Společnost Epson pokračuje ve své kampani na podporu prodeje tiskáren s možností vrácení peněz i v letošním roce!

Tentokrát je akce zaměřena na modely Epson AcuLaser C1600 a CX16.

Společnost Epson pokračuje ve své kampani na podporu prodeje tiskáren s možností vrácení peněz i v letošním roce!

Společnost Epson® pokračuje ve své kampani na podporu prodeje tiskáren i v letošním roce. Akce s možností vrácení peněz CASH BACK se tentokrát týká modelů laserových tiskáren Epson AcuLaser C1600 a CX16. Při koupi uvedených produktů mají zákazníci možnost získat 1.500 Kč zpět.

O vrácení peněz lze požádat u výše uvedených tiskáren Epson zakoupených v období
od 4. ledna 2011 do 31. března 2011. Po uskutečnění nákupu se zákazník zaregistruje na webu www.epson.cz/laser, vyplní formulář žádosti a společně s kopií dokladu o nákupu jej online odešle nebo odfaxuje. Žádost musí být zaslána do 30 dnů od data nákupu. Peníze obdrží zákazník zpět do 28 dnů od přijetí platné žádosti. Podá-li zákazník žádost o vrácení peněz elektronicky, bude mít možnost sledovat stav jeho žádosti prostřednictvím internetu.

Platné smluvní podmínky v plném znění naleznete na webu: www.epson.cz/laser.

- Konec -

 

O společnosti Epson
Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 70 000 zaměstnanců ve 106 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos
k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://global.epson.com

 

O společnosti Epson Europe
Společnost Epson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 2 400 lidí a ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionů eur. http://www.epson-europe.com/

 

Environmentální vize 2050
http://eco.epson.com

 

Pokud byste chtěli získat další informace anebo se zkontaktovat s mluvčím společnosti Epson, obraťte se na kontaktní místo společnosti Epson:
Linda Mauerová
PR Manager
ConPro, s.r.o.
tel.: +420 777 507 303
email: linda.mauerova@conpro.cz
 

 • Barbora Eiglová
  Barbora Eiglová

  E-mailová adresa

  n/a

  Telefon

  +420 233 014 081
 • Renáta Dihlová
  Renáta Dihlová

  E-mailová adresa

  renata.dihlova@epson.eu

  Telefon

  +420 228 886 709