Společnost Epson představuje svou první sublimační tiskárnu formátu A4, SureColor SC-F100

Jednoduché používání a nízké celkové náklady na vlastnictví

Společnost Epson představuje svou první sublimační tiskárnu formátu A4, SureColor SC-F100

Společnost Epson představuje svou první sublimační tiskárnu formátu A4, SureColor SC-F100

1. října 2020– Společnost Epson dnes oznámila, že na trh uvádí novou tiskárnu SureColor SC-F100 vhodnou pro malé podniky a start-upy, které si přejí rozšířit svou nabídku v oblasti propagačních výrobků.

Tato sublimační tiskárna vyžaduje stejný instalační prostor jako stolní tiskárna formátu A4 a představuje tak ideální řešení pro tisk na propagační a individuálně přizpůsobené výrobky, jako jsou hrnky, klíčenky, pouzdra na mobil a jiné malé produkty, je-li prostor na vašem stole prioritou. Splňuje také potřeby výrobců textilu, kteří chtějí vyrábět na míru takové výrobky, jako jsou čepice, zástěry, visačky a malé polštáře.

Tiskárna SC-F100 nabízí malým podnikům rychlou produkci výrobků a nízké celkové náklady na vlastnictví. Její nastavení, provozování a údržba navíc nevyžadují žádné odborné znalosti. Lahvičky s inkoustem o objemu 140 ml představují dostupnější alternativu k inkoustu v kazetách.

Tiskárna SC-F100 je součástí komplexního a spolehlivého tiskového řešení společnosti Epson, které zahrnuje inkousty, ovladače a papír. Vše je přitom navrženo k dosažení dokonalé harmonie. Díky záruce v délce 1 roku nebo 6 000 listů (podle toho, co nastane dříve), můžete být ještě klidnější.

Slávek Gross, LFP Business Account Manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK, k tomu říká: „Po úspěšném uvedení modelu SC-F500 na trh v roce 2019, je model SC-F100 novým úžasným přírůstkem do řady sublimačních tiskáren Epson. Umožní více podnikům vstoupit na stále populárnější trh s propagačními předměty. K ovládání tiskárny nemusíte mít žádné odborné znalosti. Tiskové úlohy lze odesílat prostřednictvím připojení k síti Wi-Fi, pomocí specializovaného ovladače. Uživatelé také mohou využívat nové platformy Epson Cloud Solution PORT, která jim umožní hlídat náklady na tisk a sledovat četnost používání tiskárny.

Hlavní vlastnosti

  • Tisková hlava Epson PrecisionCore MicroTFP
  • Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet, připojení USB 2.0
  • 2,4palcový barevný LCD displej
  • Lahvičky s inkoustem 140 ml s možností doplňování
  • Záruka společnosti Epson