Téměř 5 000 návštěvníkům zpestřily Brněnskou muzejní noc produkty společnosti Epson

Produkty Epson se již po páté staly součástí jedné z výstav v rámci Brněnské muzejní noci. I tentokrát byly pro účely akce zapůjčeny Technickému muzeu v Brně. Návštěvníci si tak mohli prohlédnout a vyzkoušet, chytré brýle Epson Moverio BT-200, ITS tiskárnu, či interaktivní MagicBox s projektorem Epson EB-585Wi.

Téměř 5 000 návštěvníkům zpestřily Brněnskou muzejní noc produkty společnosti Epson

Ing. Šárka Motalová, za oddělení komunikace a marketingu Technického muzea v Brně, říká: „Brněnská muzejní noc v Technickém muzeu v Brně se vydařila. Kolem 5 000 návštěvníků vidělo nejen historii ale také blízkou budoucnost, možno říci nejnovější současnost v oblasti techniky, a to hlavně díky společnosti EPSON. Jejich "magic box" či "kouzelné brýle", jak je pojmenovali návštěvníci, byly neustále v obležení zájemců. Některé děti šlo jen stěží odtrhnout a obsluhující personál musel vynakládat velké diplomatické schopnosti, aby se dostalo na všechny.  Asi desetiletý Honzík večer glosoval - z celého Technického muzea v Brně byly nejlepší kouzelné brýle (Epson Moverio BT-200).  Rádi bychom společnosti  Epson za spolupráci na Brněnské muzejní noci 2016 poděkovali."

Ing. Kateřina Bradáčová, Marketing Coordinator CZ & SK společnosti Epson, uvádí: „Pro návštěvníky jsme vedle zajímavých produktů, jako jsou chytré brýle Moverio BT-200, tiskárna ITS či interaktivní MagicBox,  připravili i několik projekcí. Hned u vstupu se čekající návštěvníci  seznámily s informacemi ohledně bohatého programu prostřednictvím  projekce  na strop z projektoru  Epson EB-1940W  a v hlavním sále pak pomocí projektoru Epson EB-Z11000 shlédli velkoplošnou projekci doplňující hlavní program. Součásti projekcí byla i živá ukázka a srovnání projekčních technologií 3LCD a DLP.  Naše  projektory těží z výhod 3LCD technologie, která zajišťuje vysokou kvalitu obrazu díky stejně vysokému výstupu bílého i barevného světla, který zaručuje jasné barvy i za bílého dne. Překážkou pro projekci nebyl ani sobotní prosluněný den, který pořadatelům skvěle vyšel  v tento významný muzejní den.“


Poznámky editorovi

O společnosti Epson

Společnost Epson je globální technologický lídr, který poskytuje inovativní řešení pro kanceláře, domácnosti, obchodní podniky i průmyslové provozy. Epson nabízí široký sortiment produktů od inkoustových tiskáren, tiskových systémů a projektorů 3LCD až po průmyslové roboty, chytré brýle a snímací systémy a využívá originální kompaktní, úsporné a vysoce přesné technologie.

Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více něž 67 000 v 90 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj přínos komunitám, ve kterých působí, a na své trvalé snahy o snížení dopadu na životní prostředí.

www.global.epson.com

http://global.epson.com/

O společnosti Epson Europe

Společnost Epson Europe B.V. sídlí v Amsterdamu a je řídicím centrem skupiny Epson pro Evropu, Střední východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 1700 lidí a ve fiskálním roce 2014 zaznamenala obrat 1551 milionů eur. http://www.epson.cz

Environmentální vize 2050  

http://eco.epson.com/

Kontakt:

Kateřina Bradáčová
Marketing Coordinator CZ & SK
EPSON Europe B.V.
Branch Office Czech Republic
Slavíčkova 1a, 63800 Brno
Tel.:     +420 548 427 811
Fax:     +420 548 427 816
Mobile: +420 737 211 393
E-mail: katerina.bradacova@epson.eu

Lucie Brochová
PR Specialist Bison & Rose
Ovenecká 9
170 00  Praha 7 - Letná
Tel.: +420 233 014 081
Mob.: +420 739 483 442
e-mail: lucie.brochova@bisonrose.cz