Společnost Epson otevírá trh s nátisky zpracovávanými přímo ve firmách

Tři nové tiskárny Epson Design Editions nabízejí komplexní řešení zpracování nátisků

Společnost Epson otevírá trh s nátisky zpracovávanými přímo ve firmách

7. února 2012 – Společnost Epson navazuje spolupráci s předním poskytovatelem RIP řešení, společností EFI, a přichází na trh s uceleným tiskovým řešením určeným designérům, agenturám a reklamním oddělením, která zpracovávají své nátisky přímo ve firmách. Toto komplexní řešení podpoří jejich potřeby související s tvorbou nátisků. Nová řada Epson Design Editions zahrnuje tři nejdůležitější produkty ve své třídě – modely WT7900, SP-4900 a SP-3880. Společnost Epson tak poskytuje kompletní a jednorázové řešení pro všechny nátisky zpracovávané v domácích firmách.

Pro vytížená oddělení nebo agentury, které nemají dostatek času na provedení vlastního průzkumu, určení nejvhodnějších postupů a zakoupení každého prvku samostatně, představuje Design Editions rychlé řešení a nákladově efektivní investici. Jednoduše si zvolte tiskárnu Epson, která vyhovuje vašim potřebám a společnost Epson vám prostřednictvím jednoho ze svých obchodních partnerů poskytne celý hardwarový balíček, včetně instalace a softwaru RIP od společnosti EFI – oblíbeného vydání Express Edition – společně se sadou profilů médií Epson. V případě, že uživatelé potřebují funkce mimořádně přesné automatické kalibrace a měření barev, je možné tuto sestavu doplnit také o zařízení SpectroProofer.

Tiskárny:

  • Epson Stylus WT7900 Design Edition– první komplexní řešení v oboru nátiskových technologií zahrnuje produkční tiskárnu s možností použití bílého inkoustu a nabízí inovativní a unikátní složení inkoustů, jež lze použít k tisku na různé podkladové materiály, včetně metalických, v šířkách až 24 palců (53,35 cm).
     
  • Epson Stylus Pro 4900 DesignEdition – toto řešení nabízí vysoce kvalitní nátisky do šířky až 17 palců (43,2 cm) a je vhodné pro agentury a reklamní oddělení, jež zpracovávají tiskové výstupy ve vlastních firmách a přejí si dosáhnout nejvyšší, tj. 98% shody s barevnou paletou Pantone.
     
  • Epson Stylus Pro 3880 Design Edition– řešení vhodné pro malá designérská studia nebo externí pracovníky, kteří požadují kompaktní, cenově dostupnou tiskárnu pro zajištění svých potřeb v oblasti nátisků do šířky tisku až 17 palců (43,2 cm).
     

Duncan Ferguson, ředitel divize velkoformátových tiskáren společnosti Epson Europe, uvádí: „Víme, jak důležitá je úspora času a peněz pro vytížené reklamní agentury, oddělení nebo designéry v oblasti zpracování nátisků – a právě to bylo důvodem, proč jsme vše sloučili do Design Editions. Cílem je nejen ušetřit čas ztracený při vyhledávání a vybírání jednotlivých prvků tohoto balíčku samostatně, ale také zvýšit produktivitu při zpracování nátisků. Naši zákazníci budou potěšeni úsporou nákladů, protože balíček Design Editions je cenově mnohem výhodnější než nákup každého prvku samostatně.“

Modely WT7900 a SP-4900 Design Editions je možné zakoupit od prosince 2011 a model SP-3880 Design Edition je k dispozici od ledna 2012. Tiskárny Design Editions jsou nabízeny v rámci oblasti EMEA.

Verze:

ProduktRIPCena (bez DPH)
WT7900 Design EditionEFI Express, verze 4.1148 778 Kč
SP-4900 Design EditionEFI Express, verze 4.556 955 Kč 79 290 Kč (se zařízením SpectroProofer)
SP-3880 Design EditionEFI Express, verze 4.539 583 Kč


O společnosti Epson

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonskuzaměstnává více než 70 000 zaměstnanců ve 106 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí.

http://global.epson.com

O společnosti Epson Europe

SpolečnostEpson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 2 400 lidí
a ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionů eur.

http://www.epson-europe.com/

Environmentální vize 2050

http://eco.epson.com