Společnost Epson představuje výzvu trhu plochých panelů svým všestranným stopalcovým interaktivním řešením pro mítinky

První interaktivní laserový projektor s ultra krátkou projekční vzdáleností a WUXGA rozlišením eliminuje výměnu lamp a zbytečné provozní náklady

Společnost Epson představuje výzvu trhu plochých panelů svým všestranným stopalcovým interaktivním řešením pro mítinky

Společnost Epson vyzývá uživatele zasedacích místností, aby se přestali trápit s malými displeji a vstoupili do světa meetingů a videokonferencí s všestranným 100" zobrazovačem EB-1470Ui. Kromě bezproblémových mítinků se snadným připojením a nastavením, projektor navíc přináší až 20 000 hodin bezúdržbového provozu, kdy se o produkt nebudete muset vůbec starat.

Prioritou laserového projektoru EB-1470Ui je produktivita, spolupráce a integrace zařízení. Díky bezdrátové konektivitě umožňuje sdílení tabule a dalšího obsahu a vzdálené připojení chytrých telefonů, tabletů a notebooků. S funkcí automatického zapnutí se zařízení spustí v okamžiku, kdy připojíte kabel, takže neztrácíte čas. Ohromná velikost zobrazení až 100" a vysoké rozlišení zajistí lepší spolupráci i to, že všichni uvidí prezentovaný materiál. Interaktivní laserové zobrazení funguje na téměř každém rovném povrchu, který mění v interaktivní dotykově ovládanou digitální tabuli. Projektor stačí zapnout a začít psát – ideální řešení spolupráce v moderní zasedací místnosti.

„Ploché panely v zasedacích místnostech nefungovaly – velikost jejich zobrazení prostě nedosahovala požadované hodnoty – a proto jsme ve společnosti Epson vyvinuli řešení EB-1470Ui pro zasedací místnosti, které na konferencích umožňují skutečnou spolupráci, mimo jiné díky velikosti obrazu až 100 palců“, tvrdí Michal Holovský Business Account Manager společnosti Epson. „V situaci, kdy je potřeba během videokonference promítat obsah ze dvou různých zdrojů, využíváme funkci rozdělení projekční plochy, která umožňuje snadné a bezpečné sdílení všech možných druhů obsahu, například vzdálené sdílení tabule a videokonference. Díky ovládání dvěma pery a dotykem prstu mohou volající snadno připojovat a sdílet obsah nebo celou obrazovku ze svých chytrých telefonů, tabletů a notebooků.“

Projektor EB-1470Ui podporuje veškerý relevantní software pro videokonference z notebooků, stolních počítačů i osobních zařízení, počínaje technologií EasyMP Multi-PC Projection přes zrcadlení obrazovky zařízení s OS Android po aplikaci Epson's iProjection, kterou je možné použít s tablety či telefony s operačními systémy iOS, Android nebo Chromebook.

Zařízení EB-1470Ui je vybaveno dvěma HDMI porty a bezdrátovou konektivitou. Velikost zobrazení lze škálovat od 70 do 100". Rozlišení WUXGA zajišťuje skvělý zážitek z ostrého obrazu převyšující běžné Full HD. Díky automatickému přizpůsobení osvětlení, extrémně jasnému barevnému světelnému výstupu (CLO) 4 000 lumenů a kontrastnímu poměru 2 500 000 : 1 zajišťujícímu vysoce kvalitní obraz jej můžete používat za jakýchkoli světelných podmínek.

Projektor EB-1470Ui bude k dispozici od listopadu 2017.

Hlavní funkce:

 • Laserový světelný zdroj s technologií 3LCD

 • Rozlišení Full HD WUXGA

 • Škálovatelný obraz od 70 do 100"

 • Přizpůsobitelné rozdělení projekční plochy pro promítání dvou snímků současně

 • Bezdrátové připojení

 • Zrcadlení obrazovky (Miracast)

 • Konektivita se vzdálenou plochou

 • Vzdálené sdílení tabule

 • Interaktivní ovládání perem i dotykem

 • Dva HDMI porty

 • Barevný světelný výstup (CLO) 4 000 lumenů

 • Dynamický kontrastní poměr 2 500 000 : 1