Společnost Epson rozšiřuje svou nabídku o barevný tisk štítků dle aktuální potřeby uživatelů

Nová a dokonalejší tiskárna TM-C3400 nabízí trvanlivý tisk štítků a identifikačních náramků

Společnost Epson rozšiřuje svou nabídku o barevný tisk štítků dle aktuální potřeby uživatelů

9. února 2012 – Společnost Epson uvádí na trh zdokonalenou verzi tiskárny TM-C3400, která umožňuje tisk štítků a identifikačních náramků dle aktuální potřeby uživatelů. Na základě ohlasů a požadavků zákazníků nabízí nový model ekonomický tiskový režim, možnost ovládání a programování tiskárny prostřednictvím softwarových aplikací a také základní software pro tvorbu štítků. Vylepšený model TM-C3400 nadále poskytuje trvanlivé výsledky na široké škále médií o šířkách v rozsahu od 30 do 112 mm.

Tiskárna najde ideální uplatnění v oblastech, kde je důležitá správná identifikace štítků, jako je tomu například u potisku identifikačních náramků nebo popisných etiket u léčiv – zde dokáže model TM-C3400 prostřednictvím barevného tisku pomoci usnadnit přesné rozpoznání štítků. Díky možnosti tisku na základě aktuálních potřeb uživatelů může tato tiskárna přinést také finanční úspory, protože odpadá potřeba tisku štítků do zásoby, což s sebou zpravidla přináší nutnost evidence skladových zásob, plýtvání a zbytečné náklady.

Ivan Tanev, manažer pro rozvoj podnikání u společnosti Epson Europe,uvádí: „Jelikož se jedná o inkoustovou tiskárnu, nabízí model TM-C3400 ve srovnání s termálními tiskárnami mnoho dalších výhod. Jednou z nich je trvanlivý tisk na široké řadě médií, kterými mohou být například papírové a syntetické materiály s matnou či lesklou povrchovou úpravou. Dlouhá trvanlivost výtisků je zásluhou pigmentového inkoustu Epson DURABrite Ultra, který vyniká vysokou odolností vůči rozmazání, vyblednutí a odolá většině tekutin. Další výhodou inkoustové technologie je bezpečnost – model TM-C3400 nepoužívá termální přenosové pásky, které vyžadují pečlivou likvidaci, protože na nich mohou zůstávat otisky citlivých informací.“

Díky vysoké rychlosti tisku dosahující až 92 mm/s a integrované automatické řezačce je model TM-C3400 ideálně vhodný do náročných provozů. Chybnému potisku pomáhá předcházet technologie automatické kontroly trysek Epson (AID), která umí identifikovat zanesené trysky nebo chybné pixely v čárových kódech a dokáže tento problém odstranit.

Model TM-C3400 lze ovládat z jeho přední části, což usnadňuje instalaci a umožňuje umístění pod pracovní stoly za účelem úspory místa na prodejním pultu či přepážce. Vzhledem k tomu, že tiskárnu lze ovládat a programovat prostřednictvím softwarových aplikací, je její integrace do stávajícího prostředí velmi jednoduchá. Uživatelům je k dispozici také verze tiskárny TM-C3400 vybavená základním softwarem pro tvorbu štítků.

Tiskárna TM-C3400 je již v prodeji a její doporučená cena byla stanovena na 28 444,50 Kč vč. DPH.

Vlastnosti

Tisk vlastních štítků, vstupenek a identifikačních náramků na základě aktuálních potřeb uživatele

Ekonomický režim pro menší objemy tisku

Kompatibilní s matnými i lesklými médii v šířce od 30 do 112 mm

Výtisky jsou odolné vůči rozmazání, blednutí a většině tekutin

Rychlost tisku: až 92 mm/s

Automatická kontrola trysek (AID)

Ovládání z přední části tiskárny

Ovládání a programování tiskárny prostřednictvím softwarových aplikací

K dispozici také ve verzi se základním softwarem pro tvorbu štítků

O společnosti Epson

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonskuzaměstnává více než 70 000 zaměstnanců ve 106 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí.

http://global.epson.com

O společnosti Epson Europe

SpolečnostEpson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum
pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 2 400 lidí
a ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionů eur.

http://www.epson-europe.com/

Environmentální vize 2050

http://eco.epson.com