Společnost Epson získala v soutěži Wearable Tech Show Awards 2017 ocenění za nejlepší technologickou platformu rozšířené / virtuální reality (AR/VR)

Chytré brýle Moverio s rozšířenou realitou také získaly zvláštní ocenění v kategorii nejlepších podnikových řešení „Best Enterprise Solution“

Společnost Epson získala v soutěži Wearable Tech Show Awards 2017 ocenění za nejlepší technologickou platformu rozšířené / virtuální reality (AR/VR)

Společnost Epson získala se svými chytrými brýlemi Moverio na letošním veletrhu Wearable Tech Show, který se konal tento měsíc v londýnském výstavním centru ExCeL, cenu za nejlepší platformu pro rozšířenou realitu. Chytré brýle Moverio od společnosti Epson byly také vysoce oceněny v kategorii pro nejlepší podnikové řešení (Best Enterprise Solution).

Ocenění získali technologičtí giganti jako Google, Apple, Snapchat a Epson, stejně jako inovativní start-upy včetně společností Realwear, Petcube a Proximie. Níže naleznete úplný seznam vítězů:

Nejlepší AR/VR společnost

Vítěz – Zappar

Zvláštní ocenění – View AR

Nejlepší platforma pro technologie AR/VR

Vítěz – Epson Moverio

Zvláštní ocenění – Vuzix M3

Kategorie pro nejlepší podniková řešení

Vítěz – Realwear – HMT-1

Zvláštní ocenění – Epson Moverio

Nejlepší aplikace

Vítěz – Google – Android Wear 2.0

Zvláštní ocenění – WEGP – Econsult

Nejlepší spotřebitelský produkt

Vítěz – Apple Watch 2

Zvláštní ocenění – Fitbit Charge 2

Ocenění za digitální zdravotní technologii

Vítěz – Activinsights

Zvláštní ocenění – Cardiomo

Cena v kategorii „chytrá domácnost“

Vítěz – Petcube

Zvláštní ocenění – Energenie

Cena za inovace v oblasti nositelné elektroniky

Vítěz – Infitex

Zvláštní ocenění – Illuminated Apparel

Cena redaktorů Crunchwear

Vítěz – Snapchat

Zvláštní ocenění – LG

Cena pro Start Up

Vítěz – Proximie

Zvláštní ocenění – Sim for Health

„Soutěž „Wearable Awards“ každým rokem nabývá na síle. V roce 2017 se do soutěže přihlásilo 400 společností. Tím se z těchto cen stává jedno z nejprestižnějších ocenění na poli technologie,” uvedl John Weir, provozní ředitel veletrhu Wearable Technology Show.

„Porotci dospěli k názoru, že Moverio od společnosti Epson nabízí lehké, ale robustní řešení s aplikací pro ovládání dronů a zvlášť zajímavými vlastnostmi. Brýle mají na svoji kategorii vynikající životnost baterie a nabízejí nejlepší řešení pro společnosti, které chtějí využít rozšířenou realitu.

Když zvolili porotci Moverio od Epsonu jako vítěze, posuzovali celou řadu kritérií, včetně toho, zda existuje ověřený obchodní model, zda má produkt specifikace odpovídající špičce na trhu a dobrou partnerskou a vývojářskou základnu nebo pozitivní zpětnou vazbu od zákazníků a tisku.

Marcel Divín, Branch Office Manager Epson CZ&SK, uvedl: „Velice nás těší uznání chytrých brýlí Epson Moverio jako vedoucího hráče na poli rozšířené reality. Společně s takovými hráči, jakými je Google, Snapchat nebo Apple, jsme získali také ocenění za nejlepší platformu.“

Moverio BT-300 jsou vybaveny unikátní technologií digitálního displeje na bázi křemíku Si-OLED (organic light emitting diode). Jedná se o nejlehčí binokulární průhledné chytré brýle na trhu, které stanovují nové standardy pro chytré brýle s rozšířenou realitou, ” dodává Marcel Divín.

Úplné produktové informace o brýlích Moverio BT-300 naleznete zde.

-Konec-

Poznámky pro editory

5 000 Profesionálů a profesionálních spotřebitelů odvětví zavítalo na londýnské výstavní centrum ExCeL, aby navštívilo čtvrtý veletrh nositelné elektroniky Wearable Tech Show, jehož se zúčastnilo více než 100 vystavujících ze 20 zemí.

Další informace naleznete na: http://www.wearabletechnologyshow.net/2017-award

O společnosti Epson

Společnost Epson patří ke světové technologické špičce a pomocí svých efektivních, kompaktních a přesných technologií spojuje lidi, věci a informace. Epson nabízí široký sortiment produktů od inkoustových tiskáren, tiskových systémů a projektorů 3LCD až po průmyslové roboty, chytré brýle a snímací systémy, soustředí se na inovace a v oblasti inkoustového tisku, vizuální komunikace, nositelné elektroniky a robotiky překonává očekávání svých zákazníků.
 

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více něž 67 000 lidí v 90 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj přínos komunitám, ve kterých působí, a na své trvalé snahy o snížení dopadu na životní prostředí.

www.global.epson.com

http://global.epson.com/

O společnosti Epson Europe

Společnost Epson Europe B.V. sídlí v Amsterdamu a je řídicím centrem skupiny Epson pro Evropu, Střední východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 1700 lidí a ve fiskálním roce 2014 zaznamenala obrat 1551 milionů eur. http://www.epson.cz

Environmentální vize 2050  

http://eco.epson.com/