Samostatný terminál pro tisk barevných štítků bez PC

Epson TM-C3400-LT s integrovanou dotykovou obrazovkou tiskne na vyžádání zakázkové štítky, lístky a pásky na zápěstí

Samostatný terminál pro tisk barevných štítků bez PC

Samostatný terminál pro tisk barevných štítků bez PC

Epson TM-C3400-LT s integrovanou dotykovou obrazovkou tiskne na vyžádání zakázkové štítky, lístky a pásky na zápěstí

1. srpna 2012 – Na základě předchozích úspěchů s řadou produktů pro tisk štítků společnost Epson představuje TM-C3400-LT: samostatný terminál s integrovanou dotykovou obrazovkou a ovládacím panelem, který na vyžádání tiskne zakázkové štítky, lístky a pásky na zápěstí.

TM-C3400-LT je kompaktní zařízení typu vše v jednom a nevyžaduje připojení k PC. Je proto ideálním řešením pro uživatele, kteří se potýkají s nedostatkem místa, nebo tam, kde je třeba využít pojízdných vozíků, např. ve zdravotnických zařízeních či ve výrobě. Tiskárna má prachotěsné provedení s krytím IPX2 a je odolná vůči kapající vodě, hodí se proto i do náročných prostředí.

Ivan Tanev, manažer pro rozvoj podnikání u společnosti Epson Europe, dodává: „Použití barev zlepšuje možnost vizuálního rozlišení štítků, takže barevný tisk u tiskárny
TM-C3400-LT může pomoci předejít hrubým chybám při bezpočtu různých použití – např. pásky na zápěstí a lékařské recepty ve zdravotnictví. TM-C3400-LT přispívá také k vyšší efektivitě, jelikož díky tisku podle potřeby není třeba nakupovat a skladovat předtištěné materiály. Rovněž ztráty jsou při tomto způsobu tisku minimální.“

TM-C3400-LT je kompatibilní s širokou škálou materiálů, včetně matných i lesklých štítků a syntetických médií v mnoha různých formátech, např. vyřezávané štítky, nekonečné štítky a pásky na zápěstí. Ať už použijete jakékoli médium, pigmentový inkoust Epson DURABrite Ultra zaručuje dlouhou životnost výtisků, které jsou odolné vůči rozmazání, blednutí, vodě i většině ostatních kapalin a přečkají i náročné skladovací podmínky.

Inkoustová technologie této tiskárny staví na úspěších a bohaté minulosti společnosti Epson v oblasti inkoustového tisku a oproti tradiční termotransferové technologii nabízí řadu výhod. Dalším vítaným benefitem inkoustové technologie, kromě kompatibility s širokou škálou médií, výtisků s dlouhou životností a menšímu dopadu na životní prostředí, je vyšší bezpečnost, jelikož TM-C3400-LT nepoužívá termotransferové pásky, na kterých mohou zůstávat otisky citlivých informací.

Technologie automatické kontroly trysek od společnosti Epson (AID) je zárukou spolehlivých výsledků. Dokáže identifikovat zanesené trysky a problém odstraní ještě předtím, než dojde k výskytu chybného tisku nebo vadných pixelů v čárových kódech.

Tiskárna TM-C3400-LT byla navržena s ohledem na snadnou obsluhu – veškeré funkce lze ovládat v přední části, včetně výměny spotřebních materiálů. TFT dotyková obrazovka zajišťuje intuitivní ovládání a lze ji pohodlně naklápět v rozmezí 90°. Předinstalovaný operační systém Windows®, ovladače tiskárny i užitečné softwarové nástroje, včetně volitelného softwaru pro práci se štítky, usnadňují přímý tisk.

Tiskárnu Epson TM-C3400-LT bude možné zakoupit od 1. září 2012 za cenu 61.777,- CZK včetně DPH.


Přehled produktu EpsonTM-C3400-LT

Tisk vlastních barevných štítků, lístků a pásků na zápěstí podle potřeby

Samostatný terminál s integrovaným ovládacím panelem a dotykovou obrazovkou

Prachotěsné provedení a krytí IPX2 odolné vůči kapající vodě

Vysoce ekologický provoz

Kompatibilní s širokou škálou materiálů, včetně matných i lesklých štítků a syntetických médií v mnoha různých formátech, např. vyřezávané štítky, velké etikety, pásky na zápěstí, cedulky a tabelační papír

Inkoust Epson DURABrite zaručuje dlouhou životnost výtisků, které jsou odolné vůči rozmazání,
vyblednutí a většině tekutin

Technologie automatické kontroly trysek (AID)

Ovládání z přední části tiskárny

TFT dotyková obrazovka zajišťuje intuitivní ovládání a lze ji pohodlně naklápět v rozmezí 90°

Předinstalovaný vícejazyčný operační systém Windows® 2009 POS Ready

Ovladač pro Windows® umožňující přímý tisk z aplikací systému Windows®

 

-Ends-

Poznámky editorovi

O společnosti Epson Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro podnikatelské subjekty i domácnosti až po senzory a další mikrozařízení se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 78 000 zaměstnanců v 99 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí.

http://global.epson.com/

O společnosti Epson Europe Společnost Epson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídicí centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 1 594 lidí a ve fiskálním roce 2010 zaznamenala obrat 1.583 milionů eur. http://www.epson.eu

Environmentální vize 2050

http://eco.epson.com/