Společnost Epson uvádí řadu sublimačních tiskáren SureColor SC-F6300 vyžadující minimální údržbu

Snadná produkce vysoce kvalitního potisku textilního zboží a reklamních předmětů

Společnost Epson uvádí řadu sublimačních tiskáren SureColor SC-F6300 vyžadující minimální údržbu

20. června 2019– Na základě úspěchu předchozího modelu SureColor SC-F6200 společnost Epson uvedla novou 44" sublimační tiskárnu SC-F6300. Řada SC-F6300, která byla vyvinuta pro výrobce textilu, fotografická studia a společnosti vyrábějící reklamní předměty, nabízí vyšší uživatelskou produktivitu a nižší prostoje. Toho dosahuje prostřednictvím jednoduché instalace, snadné uživatelské údržby a doplňkovou sadou dodaného softwaru, který uživatelům umožňuje efektivně řídit tiskovou produkci.

Slávek Gross, LFP Business Account Manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK, dodává: „Působení společnosti Epson v oblasti výroby tiskáren je samo o sobě výmluvné a my jsme rádi, že můžeme uživatelům nabídnout komplexní produkční řešení, díky němuž mohou být v klidu a pohodě. Dbali jsme také na to, aby instalace a údržba byly jednoduché; tak jednoduché, aby nebyly nutné žádné odborné poznatky nebo nástroje. Jsme si jistí, že jsme vyvinuli sublimační tiskárnu, díky níž podniky mohou pracovat při zachování maximální efektivity provozu a bez vysokých nároků na obsluhu.“

Dodávaný software pro SC-F6300 zahrnuje: RIP Epson Edge Print, Epson Edge Dashboard Support (včetně profilů EMX) a nástroj Epson LFP Accounting Tool. Tyto programy zajišťují maximální úroveň softwarové podpory, díky níž mohou podniky pracovat ještě efektivněji a lépe analyzovat náklady a ziskovost.

Všechna vylepšení a nové funkce vedou ke snížení celkových nákladů uživatelů na vlastnictví. Snadný uživatelský přístup a údržba tiskových hlav minimalizují nutnost servisu. Díky snadnému vybalení a spuštění hned po dodání mohou podniky začít pracovat s maximální rychlostí. Volitelné automatické navíjení Epson nabízí lepší kontrolu kvality navíjení. Vylepšená specifikace klíčových dílů zvyšuje životnost produktu a návratnost investic.

Ať už vyrábíte sportovní textil, módní prvky, propagační dárky, hrnky, podložky pod myši, přívěšky na klíče nebo kryty na telefony, řada SureColor SC-F6300 byla navržena tak, aby dokázala poskytnout komplexní barevné tiskové řešení. Jeden výrobce – jeden kompletní balíček pro sublimační tisk.

 

SureColor SC-F6300 bude k dispozici v červenci.