Projektor s vysokým jasem od společnosti Epson vyhrává cenu na iF Design Award 2017

3LCD laserový projektor s vysokým jasem EB-L25000U od společnosti Epson byl vyhlášen vítězem soutěže iF Design Award 2017 pořádané hannoverskou společností iF International Forum Design GmbH

Projektor s vysokým jasem od společnosti Epson vyhrává cenu na iF Design Award 2017

Soutěž iF Design Award vznikla v roce 1953 a je uznávána po celém světě jako jedna z nejprestižnějších soutěží. Jejím cílem je ocenit výjimečný inovativní design průmyslových výrobků.

Výrobky jsou hodnoceny na základě širokého spektra kritérií, včetně realizovatelnosti, řemeslného zpracování, zohlednění standardů ochrany životního prostředí, stupně propracovanosti a inovace, funkčnosti, použitelnosti, bezpečnosti, estetičnosti a univerzálnosti designu. Letošní vítěz byl vybrán mezi více než 5 500 přihlášenými výrobky z 59 zemí porotou složenou z 58 expertů z celého světa.

Výkonný projektor EB-L25000U se silným jasem je navržen pro venkovní použití, výstavní haly, koncertní sály a další použití v rozlehlých prostorách. Tento projektor je vybaven novým systémem chlazení a je utěsněný. Optické zařízení je odolné proti kouři a umožňuje použití projektoru v náročných podmínkách. Nabízí právě ten typ výjimečné použitelnosti a flexibility instalace, který požadují profesionálové pro pódia. Projektor je navržen tak, aby maximalizoval užitnost. Nabízí odvážný design, robustní konstrukci, povrchy odolné proti poškrábání, ale také jednoduché ovládání, které zajišťuje možnost promítání ve 360°. Vestavěné držadlo pomáhá zajistit bezpečnost a snadnost při přenášení a instalaci a zajišťuje flexibilitu.

Marcel Divín, Branch Office Manager Epson CZ&SK, uvedl: „Velmi se při vytváření projektů snažíme, aby spojovaly výjimečnou užitnost se stylovostí. Zásadní je při tomto procesu porozumění, které získáváme při návštěvách našich zákazníků z oboru. Domnívám se, že porota ocenila odolnost projektoru EB-L25000U, jeho bezpečnostní prvky a spolehlivost, kterou profesionálové vyžadují. Naším posláním je naslouchat zákazníkům a nabízet design bez kompromisů.“

-Konec-

Poznámky editorovi

O společnosti Epson

Společnost Epson je globální technologický lídr, který poskytuje inovativní řešení pro kanceláře, domácnosti, obchodní podniky i průmyslové provozy. Epson nabízí široký sortiment produktů od inkoustových tiskáren, tiskových systémů a projektorů 3LCD až po průmyslové roboty, chytré brýle a snímací systémy a využívá originální kompaktní, úsporné a vysoce přesné technologie.
 

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 67 000 lidí v 90 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj přínos komunitám, ve kterých působí, a na své trvalé snahy o snížení dopadu na životní prostředí.

www.global.epson.com

O společnosti Epson Europe

Společnost Epson Europe B.V. sídlí v Amsterdamu a je řídicím centrem skupiny Epson pro Evropu, Střední východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 1700 lidí a ve fiskálním roce 2015 zaznamenala obrat 1577 milionů eur. http://www.epson.cz

Environmentální vize 2050  

http://eco.epson.com/

Kontakt:

Kateřina Bradáčová
Marketing Coordinator CZ & SK
EPSON Europe B.V.
Greenline Kačerov
Jihlavská 1558/21

140 00 Praha - Michle

Mobile: +420 737 211 393

E-mail: katerina.bradacova@epson.eu

Lucie Brochová
PR Specialist

Bison & Rose
Ovenecká 9
170 00  Praha 7 - Letná
Tel: +420 233 014 081
Mob: +420 739 483 442
Email: lucie.brochova@bisonrose.cz