Společnost Epson uvádí na trh nejnovější ultrapřenosné projektory pro uživatele, kteří jsou stále v pohybu

Nová řada nabízí výjimečnou kvalitu obrazu v nejtenčím a nejlehčím provedení, jaké kdy Epson nabídl.

Společnost Epson uvádí na trh nejnovější ultrapřenosné projektory pro uživatele, kteří jsou stále v pohybu

Společnost Epson®, světová jednička na trhu s projektory , představuje nové projektory EB-1750, EB-1760W, EB-1770W a EB-1775W – řadu, která nabízí kombinaci jasného obrazu, vysoké kvality a lehkého, štíhlého provedení. Tato řada projektorů, které jsou těmi nejlehčími a nejtenčími, jaké kdy Epson nabídl, byla navržena speciálně pro profesionály, kteří jsou stále na cestách.

Projektory se snadno vejdou do přenosné brašny pro laptop, protože díky své váze 1,7 kg a ultratenkému provedení o výšce pouhých 44 mm jsou dokonce menší než většina laptopů. Tato výhoda v kombinaci s rychlým a jednoduchým nastavením a funkcemi rychlého spuštění a okamžitého vypnutí je zárukou bezproblémové prezentace a projekce, kdykoli jste mimo svou kancelář.

Díky použité technologii Epson 3LCD se mohou projektory pochlubit mimořádným světelným výkonem až do 3 000 lumenů a barevným světelným výstupem, který je stejně vysoký jako je výstup bílého světla. To znamená, že prezentace přinášejí zářivé, ale přirozené barvy, které jsou velmi působivé i za plného denního světla, což posluchačům umožňuje pohodlné zapisování poznámek.

Valerie Riffaud-Cangelosi, senior business manager pro projektory společnosti Epson, k tomu dodává: „Tyto projektory jsou těmi nejpokročilejšími v oblasti mobilní prezentace. Funkcí automatické vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení jsou vybaveny všechny modely. Projektor EB-1775W má navíc i funkci automatické horizontální korekce lichoběžníkového zkreslení. To znamená, že obraz je na každém rovném povrchu okamžitě zaostřen a funkce automatické horizontální a vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení upraví tvary tak, aby projekce byla přesná. Pomocí určeného tlačítka lze ovládat exkluzivní funkci přizpůsobení projekční ploše „Screen Fit", která zajišťuje, že je projekce dokonale umístěna na každou projekční plochu s černým rámem, takže obraz je vždy během několika sekund vyrovnaný a nezkreslený.”

Vysokorychlostní bezdrátové připojení k síti je součástí projektoru EB-1775W a volitelné u projektorů EB-1760W/1770W a nabízí uživatelům osvobození od kabelů. Je-li projektor připojen prostřednictvím softwaru pro síťovou projekci Easy MP Network Projection, nabízí řadu vylepšených funkcí včetně zobrazení na několika projekčních plochách a poskytuje možnost připojení až čtyř projektorů z jediného počítače. Máte-li klíč pro rychlé připojení k bezdrátové síti, který je volitelnou variantou, nemůžete se připojit do sítě snadněji.

Projekci velkého obrazu lze uskutečnit i v omezeném prostoru. K dosažení 60palcového obrazu (o poměru stran 16:10) stačí, aby byl projektor umístěn ve vzdálenosti 1,35 metru.

Všechny modely, s výjimkou EB-1750, nabízejí nativní WXGA rozlišení, které bez nutnosti jakékoli úpravy zobrazí vše, co vidíte na širokoúhlém displeji počítače (Mac a PC). Na projekční ploše je tak zobrazeno o 30 % více pixelů než v případě rozlišení XGA.

Pro profesionály, kteří jsou stále v pohybu a hledají širší využitelnost, je tato řada vybavena funkcí USB zobrazení 3 v 1 - unikátní pro Epson, která uživatelům umožňuje přehrávat zvuk, obraz a ovládat projektor použitím jediného USB kabelu, kompatibilního s počítači Mac. Software Epson, který je součástí, konvertuje slidy aplikace PowerPoint a umožňuje tak multimediální prezentace, ke kterým nepotřebujete počítač a které lze zobrazovat přímo z USB flash disku.

Projektory jsou k dispozici od listopadu 2010 za doporučenou maloobchodní cenu vč. DPH: EB-1750 za 19.790,- Kč, EB-1760W za 23.790,- Kč, EB-1770W za 34.090,- Kč a EB-1775W za 39.390,- Kč.
 

 

O společnosti Epson
Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácosti až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 70 000 zaměstnanců ve 106 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://global.epson.com

 

O společnosti Epson Europe
Společnost Epson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 2 400 lidí a ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionů eur. http://www.epson-europe.com/

 

Environmentální vize 2050
http://eco.epson.com

Pokud byste chtěli získat další informace anebo se zkontaktovat s mluvčím společnosti Epson, obraťte se na kontaktní místo společnosti Epson:

Soňa Uhrová
PR Manager
ConPro, s.r.o.
tel.: +420 777 507 303
email: sona@conpro.cz

 

 • Kateřina Vymazalová
  Kateřina Vymazalová

  E-mailová adresa

  katerina.vymazalova@epson.eu

  Telefon

  +420 773 072 318
 • Barbora Eiglová
  Barbora Eiglová

  E-mailová adresa

  n/a

  Telefon

  +420 233 014 081