Společnost Epson rozšiřuje řadu svých velkoformátových tiskáren o nové bezdrátové tiskárny řady T pro širší okruh technických uživatelů

Tiskárny SureColor T3100 a T5100 se vyznačují rychlostí, přesností a spolehlivostí v mimořádně elegantním a kompaktním provedení pro uživatele z inženýrských a architektonických oborů

Společnost Epson rozšiřuje řadu svých velkoformátových tiskáren o nové bezdrátové tiskárny řady T pro širší okruh technických uživatelů

10. července 2018– Společnost Epson dnes oznámila uvedení dvou nových vysokorychlostních velkoformátových tiskáren s jednoduchou obsluhou – 24" stolní tiskárnu SureColor T3100 a 36" samostatně stojící tiskárnu SureColor T5100. Tyto bezdrátové tiskárny znamenají rozšíření CAD produktové řady T pro trh tiskáren nižší a střední třídy. Vyznačují se novým kompaktním provedením a spolehlivým tiskovým výkonem typickým pro technická řešení Epson.

Je jedno, zda tisknete výkresy, reklamní poutače nebo výukové plakáty. Tiskárny SureColor T3100 a SureColor T5100 pomohou profesionálům v nejrůznějších oborech zahrnujících architekturu, inženýrské obory, CAD a GIS aplikace, vzdělávání, korporátní sféru a uživatele z domácností i malých firem. Jedinečná funkce automatického přepínání umožňuje tiskárnám střídání velkoformátového papíru v roli a zásobníku listů papíru formátu A4/A3 bez zásahu uživatele. To je ideální pro malé firmy, které vyžadují víceúčelový tisk v omezeném pracovním prostoru.

„Tiskárny SureColor T3100 a T5100 jsou navrženy speciálně pro inovátory – inženýry, konstruktéry a architekty – hledající kompaktní tiskárnu, která se pohodlně vejde do jejich pracovního prostoru,“ říká Jaroslav Gross, LFP Business Account Manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK. „S využitím nejnovějších technologií společnosti Epson, které zajišťují nejlepší tiskový výkon ve své třídě, umožní nové tiskárny uživatelům bezdrátově tisknout barevně přesné výtisky z tabletů a chytrých telefonů prakticky kdekoliv.“

S využitím technologie tiskové hlavy Epson PrecisionCore MicroTFP a NVT technologie kontroly funkce trysek nabízejí nové tiskárny vysoké tiskové rychlosti. Výsledkem jsou přesné výtisky velikosti A1/D za 31 sekund, s přesnými detaily a spolehlivostí produkčních zařízení. Díky integrovanému bezdrátovému připojení a připojení Wi-Fi Direct mohou architekti a konstruktéři bez potíží tisknout z tabletů a chytrých telefonů. Tiskárna používá nový 4,3" barevný dotykový LCD panel s jednoduchým a intuitivním ovládáním. Pigmentové inkousty UltraChrome XD2 nové generace produkují trvanlivé archivní výtisky s brilantní barvou a ostrými čárami prakticky na jakémkoliv typu papíru.

Další informace o tiskárnách SureColor řady T

 

24" stolní tiskárna SureColor T3100 a 36" volně stojící tiskárna SureColor T5100 mají množství funkcí navržených tak, aby pomohly odborníkům zvýšit produktivitu. Patří mezi ně i tyto funkce:  

  • Vysoká rychlost tisku– Tiskárny SC-T3100 a T5100 produkují přesné výtisky velikosti A1/D za 34, respektive 31 sekund.

  • Jednoduchá obsluha– Velký a intuitivní 4,3" barevný dotykový LCD displej zjednodušuje tiskové úlohy.

  • Kompaktní provedení– Elegantní minimalistický design s malými rozměry šetří pracovní prostor.

  • Méně častá výměna inkoustu– Velkokapacitní inkoustové kazety, až 50ml barevný inkoust a 80ml černý inkoust.

  • Tisk téměř odkudkoliv v kanceláři– Integrované bezdrátové připojení a připojení Wi-Fi Direct umožňují snadný tisk z tabletů, chytrých telefonů a dalších zařízení.

  • Vysoký výkon– Tisková hlava PrecisionCore MicroTFP zajišťuje přesné řízení kapek k dosažení vynikající přesnosti a technologie kontroly trysek zajišťuje spolehlivost produkčních zařízení.

  • Trvanlivé a živě vypadající výtisky– Pigmentový inkoust UltraChrome XD2 nové generace vytváří brilantní barvy a ostré čáry.

  • Univerzální manipulace s médii– Umožňuje tisknout na role šířky až 24 a 36 palců a listy velikosti až 11×17 palců v automatickém podavači s automatickým přepínáním a také jednotlivé listy do velikosti A1 (24") nebo A0 (36").

  • Přesné a ostré detaily– Tiskne výkresy, plakáty a další materiály v rozlišení až 2400 dpi.

  • Jednoduché nastavení– Rychlé uvedení do provozu.

Tiskárny SureColor T3100 a T5100 budou k dispozici od září. Maloobchodní cena modelu SC-T3100 bude 995 € (bez DPH) a maloobchodní cena modelu SC-T5100 bude 1450 € (bez DPH).