Společnost Epson získala prestižní ocenění od asociace EDP (European Digital Press)

Tiskárna Epson Stylus Pro 4900 získala titul „Best Proofing Printer of the Year 2011“

Společnost Epson získala prestižní ocenění od asociace EDP (European Digital Press)

Asociace EDP (European Digital Press) vyhodnotila tiskárnu Epson Stylus Pro 4900 jako nejlepší produkční tiskárnu a při udílení prestižních ocenění pro rok 2011 jí udělila titul „Best Proofing Printer of the Year 2011“.

Tiskárna Epson Stylus Pro 4900 zapůsobila na porotu asociace EDP tím, že prostřednictvím nové generace úsporných tiskových hlav a vestavěného spektrofotometru udává vyšší standardy v oboru zpracování nátisků.

Marco van Niekerk ze společnosti Epson Europe dodává: „U společnosti Epson neustále hledáme způsoby, jak vylepšit svou produktovou řadu, abychom tak vyhověli měnícím se potřebám našich zákazníků. Toto ocenění je uznáním flexibility a produktivity tiskárny Epson Stylus Pro 4900 a zároveň i její schopnosti přinášet výsledky vysoké kvality při minimálních nákladech.”

Epson Stylus Pro 4900 je kompaktní, 17palcová produkční tiskárna, která se může pochlubit výjimečnou konzistencí barev a přesnou barevnou shodou. Navíc 11ti barevné inkousty Epson UltraChrome HDR a zdokonalená tisková hlava TFP zajišťují, že výtisky mají pokaždé profesionální vzhled. Tyto inkousty a technologie jsou identické s těmi, které jsou používány v produkčních tiskárnách Epson určených pro zpracování větších formátů médií do velikosti 44 palců.