Společnost Epson představuje nový projektor WXGA se svítivostí 2 000 lumenů pro prodejny, galerie a muzea

Zařízení LightScene EV-100 se svým elegantním nerušivým designem snadno splyne s prostředím výstav a nabízí snadnou instalaci a provoz

Společnost Epson představuje nový projektor WXGA se svítivostí 2 000 lumenů pro prodejny, galerie a muzea

6. února 2018– Společnost Epson představila nový typ projektoru LightScene EV-100, kterým rozšiřuje svou nabídku v oblasti audiovizuální techniky a poutačů. WXGA projektor EV-100 se svým elegantním nerušivým designem, dostupným v černém nebo bílém provedení, snadno splyne s okolím. Nabízí svítivost 2 000 lumenů a lze jej využít jako projektor či reflektor, který nebude strhávat pozornost od nasvětleného objektu.

LightScene EV-100 je díky svému nenápadnému designu ideální pro uspořádané prostory, jako jsou ukázkové prodejny, výlohy, muzejní expozice a výstavy v galeriích, kde je důležité minimalizovat rušivé vizuální prvky. Může sloužit k zobrazování informací, přehrávání videa či promítání pohyblivých vzorů a dokonce i k projekci obrazu na malé předměty.

Michal Holovský, Business Account Manager VI ve společnosti Epson CZ&SK, říká: „LightScene EV-100 představuje pro společnost Epson zcela nový typ projektoru a jedná se o skvělý přírůstek do naší řady laserových projektorů pro reklamu. Jsem rád, že se nám podařilo vytvořit design, který je stylový a vizuálně nerušivý, bez kompromisů ve výkonu, všestrannosti a spolehlivosti.“

Laserový projektor EV-100 společnosti Epson nabízí nepřeberné množství možností instalace – dokáže promítat z jakéhokoli úhlu, a to i na výšku, a umožňuje montáž na strop, na podlahu nebo na osvětlovací lišty¹, a to bez nutnosti odborné instalace nebo nastavení. K dispozici je také funkce edge blending pro vytvoření jednoho obrazu z více projektorů.

Zařízení LightScene EV-100 je dodáváno se softwarem Epson Projector Content Manager, který pomocí SD karty umožňuje snadno nahrát několik seznamů přehrávání. Požadovanou stopu lze zvolit prostřednictvím dálkového ovládání bez nutnosti použití počítače. Pomocí softwaru lze také přidávat efekty jako barevné a tvarové filtry a promítat obrazy s různým barevným nádechem a nepravidelným tvarem a vytvářet a upravovat seznamy přehrávání, časové rozvrhy a vlastní filtry.

Projektor EV-100 nabízí stejně jako ostatní laserové projektory Epson ověřenou spolehlivost díky uzavřené konstrukci bez filtru, která zvyšuje odolnost vůči prachu, a záruce na 20 000 hodin provozu nebo 5 let.

Model LightScene EV-100 bude dostupný od června 2018.

Klíčové vlastnostiEV-100EV-105
Barevné provedeníBíláČerná
Laserový zdroj světla nabízí bezúdržbový provoz po 20 000 hodin a pětiletou záruku
Rozlišení WXGA pro ostrý obraz a snadnou čitelnost
Výjimečná kvalita obrazu díky technologii Epson 3LCD
Dynamický kontrastní poměr přes 2 500 000 : 1
Barevný světelný výstup 2 000 lumenů
Uzavřená konstrukce bez filtru zvyšuje odolnost vůči prachu a přináší vynikající spolehlivost
Nastavitelná velikost projekční plochy 30–133
Lze otočit o 360 stupňů kterýmkoli směrem a podporuje promítání na výšku pro neomezené možnosti instalace
Dokáže promítat obraz bez použití počítače pomocí SD karty
Díky síťovému připojení přes kabel LAN (RJ45) lze ovládat z prohlížeče nebo přes aplikaci iProjection
Lze naprogramovat několik seznamů přehrávání, požadovanou stopu lze zvolit prostřednictvím dálkového ovládání
Software Epson Projector Content Manager umožňuje vytvářet a upravovat seznamy přehrávání, časové rozvrhy a vlastní filtry
Funkce OSD Control Pad umožňuje měnit nastavení projektoru z prohlížeče nebo chytrého zařízení
Projekční technologie 3LCD eliminuje efekt duhy, který se může objevit u jednočipových DLP projektorů
V režimu reflektoru lze zařízení EV-100 používat jako tradiční reflektor
Efekty jako barevné a tvarové filtry umožňují promítat obrazy s různým barevným nádechem a nepravidelným tvarem
1. Stojánek na podlahu a osvětlovací lišta budou k dispozici jako volitelné příslušenství.