Společnost Epson usnadňuje prezentace v učebnách

Připojovací jednotka soustředí všechny funkce projektoru do jediného dostupného místa a usnadňuje učitelům výuku

Společnost Epson usnadňuje prezentace v učebnách

Společnost Epson reagovala na poptávku po snadno ovladatelném výukovém vybavení a vyvinula připojovací jednotku ELPCB01. Tato nástěnná ovládací jednotka umístěná v přední části učebny umožňuje snadný přístup k ovládacím prvkům projektorů Epson, zatímco udržuje kabely uspořádané a v čistotě.

Použití jednotky ELPCB01 umožní učitelům jediným dotykem tlačítka přepínat mezi zdroji signálu, jako jsou například laptopy nebo DVD přehrávače. Není nutné zabývat se vstupy instalovanými na stropě nebo dálkovým ovládáním a plýtvat tak vzácným časem, který může být věnován výuce.

Jednotka ELPCB01 vylepší vzhled učebny a minimalizuje nebezpečí, že někdo zakopne o kabely, které díky dodanému krytu zůstávají stále čisté. Zesilovač USB signálu umožňuje prodloužení USB kabelů až o 10 metrů, což učitelům dává více volnosti, co se týče umístění jednotlivých zařízení.

Julia Lin, Product manager společnosti Epson, k tomu dodává: „Jednotka ELPCB01 byla zkonstruována tak, aby učitelům pomohla soustředit se spíše na výuku, než na učební pomůcky. Díky velkým tlačítkům a srozumitelně označeným vstupům je obsluha jednotky ELPCB01 velmi jednoduchá. Konkurenční výrobky jsou často opatřeny dvířky, která je nutno za účelem získání přístupu ke vstupům zvednout, ale konstruktéři společnosti Epson navrhli dvířka, která se otevírají směrem ven, takže ke vstupům se lze dostat pomocí jedné ruky.

Dalším přínosem jednotky ELPCB01 je kromě snadné obsluhy její jednoduchá instalace. Připevnit ke stěně ji lze pouhými čtyřmi šrouby, přičemž vstupy a tlačítka jsou identické se vstupy a tlačítky projektorů Epson určených pro oblast vzdělávání, a proto je lze snadno rozpoznat. Školy si mohou vytvořit komplexní audiovizuální řešenípřipojením dvou volitelných 15W aktivních reproduktorů Epson,které jsou vybaveny interním zesilovačem, jenž je zárukou dokonalého zvuku.

Jednotku ELPCB01 je možné zakoupit od července 2011 za doporučenou maloobchodní cenu 6 015 Kč.

Nejdůležitější vlastnosti

  • Projektory Epson lze ovládat prostřednictvím pohodlné nástěnné jednotky
  • Jednotka funguje se všemi projektory Epson určenými pro oblast vzdělávání a také s USB vizualizérem Epson ELP-DC06
  • Přepínat mezi zdroji signálu lze pouhým dotykem tlačítka
  • Udržuje kabely uspořádané a v čistotě
  • Zesilovač USB signálu
  • Velká, uživatelsky přívětivá tlačítka
  • Srozumitelně označené vstupy
  • Vstupy a tlačítka jsou identické s těmi na projektorech Epson určených pro oblast vzdělávání
  • Instalace pomocí pouhých čtyř šroubů
  • 2 velmi kvalitní, volitelné 15W aktivní reproduktory Epson


O společnosti Epson

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 80 000 zaměstnanců ve 102 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://global.epson.com

O společnosti Epson Europe

Společnost Epson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 2 400 lidí a ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionů eur. http://www.epson-europe.com/

Environmentální vize 2050

http://eco.epson.com