Přenosná domácí zábava ve 3D od společnosti Epson

Lehký HD Ready projektor nabízí všestrannou rodinnou zábavu za příznivou cenu

Přenosná domácí zábava ve 3D od společnosti Epson

Společnost Epson představuje model EH-TW550 – cenově dostupný, lehký HD-Ready 3D projektor s podporou rozlišení 720p, který lze snadno přenášet z místa na místo. Projektor EH-TW550 je ideální pro všestrannou rodinnou domácí zábavu, jako je sledování sportovních utkání, televize a filmů či hraní her, a nabízí:

Technologii 3LCD se stejně jasným bílým a barevným světelným výstupem zaručujícím živé a věrné zobrazení

  • Volbu barevných režimů vhodných pro dané prostředí a použití
  • Funkci rozdělení projekční plochy
  • Radiofrekvenční (RF)[1]3D technologii zaručující silný signál pro 3D brýle
  • 3letou záruku na lampu

Funkce rozdělení projekční plochy projektoru umožňuje sledování dvou různých zdrojů zároveň – ideální pro průběžnou kontrolu sportovních výsledků nebo brouzdání televizními kanály.

Štíhlé tělo projektoru EH-TW550 je tak lehké, že jej můžete snadno přenášet mezi pokoji nebo si ho vzít ke kamarádovi. Díky manuální horizontální a automatické vertikální korekci lichoběžníkového zkreslení je instalace projektoru velmi jednoduchá.

Technologie 3LCD od společnosti Epson a stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup dosahující až 3 000 lumenů zaručují přirozenou a přesnou reprodukci barev do nejmenších detailů. Barvy lze optimalizovat pomocí čtyř režimů, aby vyhovovaly danému použití a prostředí: obývací pokoj, dynamický, kino a hra.

Madlyne Colson, produktová manažerka společnosti Epson Europe, říká: „Tento cenově dostupný HD Ready 2D a 3D projektor je vynikající volbou pro celou rodinu – od herních párty dětí až po filmové večery jejich rodičů. Navíc se může pochlubit tříletou zárukou na lampu, takže můžete být úplně v klidu.“

Projektor EH-TW550 je kompatibilní se samostatně prodávanými radiofrekvenčními 3D brýlemi1s aktivní clonou, které lze nabíjet prostřednictvím USB portu a používat až 10 metrů od projektoru.

Projektor EH-TW550 bude dostupný od prosince 2012.

Hlavní vlastnosti:

Velkoplošný zážitek ve vysokém rozlišení HD Ready 720p s vysoce výkonnou 3D technologií

Funkce 3LCD společnosti Epson zajišťuje výjimečnou kvalitu obrazu.

Hlubší černé odstíny – kontrastní poměr 5000:1

Stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup 3 000 lumenů

Manuální horizontální a automatická vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení (+/– 30°)

4 barevné režimy (obývací pokoj, dynamický, kino a hra)

Aktivní 3D brýle nabíjené z USB pro sledování prostorového obrazu (prodávány samostatně)

3letá záruka na lampu[1]Radiofrekvenční 3D brýle s aktivní clonou od společnosti Epson jsou součástí iniciativy Full HD 3D Glasses Initiative, www.fullhd3dglasses.com