Kontrastní pomer 3 000:1 zarucuje hlubší odstíny cerné

Stejný bílý a barevný svetelný výstup v hodnote 2 800 lumenu umožnuje projekci i za denního svetla

Manuální horizontální posun a automatická vertikální korekce lichobežníkového zkreslení usnadnují vyrovnání obrazu

Rukojet pro snadné prenášení

Uživatelsky prívetivá nabídka pro snadnou navigaci

2 integrované 10W stereoreproduktory

Lampa s životností 5 000 hodin umožnuje delší dobu projekce

5 barevných režimu (automatický, dynamicky, obývací pokoj, kino, hry) a 4 režimy zvuku (standardní, vokální, hudební, filmový)

Vstup pro mikrofon (mono)

1,2násobný manuální zoom / zaostrení objektivu

O spolecnosti Epson

Spolecnost Epson je predním svetovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktu. Prostrednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce presných technologií použitých v rade výrobku od tiskáren a projektoru 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronická a krystalová zarízení, se snaží prekonávat predstavy zákazníku po celém svete.

Skupina Epson vedená spolecností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zamestnává více než 80 000 zamestnancu ve 102 spolecnostech po celém svete a je hrdá na svuj neustálý prínos k ochrane životního prostredí a komunit, ve kterých pusobí.

http://global.epson.com

Spolecnost Epson Europe B. V. se sídlem v Amsterdamu predstavuje strategické rídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Spolecnost Epson Europe zamestnává 2 400 lidí a ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionu eur.

http://www.epson-europe.com/

Environmentální vize 2050

http://eco.epson.com


[1]Zdroj: Futuresource Consulting Limited, www.futuresource-consulting.com.

[2]Platí od zárí 2011.

[3]Urceno pro iPod Touch (první, druhé, tretí a ctvrté generace), iPod nano (tretí, ctvrté a páté generace), iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPad a iPad 2.