Společnost Epson obdržela dvě prestižní ocenění TIPA

 

Společnost Epson obdržela dvě prestižní ocenění TIPA

Již poosmé za sebou získala společnost Epson uznání za své inovativní, vysoce kvalitní zobrazovací produkty určené pro obor fotografie

 

16. dubna 2012– Společnost Epson®, přední světový výrobce zobrazovacích produktů, získala od asociace TIPA (Technical Image Press Association) dvě z nejvýznamnějších evropských ocenění v oboru fotografických a zobrazovacích technologií pro rok 2012. Mezi produkty Epson, které uznání asociace TIPA získaly, se letos zařadily projektor Epson EH-TW9000W, jenž obdržel titul „Best Photo Projector“, a tiskárna Epson Stylus Photo 1500W, vítězka v kategorii „Best Expert Photo Printer“.

Mary McNulty, ředitelka oddělení PR a komunikace společnosti Epson Europe, dodává: „Je pro nás velkou ctí, že jsme v letošním roce získali tato dvě ocenění TIPA. Společnost Epson neustále hledá nová řešení a způsoby, jak naši produktovou řaduzdokonalit, a toto uznání je důkazem našeho úsilí a motivací k odhodlání i nadále poskytovat našim zákazníkům výjimečné digitální zobrazovací produkty.“

Asociace TIPA existuje již 21 let; sdružuje členské redakce odborných časopisů z devíti evropských zemí a Austrálie, Kanady, Číny, USA a Jižní Afriky. V oboru zobrazovacích a tiskových technologií je jednou z největších a nejvlivnějších organizací na světě. Každým rokem redaktoři sdružení v asociaci TIPA volí nejlepší výrobky, které byly v průběhu předcházejících 12 měsíců uvedeny na trh. Asociace aktualizuje kategorie v souladu s vývojem technologií dostupných na trhu, přičemž bere v potaz inovace, moderní technologie, design, snadnost obsluhy a poměr výkonu k ceně produktů.

Informace o produktech

Bezdrátová tiskárna Epson Stylus Photo 1500W formátu A3+ představuje bezkonkurenční kombinaci pohodlí a výjimečných technických specifikací zaručujících vysokou kvalitu lesklých fotografických výstupů. Díky integrovanému rozhraní Wi-Fi, kterým je model 1500W vybaven, mohou uživatelé tisknout bez ohledu na to, kde se právě nacházejí. Tak je umožněn rychlý a snadný tisk z laptopů, stolních počítačů a prostřednictvím aplikace Epson iPrint dokonce i z nejnovější generace mobilních zařízení iPhone a iPad.

FullHD 3D projektorEpson EH-TW9000W je vybaven řadou snadno ovladatelných funkcí, včetně bezdrátového přenosu obrazu v plném rozlišení, a zaručuje všem filmovým nadšencům, hráčům a sportovním fanouškům silný 3D zážitek, který si mohou vychutnat v pohodlí domova, i promítání velmi kvalitního 2D obrazu. Nejvýše v této řadě projektorů stojí model EH-TW9000W, který prostřednictvím stejně vysokého bílého i barevného světelného výstupu dosahujícího až 2400 lumenů a vysokého kontrastního poměru 200000:1 nabízí dokonalý trojrozměrný zážitek. Vše doplňuje řada nadstandardních technických funkcí. Kromě toho je model EH-TW9000W prvním Full HD 3D projektorem na trhu, který umožňuje instalaci bez nevzhledně se povalujících kabelů.

Poznámka editorovi:

O společnosti Epson

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií  použitých v řadě výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro podnikatelské subjekty i domácnosti až po senzory a další mikrozařízení, se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 78 000 zaměstnanců v 99 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://global.epson.com

O společnosti Epson Europe

SpolečnostEpson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 1 594 lidí a ve fiskálním roce 2010 zaznamenala obrat 1.583 milionů eur.

http://www.epson.eu

Environmentální vize 2050

http://eco.epson.com