Společnost Epson uzavřela spojenectví se společností Kramer s cílem nabídnout inovativní zobrazovací řešení

Nová strategická iniciativa doplňuje k zobrazovacím řešením společnosti Epson všestranné bezdrátové prostředí pro práci z vlastního zařízení

Společnost Epson uzavřela spojenectví se společností Kramer s cílem nabídnout inovativní zobrazovací řešení

6. prosince 2017– Společnost Epson Europe uzavřela spojenectví se společností Kramer Electronics Ltd, která je předním inovátorem na poli audiovizuálních a IT řešení. Cílem této spolupráce je nabídnout zákazníkům velmi lákavý balíček zobrazovacích řešení pro zasedací a vzdělávací prostory. Součástí balíčku jsou modely z široké řady výkonných a funkcemi nabitých zobrazovacích řešení společnosti Epson spolu s oceňovaným bezdrátovým řešením VIA GO od společnosti Kramer, které je určeno pro firemní prezentace.

VIA GO je pokročilé bezdrátové řešení, které umožňuje zahájit prezentaci ihned po připojení zařízení. Účastníci jednání díky tomu mohou snadno a okamžitě spouštět prezentace z každého tabletu, chytrého telefonu nebo notebooku. Pomocí vestavěného přístupového bodu Wi-Fi se z každého stávajícího i nového zobrazovacího řešení Epson stává všestranné prostředí s bezdrátovým rozhraním, ke kterému lze připojit vlastní zařízení. Řešení VIA GO dokáže spolupracovat se všemi jednotkami ve stávajícím portfoliu zobrazovacích řešení Epson i s novými produkty včetně nejnovějších modelů řady EB-2.

„Celoevropské spojenectví mezi společnostmi Epson a Kramer potěší nejen stávající zákazníky společnosti Epson, kteří nyní mohou přidat možnost bezdrátového připojení vlastních zařízení a prezentování ve svých stávajících zasedacích prostorech, ale také nové zákazníky společností Kramer a Epson, kteří mají šanci získat to nejlepší z obou světů. Tím jsou špičková zobrazovací řešení ve spojení s revoluční a bezpečnou bezdrátovou prezentační technologií,“ říká Neta Lempert, viceprezident pro rozvoj digitálního podnikání ve společnosti Kramer.

Michal Holovský, Business Account Manager VI ve společnosti Epson Europe CZ & SK, dodává: „Důležitost bezdrátových možností připojení v technologickém sektoru nelze dostatečně vyzdvihnout. Už to není jen možnost – je to očekávaná funkce. Spojení osvědčených zobrazovacích řešení od společnosti Epson, která se vyznačují vysokým jasem a výkonem, a jedinečné bezdrátové prezentační technologie od společnosti Kramer je lákavým balíčkem pro každé firemní nebo vzdělávací prostředí.“

Mezi další funkce řešení VIA GO patří bezdrátové zrcadlové zobrazování pro systémy iOS, Android, Chromebook a platformy PC a Mac, plynulé přehrávání videa s rozlišením 1080p60, špičkové 1024bitové šifrování obsahu a možnost současného promítání prezentace ze dvou zdrojů na jedné zobrazovací ploše, která je ideální při zapojení více účastníků.

Špičková nabídka zobrazovacích řešení od společnosti Epson zahrnuje modely, které jsou ideální pro splnění všech vzdělávacích a firemních požadavků. Obsahuje škálu zařízení od cenově dostupných základních jednotek až po výkonná laserová zobrazovací řešení se světelným tokem až 5 000 lumenů určená pro největší prezentační prostory. K řadě patří také interaktivní modely s velmi krátkou projekční vzdáleností, ultramobilní modely a také doplňková zařízení, jako jsou vizualizéry.