Společnost Epson si odnáší tři prestižní ocenění TIPA

Společnost Epson získala uznání za své snadno ovladatelné zobrazovací produkty vysoké kvality

Společnost Epson si odnáší tři prestižní ocenění TIPA

Společnost Epson® si opět utvrdila svou vedoucí pozici. Kristin Saus-Opuszynski, Senior Business Manager ProPhoto společnosti Epson Europe, k tomuto úspěchu dodává: „U společnosti Epson neustále hledáme nová řešení, kterými můžeme vylepšit svou produktovou řadu, abychom tak vyhověli měnícím se potřebám našich zákazníků. Získání tří prestižních ocenění asociace TIPA v tomto roce je důkazem našeho úsilí a zároveň i uznáním našich úspěchů.

Asociace TIPA sdružuje 29 členských časopisů ze 14 zemí a je považována za jednu z celosvětově největších a nejvlivnějších asociací zabývajících se fotografií a grafickým tiskem. Každým rokem vydavatelé sdružení v asociaci TIPA volí nejlepší výrobky uvedené na trh v průběhu předcházejících 12 měsíců, přičemž berou v úvahu inovace, využití nejmodernějších technologií, design, snadnost obsluhy a poměr výkonu výrobku k jeho ceně.


Informace o oceněných produktech

Epson Stylus Photo R3000 je fototiskárna formátu A3+, která je dokonalým řešením pro střední objemy tisku. Díky jejímu kompaktnímu zpracování a malým rozměrům ji lze umístit i na velmi malém prostoru vašeho pracovního stolu. Přední podávání usnadňuje vkládání křídového papíru a snižuje pravděpodobnost jeho poškození. Zároveň není vyžadován další prostor za tiskárnou.

Epson Stylus Pro 4900 je kompaktní 17 palcová produkční tiskárna, která udává nové standardy barevné přesnosti pro fotografický trh. Tiskárna vyniká výjimečnou konzistencí barev, dosahuje přesné barevné shody a dokáže reprodukovat 98 procent barev kompletní palety PANTONE®¹.

Epson Perfection V330 Photo je fotoskener formátu A4, který nabízí výsledky vysoké kvality a nízkou spotřebu energie. Je ideální ke skenování fotografií, přičemž uživatel se může plně spolehnout na použitou technologii CCD (charge coupled device) s optickým rozlišením 4.800 dpi, která je zárukou věrného zachycení každé barvy, odstínu i detailu.¹ PANTONE® je majetkem společnosti Pantone LLC. 98% pokrytí VZORNÍKU BAREV PANTONE pro přímé barvy na „křídě" je vyhodnoceno na základě tisku na bílém polomatném nátiskovém papíru Epson s použitím tiskového ovladače Epson při rozlišení 2 880 x 1 440 dpi. Pokrytí PANTONE se může lišit v případě, že je k tisku používán RIP software třetí strany.